Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Bine, ma uitam pe la online si vad ca cineva citea acest topic... Interesant! 19 Ia sa-si bage si eu nasu` sa vada despre ce e vorba... si iata intamplari... >.> Mai mult sau mai putin placute pentru cei ce le-au patit 21

Acum, ca tot dau un comentariu, sa o zic si pe-a mea... 21 Eram la calculator, Zuppy meu iubit deschis, citeam... Ce citeam? *thinking* Nu mai stiu, eu citesc tot de la Yaoi si Yuri xD Noroc ca nu citeam atunci Totally Dominated, ca asta recitesc mai mereu 9
Mama vine in camera si ma trimite la masa, eu, ca un copil bun, obsedat si, desigur, nemancat, venit dupa 6 ore de parnaie - scoala in limbaju` meu -, merg la masaaaa. Ea, smechera, ramane aici, la calculator, pe scaunu` meu albastru si rotativ si isi ia telefonu`, ca, de!, trebuia sa citeasca si ea la birou, pai nuuu? >.>
Si tot timpul mesei cat vorbeam cu tata aveam impersia ca ceva merge prost... ceva merge prost! Drace, ceva chiar mergea prost! Eu uitasem sa apas pe butonul '' Show desktop '', ca toate ferestrele sa intre in bara si sa le vad eu cand pot, lasasem si site-ul deschis >.>
Si cand ma intorc de la masa cu burta plina... Si draga-mi senzatie nasoala... O vad pe mama la pc, citind >.> Si radea! De ce? Vorbea la telefon cu o duduie, cu o prietena, etc bla bla Nici ca-mi pasa. La mine, foarte frumos, titlu` a ceea ce ma uitam avea o mare si incantatoare avertizare +18 *laughing*
Drace, am dat-o de la pc si am gonit-o. M-am holbat mai atent si, spre fericirea mea, nu era decat al treilea capitol si absolut nimic yaoi in el si nicio injuratura ^^
Soarta! *whistling* Nu stiu de unde am capatat prudenta, dar sunt atenta cand ma uit la Qaf, sa nu ma prinda *rooling on the floor* Desi acum putin timp revedeam scena dintre B si J, prima dintre ei si J gemea si scancea si volumu` meu era aproape la maxim T^T
N-a zis nimic, spre fericirea mea... Si pt prima data mi-am zis '' Mersi, Doamne! '' ca nu citeam o perversiune sau nu ma uitam la una
Altadata eram si eu atenta, ca tot obsedatu`, si citeam capitolul trimis de Manu pe mess la unul din ficurile noastre <3 Cand vad ca-mi apare o fereastra cu un link... Si mi se deschide o poza cu doi care si-o trageau O.o Si tata era aplecat peste monitor, sa vada el nu stiu ce, ca citeam ceva despre ceva24
Am injurat nervoasa si nu stiam cum sa modific, sa nu ma cert cu el, sa nu fac cine stie ce, dar, spre marele meu noroc, ori nu fusese atent... ori nu-i pasase


Cam atat din vizualizarile mele de materiale yaoi >.>
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Beatrix LaVey - 25-03-2011, 01:20 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)