Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Armele Zeilor – Înscriere personaje

#5
Mă bag şi eu <3

Numele userului participant : Kenky.

Numele personajului interpretat : Esther Von Csindrik

Datele personajului : 24 ani, sex :Feminin. Proaspăt ieşită de pe băncile Facultăţii de Istorie Antică şi Arheologie, Esther e pasionată de tot ce e legat de istorie şi mistere. E o fire extrem de curioasă şi îi place să citească. Raţională şi de o calmitate rară, Esther e întotdeauna o persoană care preferă să se gândească de două ori înainte de-a face ceva.
Exceptând pasiunea ei pentru istorie, ea adoră dulciurile, care o ajută să se concentreze mai bine. De aceea are mereu la ea cel puţin un baton cu ciocolată.
S-a născut şi a crescut până la vărsta de unsprezece ani în Germania, până când părinţii i-au decedat într-un accident de maşină. A fost crescută de bunicul ei, care la fel ca şi tatăl ei a fost un cercetător renumit. De curând i-a murit şi bunicul, profesorul Von Csindrik. Es a preluat cercetările lui şi a descoperit că bunicul ei era în căutarea unui artefact misterios.

Grupul din care face parte : Niciunul

Esther: http://i53.tinypic.com/28jfh1f.jpg



Răspunsuri în acest subiect
RE: Armele Zeilor – Înscriere personaje - de Kenky. - 01-04-2011, 07:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LipsiÅ£i de libertate ~ ÃŽnscriere - Cayac Scooby_LOVE_Doo 0 1.462 09-01-2012, 01:47 AM
Ultimul răspuns: Scooby_LOVE_Doo
  Academia Vampirilor- ÃŽnscriere Revival 12 6.546 11-12-2011, 11:51 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Aremele Zeilor – Cap. 1 : Alea iacta est ! Aveqetura 38 14.746 22-04-2011, 07:00 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Armele Zeilor Aveqetura 3 3.263 28-03-2011, 04:02 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Madame Bijoux - ÃŽnscriere Personaje Flash 8 4.620 09-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Kazuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)