Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#11
Hello nepotica mea iubita, scuze ca am intarziat, dar nu am fost in Iasi. Asa sa revenim aici la ficul tau, in primul rand mersi ca mi-ai spus, iata ca nu mai sunt prima:(. Asta e, data viitoare poate... Am obesrvat cateva greselute, inteleg iti era foame:)), se mai intampla...ai narat bine, dialog ok, iar descrierea bravo :bv: deci ai descris momentul romantic dintre cei doi foarte bine si l-ai lungiiiiit, ne puneai pe jar, am zis la un moment dat ca aia doi nu o fac, le este frica, dar vad ca ne-ai tinut in punctu culminant mult si bine, Felicitari. You, you little pervert you are. Ai descris acel moment super, minunat... Respect nepotico. Sunt mandra de tine si sunt sigura ca si mama ta e la fel:*
Nu stiu ce are de gand Sasuke, dar sa nu intreaca masura ca il omor :die: am impresia ca Melissa e salvatoarea Sakurei, am inteles ca Sasuke o iubeste si rozalia pe brunet, dar sa aiba grija ca o va pierde, daca nu o respecta. Dupa o noapte sa se nasca dragostea si oare se va naste si rodul iubirii dintre ei:>? da stiu, sunt nebuna si oleaca perversa.
Gata am spus suficient. Inca odata felicitari si astept nextu.
P.S: Anunta-ma nepotica mea iubita:pls: Spor la scris:*

:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 



Răspunsuri în acest subiect
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Rose ^^ - 06-03-2011, 05:00 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 12-03-2011, 05:49 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 15-04-2011, 12:07 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Innaa. - 01-08-2011, 07:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.426 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)