Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] I just wanna love you!

#8
Ms ca ai trecut pe aici pupic cum sa nu te primesc 21 sper sa-ti placa povestea in continuare.Poop

Credea ca numai ajunge acasa. Cu toate ca se batu cu pumnul in piept de fata cu Ian si reusi sa-si pastreze calmul in prezenta lui Blake, Jesse crezu ca se va prabusi pana la el in apartament. Durerea din umar deveni mai deranjanta. Nu...de data asta depasi deja granitele unei dureri deranjante. Era insuportabila. Toata mana ii ardea. Mai rau, incepuse sa-l doare si capul. Probabil de la lipsa de somn. Se duse in baie, unde se dezbraca si-si schimba bandajele. Se spala cu un pic de apa rece pe fata si se intoarse in dormitor. Trebuia sa doarma un pic. Privind ceasul isi dadu sema ca era doar 4 dupamiaza. Va dormi vreo 4 ore, apoi se va pregati pentru ziua de maine. In momentul in care atinse cu capul perna adormi.

Ceva suna...ciudat nu isi amintise sa-si fi pus ceasul sa sune cand se culcase. Deschise ochii buimac de somn si privi in jur. Era intuneric. Probabil se facuse seara. Cauta cu mana pe noptiera pana ce dadu de telefonul care suna.
-Da? zise cu o voce somnoroasa.
-Jesse? era Ian. Scuze ca te-am deranjat, dar trebuia sa-ti zic ceva.
-Nu m-ai deranjat, stai linistit. Ce s-a intamplat? Era ciudat,Roberts nu prea il suna acasa, decat daca era ceva important.
-Doctorul tau va merge in seara asta la un bal de binefacere. Ma gandeam ca ai vrea sa participi. Se lasa linistea pentru un moment, pana ce Jesse procesa ceea ce-i zisese seful sau.
-Unde?
-Hotel Plaza.
-Alt bal de binefacere. Jesee pufni. Se cam saturase de ele in ultima vreme, dar cea mai buna modalitate de a cunoaste pe cineva e sa-l privesti fara a sti ca este privit. Ma duc.
Ian dadu sa inchida, dar Jesse il opri.
-Ian...merci mult. Raman dator.
-Macar atat sa fac si eu dupa ce ti-am pus in carca proiectul asta. Distracie placuta.
-Mda...multumesc.
Inchise telefonul si se ridica din pat. Umarul inca il durea si incepuse din nou sa sangereze. Poate ar fi trebuit sa mearga la spital. Mai bine nu.
Facu repede un dus, incercand sa nu bage in seama durerea care il sageta. Isi alese unul dintre costumele de gala pe care le folosea cand participa la un astfel de eveniment. Cat de mult detesta sa poarte ceva atat de teapan, dar nu avea incotro. La astfel de evenimente participa doar lumea buna. Trebuia sa fie in ton cu ei pentru a intra. Se privi in oglinda cu ochi critic. Era cam palid si incepuse sa transpire. Probabil avea febra.
Inainte sa plece lua o aspirina pentru durere si un antibiotic puternic ca sa previna o eventuala infectie a ranii. Deasemenea lua si cheile masii de pe noptiera. Nu era de bun gust sa mearga cu un taxi.
Ajunse la hotelul Plaza in mai putin de jumatate de ora. In timpul drumuli daduse cateva telefoane unor cunostiinte pentru a se asigura ca va putea intra. Era un eveniment foarte exclusivist, asa ca apelase la cateva favoruri.
Intarziase un pic, asa ca nu mai era agitatie atat de mare la intrarea in hotel. Fotografii se pare ca plecasera deja. Numai bine. Nu prea isi dorea publicitate.
Inmana cheia masinii unui valet si intra repede in incinta cladirii. Panorama era splendida. Totul era luxos: pe jos erau intinse persane groase de cea mai buna calitate, viu colorate, candelabrele de cristal straluceau deasupra capetelor invitatiilor. De undeva dintr-un colt puteai auzi acordurile unei orchestre atent alese, iar in mijlocul salii tronau doua lebede uriase de gheata, care incadrau o cascada de sampanie. Totul era luxos si extravagant. Prea extravagant pentru gusturile sale. Iar participantii erau si ei adevarate opere de arta miscatoare. Pana la urma de aceea mergeau oamenii astia la astfel de ocazii, ca sa vada si sa fie vazuti, ca sa-si etaleze bogatia si sa-si puna in evidenta aroganta. Caritatea era pe locul doi.
Se pierdu printre multimea de invitati fara prea mare greutate. Stia cum sa se miste fara a fi obseravat. Pentru ei era doar inca un tip tanar, bogat, care nu avea ce face in acea seara. Lua un pahar de sampanie de pe tava unui chelner si se retrase intr-un colt de unde putea cuprinde cu privirea intreaga incapere. Il zari aproape imediat. Statea in parte opusa a salii inconjurat de 4 persoane, 3 barbati si o femeie. Se vedea ca incerca sa le explice ceva, dar interlocutorii sai nu prea pricepeau. Femeia, la un moment dat se agata de mana lui si il privi printre gene cu subinteles, dar Blake nu paru sa bage de seama sau daca baga de seama nu prea ii pasa. Ciudat, dar acesta realizare ii fu pe plac lui Jesse. Deci nu era genul de barbat care sa pice in mrejele unei femei. Incepu sa-si faca notite mintale. Niciodata nu-si lua cu el un carnetel pentru astfel de evenimete caci l-ar fi dat de gol.
Blake parea la locul lui printre marea de oameni. Se vedea ca este un tip sociabil, dar cumva se deosebea de ei. Linia imbracamintei sale era sobra, clasica. Purta un costum negru, care ii scotea in evidenta umerii lati si soldurile inguste. Singura pata de lumina era camasa alba, imaculata ce se observa in zona gatului. Imbracamintii sale ii lipsea extravaganta pe care Jesse o intalnise la ceilalti participanti, nu sarea in ochi, dar prin simplitatea sa si prin bunul gust reusea sa atraga cumva atentia. In jumatate de ora de cand il privea foarte multa lume venise sa stea de vorba cu el. Si Blake ii asculta cu atentie, dar pentru un moment Jesse reusi sa vada ceva ciudat in ochii lui. Plictiseala si frustrare. Probabil nici lui nu prea ii placeu astfel de evenimente. Era deja la al treilea pahar de sampanie in numai o ora, dar se simtea un pic mai bine. Nu era un mare bautor, dar in seara asta simtise nevoia sa guste geva un pic mai tare decat sucul de portocale. Acest lucru se datora in primul rand durerii, care acum se mai atenuase. Si sampania aia scumpa era buna la ceva, gandi Jesse, cand simti o mana pe umar.
-Buna Jesse! ce faci aici?
Se intoarse surprins. Nu se astepta sa se intalneasca aici cu vreun cunoscut. Era Daniel, prietenul lui Blake.
-Buna Daniel. M-ai speriat. Facu o pauza. Ce putea sa-i spuna?
-Scuze nu am vrut. Dar nu stiam daca esti tu sau daca te-am confundat. Ranji. Nu stiam ca iti plac astfel de evenimente.
-Nu prea imi plac, dar dupa o vreme te obisnuiesti. Zambi si mai lua o gura de sampanie din paharul de cristal. Vad ca pana la urma ai gasit cu ce sa te imbraci, zise un pic ironic si amuzat.
Daniel se inrosi un pic,nestiind daca Jesse s-a prins ca folosise acest pretext pentru a-l vedea in dupamiaza respectiva sau il intreba doar prieteneste.
-Cum sa nu gasesc? Sunt baiat mare, ma descurc. Schimba subiectul. Cu Blake ai vorbit?
Intebarea pe care incerca sa o ocoleasca.
-Inca nu.
-Hai atunci sa mergem la el. Sunt sigur ca se va bucura sa te vada aici.
"Da,cum sa nu!"gandi baiatul, dar se abtinu de la alte comentarii si il urma pe doctor pana la locul unde se afla Blake.
-Blake, zise acesta fara alte introduceri, uite pe cine am gasit eu aici. Il arata pe Jesse care zambea linistit din spatele lui.
-Buna, domnule Thorton.
Blake tacu pret de cateva momente, masurandu-l pe Jesse cu privirea. Era imbracat intr-un cstum de seara negru ca si al sau si destul de scump dupa cum observa. Probabil de firma..daca nu se insela Armani. Dar nu asta conta. Chiar daca ar fi purtat ceva de la reduceri mai mult ca sigur ar fi arata la fel de bine.Zici ca acel costum fusese croit special pentru el. Negrul ii scotea in evidenta ochii albastrii care erau mai mari ca in dupamasa aceea si care straluceau ca doua vapai. De indata ce se apropie de el ii putu simti parfumul discret cu o tenta marina. Era frumos in seara aceea. Nu era singurul care observase. In grupul sau erau si doua femei, care il masurau deasemenea din priviri pe tanarul care le zambea. Nu ii placea deloc privirea celor doua. Parca il indemnau sa le guste.
-Buna seara, zise Blake pe un ton melodios incercand sa mascheze iritarea pe care o simtea in acel moment. Ce te aduce aici?
-Munca, zise scurt Jesse. Ce va intelege,va intelege. Nu avea chef in seara asta de explicatii. Il supara prea tare umarul si privirile femeilor reusisera sa-l agaseze.Mai bine isi puneau o pancarda: Vreau sa ma F**.
-Inteleg. Si ai reusit sa aduni ceva informatii utile?
-Destule pentru o singura seara. Momentan iau o pauza si ma bucur de seara asta splendida in compania unor oameni culti. Era sigur ca doar Blake reusise sa observe sarcasmul din afirmatia sa. Restul era prea maguliti de faptul ca tanarul ii considera culti.
Va rog frumos sa ma scuzati un pic, zise Jesse dupa inca cateva momente. Cred ca voi iesi sa iau o gura de aer. Va doresc o seara placuta in continuare.
Pleca spre cea mai apropiata terasa. Simtea ca se sufoca acolo. Oamenii aia erau batuti in cap. La propriu. Suportase destul conversatie de salon pentru saptamana aia. Nu stia cum se puteau descurca Blake si Daniel cu gloata aia de tampiti, dar el nu mai avea rabdare in seara aia.Se saturase.
Simtea cum aerul rece il invaluie. Se simtea un pic mai bine. Se mai linisti, dar, din pacate durerea inca il supara. Mai bine ar fi ramas acasa in seara aia. Nu prea era in apele sale si sampania pe care o bause il ametise un pic. Simti dintr-o data miscare in spatele sau si se incorda.
-Ai fugit ca ars de acolo. Esti bine, pustiule?
Era Blake. Venise dupa el. Perfect! asta ii mai lipsea si seara lui era completa.
-Da sunt bine. Poate doar un pic obosit. Zambi ca sa-si intareasca spusele.
-Nu pari a fi bine. Esti palid.
-Oboselala e de vina. "La naiba,sper sa nu-si dea seama!"
Pentru un moment nu mai zisera nici unul nimic. Fiecare erau cufundati in propriile ganduri in acelasi timp masurandu-se cu coada ochiului.
-De ce nu m-ai zis cine esti? intreba Blake intr-un final.
-Avea vreun rost? sunt doar un biet reporter de exterior. Si momentan imi voi incerca norocul ca scriitor. Nimic mai mult
-Ti-am citit articolele. Sunt bune. Sunt foarte bune, as putea spune.
-Merci. Venind de la tine e un compliment valoros.
Blake ranji. Nu avea sa fie usor. Pustiul se tinea tare.
-Fi un pic mai bland si lasa sarcasmul. Chiar incerc sa dreg ce am stricat azi. Probabil ti-ai facut o impresie proasta despre mine si vroiam sa-mi cer scuze.
-Stai linistit. In meseria mea am invatat sa nu judec oamenii atat de repede. Prima data trebuie sa-i observi pentru a-i intelege.
-Asta e motivul pentru care te afli aici? ca sa ma observi?
-Da.Cu cat terminam mai repede cu carte asta cu atat mai bine.
Nu se asteptase sa fie atat de sincer. Blake il privi pe tanarul din fata sa. Lumina din sala ii lumina jumatate din fata dandu-i un aspect angelic. Ochii erau pierduti in zare si scrutau intunericul. Oare la ce se gandea? Nu ii placea deloc, dar acest baiat il atragea. Inca din prima clipa cand il vazuse se simtise atras ca de un magnet. Nu era vorba doar de unul din jocurile lui. Ceva mult mai primar, mai animalic il facea sa-si doreasca sa fie in apropierea lui. Ceva ce nu putea descrie cu exctitate, ceva ce nu mai simtise pana atunci. Daca il saruta va reveni la normal? va mai simti ce simte acum? Trebuia sa stie.
Se apropie de el mai mult, dar nu zise nimic. Tacu si privi in zare la fel ca Jesse, pana ce simti ca baiatul isi intoarse privirea spre el. Atunci nu se mai putu abtine. Se apleca si ii cuprinse buzele intr-un sarut profund, dorind sa guste din placerile ce acea gura senzuala le promitea. Simtise cand tanarul deveni teapan langa el, simtise cand incerca sa-l impinga, dar nu reusi.Doctorul era mult mai puternic.Reusea sa-l domine.
Blake gusta si nu se mai satura. Buzele acelea erau mult mai dulci si mai primitoare decat se asteptase. Nu mai vroia, nu mai putea sa-i dea drumul. Jesse se mai zbatu cateva momente apoi se relaxa in bratele sale si intredeschise buzele ca sa-l primeasca. Ii placea. Dumnezeu sa-l ajute. Se saruta cu un barbat si ii placea. Cand limba doctorului patrunse in cavitatea sa bucala gemu de placere si isi foloseise propria limba ca sa-l intampine. Isi incolaci bratele in jurul gatului celuilalt si-l trase mai aproape in incercarea de a simti mai multe.Era atat de...atat de...nici macar nu gasea cuvintele potrivite ca sa exprime ce simtea in acel momet. O furtuna de senzatii se dezlantui inauntrul sau, iar el nu dorea nimic mai mult decat sa se lase in mainile ei. Apoi o mica voce suparatoarea il trezi la realitate:"Ce naiba faci?Vei lucra cu el!Nu amesteca afacerile cu placerea!!" Doar atat ii trebui ca sa se desmeticeasca din vraja sarutului. Isi aduna forta in maini si il impinse pe Blake la o parte.
-Ce naiba crezi ca faci? intreba spumegand.
-Te sarut, zise doctorul calm.Nu-ti place?
-La dracu! ce crezi ca-s eu o jucarie cu care experimentezi? Eu am plecat de aici. Trecu val-vartej pe langa Blake si intra in sala plina de oameni .Din cate isi dadea seama nimeni nu observase scena ce se petrecuse pe terasa. Macar atat. Iesi rapid si din sala indraptandu-se spre parcarea unde valetul ii dusese masina, cand auzi pasi in urma lui.
-Nu ma urmari. Nu am chef de discutii acum.
-Unde crezi ca pleci in halul asta? tuna Blake enervat
-Unde crezi? acasa.
-Ai baut. Doar nu ai degand sa conduci? dezaprobarea era evidenta, dar Jesse nu-l lua in seama.
-Sunt un baiat mare. Pot sa-mi port singur de grija.
Se urca in masina si tranati usa. Deschise geamul:
-O seara palcuta in continuare domnule Thorton., zise acesta dupa care demara in forta, lasandu-l pe Blake sa priveasca urmele de pe asfalt.
La naiba, la naiba, de trei ori la naiba! Picase in plasa. Roberts ii daduse lui acest job ca sa previna un lucru ca acesta si tocmai el picase in plasa. Se lasase sarutat de Blake. Nu era deranjat din cale afara pentru ca il sarutase un barbat, ci pentru ca il sarutase barbatul cu care va trebui sa lucreze in urmatoarele saptamani. Si cel mai rau era faptul ca ii placuse. Inca avea fluturi in stomac. Putea sa puna pariu ca se si inrosise un pic, pentru ca obrajii ii ardeau. Pana si durera din umar il lasase pentru cateva momente. Nu era a buna. Din experienta sa invatase sa nu amenstece niciodata afacerile cu placerea. Niciodata!
Ajunse mult mai repede acasa. Nici nu era de mirare. Condusese ca un nebun scapat de la balamuc. Intra in apartament si se arunca direct in pat. Nu il interesa nici faptul ca nu mancase nimc in ziua respectiva, nici hainele pe care inca nu le dezbracase. Vroia doar sa adoarma si sa uite de ziua de azi.

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] I just wanna love you! - de MiraA - 03-11-2010, 05:23 PM
RE: I just wanna love you! - de yaoi maniac - 03-11-2010, 06:04 PM
RE: I just wanna love you! - de NecroToXyK - 03-11-2010, 06:10 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 04-11-2010, 12:17 AM
RE: I just wanna love you! - de NecroToXyK - 04-11-2010, 12:38 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 12-11-2010, 11:40 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 23-11-2010, 10:56 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 08-12-2010, 10:32 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 16-12-2010, 06:10 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-12-2010, 01:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 31-12-2010, 04:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 03-01-2011, 10:51 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 04-01-2011, 11:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-01-2011, 12:18 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 10-01-2011, 07:20 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 19-01-2011, 10:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 21-01-2011, 11:20 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 21-01-2011, 11:32 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-01-2011, 08:36 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 28-01-2011, 09:03 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 02-02-2011, 04:05 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 06-02-2011, 02:36 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 06-02-2011, 10:45 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-02-2011, 11:18 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 19-02-2011, 12:09 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 19-02-2011, 12:30 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 24-02-2011, 11:17 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 24-02-2011, 11:23 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 01-03-2011, 10:40 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 06-03-2011, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 07-03-2011, 12:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 09-03-2011, 10:46 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 09-03-2011, 11:42 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 14-03-2011, 05:53 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 14-03-2011, 09:25 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 14-03-2011, 09:37 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 15-03-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 17-03-2011, 09:52 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Kai - 17-03-2011, 10:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 20-03-2011, 11:56 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 22-03-2011, 03:36 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Kai - 22-03-2011, 05:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 23-03-2011, 11:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 27-03-2011, 03:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 27-03-2011, 07:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 29-03-2011, 08:58 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 29-03-2011, 10:16 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 03-04-2011, 12:04 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 03-04-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-04-2011, 09:47 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 11-04-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 11-04-2011, 08:16 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 17-04-2011, 10:01 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 17-04-2011, 10:13 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 20-04-2011, 10:02 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 20-04-2011, 10:24 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 01-05-2011, 01:45 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 01-05-2011, 12:13 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 07-05-2011, 11:38 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 08-05-2011, 12:02 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 08-05-2011, 09:32 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 14-05-2011, 05:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 14-05-2011, 05:38 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 15-05-2011, 10:29 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 18-05-2011, 02:49 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 18-05-2011, 03:07 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 22-05-2011, 09:42 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 23-05-2011, 02:57 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 25-05-2011, 07:15 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-05-2011, 10:32 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 28-05-2011, 12:57 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 28-05-2011, 10:48 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 30-05-2011, 02:41 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 30-05-2011, 04:44 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 30-05-2011, 05:10 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 02-06-2011, 03:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 02-06-2011, 06:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 06-06-2011, 10:12 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 14-01-2012, 03:25 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 14-01-2012, 03:28 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 22-01-2012, 10:08 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 30-01-2012, 10:34 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 31-01-2012, 11:40 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 01-02-2012, 10:13 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 04-02-2012, 01:27 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 07-02-2012, 01:11 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-02-2012, 11:05 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 11-02-2012, 12:50 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 13-02-2012, 02:18 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 14-02-2012, 03:01 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 15-02-2012, 01:32 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 15-02-2012, 08:44 PM
RE: I just wanna love you! - de Flash - 17-02-2012, 10:24 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 19-02-2012, 12:01 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 19-02-2012, 04:38 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 19-02-2012, 06:42 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 19-02-2012, 07:28 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-02-2012, 09:36 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 24-02-2012, 10:09 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 25-02-2012, 12:24 AM
RE: I just wanna love you! - de Flash - 25-02-2012, 02:50 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 25-02-2012, 09:17 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 25-02-2012, 09:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 03-03-2012, 07:26 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 03-03-2012, 11:20 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 04-03-2012, 12:16 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 04-03-2012, 12:04 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 04-03-2012, 12:46 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 06-03-2012, 07:30 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 06-03-2012, 07:56 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 06-03-2012, 09:12 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 11-03-2012, 12:52 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 11-03-2012, 11:50 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 11-03-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 11-03-2012, 11:57 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 17-03-2012, 04:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 18-03-2012, 11:00 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 30-03-2012, 02:21 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 01-04-2012, 08:49 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 05-04-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 05-04-2012, 11:32 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 06-04-2012, 02:00 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 07-04-2012, 09:44 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 08-04-2012, 01:04 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 11-04-2012, 01:47 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 11-04-2012, 04:43 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 11-04-2012, 05:14 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 11-04-2012, 05:16 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:24 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 16-04-2012, 09:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 16-04-2012, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 21-04-2012, 04:59 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 21-04-2012, 06:30 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 22-04-2012, 05:56 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-04-2012, 09:18 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 24-04-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de October - 25-04-2012, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 02-05-2012, 08:49 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 02-05-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 03-05-2012, 04:44 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 03-05-2012, 07:16 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 04-05-2012, 01:00 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 04-05-2012, 01:26 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 04-05-2012, 10:57 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 09-05-2012, 09:46 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 09-05-2012, 10:21 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 10-05-2012, 12:59 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 20-05-2012, 11:04 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 21-05-2012, 07:41 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 23-05-2012, 03:37 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-05-2012, 09:23 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 24-05-2012, 11:07 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 01-06-2012, 02:05 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 01-06-2012, 03:25 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 02-06-2012, 03:01 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-06-2012, 01:50 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 10-06-2012, 10:27 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 12-06-2012, 12:42 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 30-06-2012, 11:15 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 01-07-2012, 12:49 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 01-07-2012, 12:59 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 01-07-2012, 10:23 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 01-07-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 05-07-2012, 12:12 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 06-07-2012, 01:45 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 06-07-2012, 02:17 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 06-07-2012, 09:54 AM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 06-07-2012, 06:32 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 06-07-2012, 10:05 PM
RE: I just wanna love you! - de Muffles - 08-07-2012, 10:55 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-07-2012, 03:49 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 10-07-2012, 04:22 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 10-07-2012, 03:23 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 11-07-2012, 10:35 AM
RE: I just wanna love you! - de October - 11-07-2012, 07:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Nirv - 11-07-2012, 07:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 12-07-2012, 01:20 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 22-07-2012, 05:29 PM
RE: I just wanna love you! - de AiciSunt - 22-07-2012, 07:07 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 22-07-2012, 07:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Nirv - 22-07-2012, 09:45 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 22-07-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 23-07-2012, 12:28 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 23-07-2012, 02:37 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 23-07-2012, 11:04 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 06-09-2012, 03:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.991 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 60.281 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.759 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 116.390 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 52.007 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.997 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)