Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum credeti ca va fi sfarsitul?

#15
Pai Naruto afla inainte de a se termina Naruto shippuden ca tatal lui este al4-lea ...tatal lui ii apare in imaginatia lui stit cand isi imagineaza el aia cu vulpea apara tatal lui si ii marturiseste...Naruto la intrebat de ce a inchis Kuuby in propiul sau fiu atunci el a zis fiinda stia ca este puternic si putea sa il stapaneasca mai bine decat altcineva atunci i reface sigiliu pentru ca i se disfacuse....Di din cate am auzit la sfarsitul episoadelor naruto shippudent sau filpul naruto shippudent nustiu sigur Naruto va fii omorat2222[posturi unite]
(13-08-2010, 12:32 PM)Alexy A scris: Eu cred ca Sasuke il va invia pe Itachi dupa ce il va omora pe Madara
:pls: :help: da va fi trist ca va muri Madara dar cred ca Naruto il va invia inapoi si va fi mai bunZuppy11
si va fi totul bine si Sasuke va fi iar bun si am incalecat o pruna si vam spus o mare minciuna ca nu prea cred ca se va temina animeul Naruto asaZuppy02



Răspunsuri în acest subiect
Cum credeti ca va fi sfarsitul? - de cristina1996 - 01-11-2009, 05:44 PM
RE: cum credeti ca va fii sfarsitul animului naruto?? - de NorinuKaLoveNaruto - 26-12-2010, 12:25 AM
RE: Cum credeti ca va fi sfarsitul? - de Saravis - 21-02-2012, 08:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce credeti despre seria Naruto SD? hero1hero 1 2.783 09-07-2012, 07:29 AM
Ultimul răspuns: Mykoto


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)