Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello...bla bla

#1
Deciiii~Acesta este primul site romanesc legat de manga/anime,in care mi-am facut cont~De ce? Foarte simplu pentru ca este un site prietenos~si imi place mascota xD

* Nume: Alexandra/Beatrix
* Porecla: Adina[familia,prietenii&TU]/Beea[colegii]
* Zi De Nastere: 17 Aprilie '93
* Loc de nastere: Timisoara, Romania
* Culoare ochi: Caprui
* Culoare par: Saten Inchis
* Inaltime: 168 cm
* Greutate: 49-50 kg
* Mancare: Spicy Food
* Fobie: Serpi&Fulgere
* Numar: 3
* Culori: Albastru&Negru
* Animal: Delfin
* Bautura: Cola
* Bautura alcoolica: Vin Rosu
* Interese: Korea&Japan,Volei si FanArt~

Cate ceva despre mine:Sunt o persoana foarte calma,prietenoasa si vorbareata...dar cateodata daca nu sunt in starea de a avea o discutie cu cineva..pot fi foarte plictisitoare si tacuta, sunt sarcastica/ironica ,nu stii daca vorbesc serios sau nu,si din cauza lui Mir[un membru al formatiei Mblaq],acum rad chiar si daca sunt suparata,nervoasa~ sunt un bun sfatuitor~mai ales cand e vorba de LOVE..sfaturile mele sunt cele mai bune[si am motive serioase sa spun acest lucru] chiar daca experienta mea in materie de LOVE e Zero [se intelege de la sine..anume faptul ca nu am avut niciodata prieten~LOL~]
CE IMI PLACE:
Banii,muzica,dansul,mancarea,sa citesc fanficuri cu JooMi[perechea mea preferata din kpop],yaoi, anime, pervyness[da ai vazut bine~],coffee, spazzing,lamaile,Chris Brown&Enrique Iglesias,ulzzangs[Park TaeJun&Park JiHo],sa citesc horror books,sa tzip,sa am diferite figuri ale fetzei in fatza oglinzii,sa vizionez filme horror&comedii, sa folosesc expresia "LOL",culorile,sa sperii pe ceilalti,sa rad,sa dorm, Mir's weirdness,craziness and ?indecence?[huh?],Joon's evil eyes,sa fiu ironica si sa imi petrec cea mai mare din timp pe Tumblr si in Cluburi ^^
CE NU IMI PLACE:
sa aud manele![le DETEST],sa merg scoala!,sa vad persoane care se enerveaza FOARTE repede si care sunt nemultumite tot timpul...><~sa fiu criticata aspru,sa imi fac poze..singura sau cu prietenii...dar am si eu momentele mele (:.. altceva...poate persoanele false.. dar si eu sunt falsa uneori[cand sitiatia mi-o cere] asadar... nu prea as avea dreptul sa displac genul acesta de persoane daca si eu sunt undeori asa...deci cam atat 8D

CARTI PREFERATE:
John Saul - Mana dreapta a diavolului, Al doilea copil, Cei neiubiti, Somnambulii, Prezenta, Creatura, Chinuieste-i pe copii, Se arata furia oarba; Jane Austen - Mandrie si Prejudecata, Ratiune si Simtire; Stephen King - Mobilul, Christine, Cimitirul animalelor; George Calinescu - Enigma Otiliei; A.E Van Vogt - Destinatia Univers, Mihail Drumes - Invitatie la vals~

Daca mai doriti sa stiti cate ceva desre mine..just ask!



Răspunsuri în acest subiect
Hello...bla bla - de Adinaaa04 - 17-11-2010, 12:29 AM
RE: Hello...bla bla - de Hachiko - 17-11-2010, 12:47 AM
RE: Hello...bla bla - de Adinaaa04 - 17-11-2010, 12:53 AM
RE: Hello...bla bla - de Juliette - 17-11-2010, 06:46 PM
RE: Hello...bla bla - de Adinaaa04 - 18-11-2010, 09:26 PM
RE: Hello...bla bla - de yaoi maniac - 17-11-2010, 07:37 PM
RE: Hello...bla bla - de Crazy~Tenshi - 17-11-2010, 10:50 PM
RE: Hello...bla bla - de Adinaaa04 - 18-11-2010, 11:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)