Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#16
Sunt a 8-a,si dupa cum am vazut modelele la romana(am si cartea cu modele pentru 2011. si la mate la fel)...si diriga(profa de ro.)ne da aproape la fiecare ora cate un test din acea carte si mereu iau note mari. Adica nici nu ma obosesc sa invat prea mult la romana (desi nu`s experta) iau 9-10.
Mama a zis ca daca am incredere in mine,si la aceste modele iau note mari sa fiu sigura ca la examen pot sa`l depasesc. Deci106.
Tata de exemplu cunoaste niste oameni care pe care`i mai intreb si mi`au spus ca sa fiu sigura ca nu o sa fie FOARTE greu la examen,daca te simti in stare si etc si nu te duci pe partea 'rea' si iti bagi in cap tot felu' de prostii ca nu treci si asa logic ca o sa te incurci si nu iei ce nota vrei.

Mie una mie frica la mate,pentru ca nu sunt asa buna la mate(niciodata n`am fost) D:<...
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ




Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de Hye.not - 05-01-2011, 05:02 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.764 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.693 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)