Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica

#4
Zau asa. Ce subiecte sunt ! Mor aici ! Nu stiu aproape nimic. Adica asa la prima vedere cand se uita omu' zice ca e foarte simplu, insa am incercat sa fac primele subiecte si cred ca am gresit la semne super mult ! Ce oroare. Sunt niste imbecili cei care ne dau asemenea teste. Nu puteau pur si simplu sa nu ne mai dea nici unul si sa dam doar admiterea la liceu ? Ei, bine se pare ca nu. Trebuie sa dam trei examene. [ Mai e si romana pe acolo, dar acum vorbim de matematica ]. O urasc si nu inteleg stiinta asta care se ocupa cu calcule si definitii si tot ce mai e pe acolo. La algebra sunt umpic, sa nu exageram totusi nici cu acest umpic, mai buna decat la geometrie [ sau ar trebui sa spun trigonometrie ]. Urasc, destest etc etc, geometria in spatiu. Sunt praf la ea si 100 % asa voi fi si la examen. Sa-l ia dracu' pe ministru' pentru ca se schimba de fiecare data si fiecare are pretentii diferite si scoala tampeste ! :]].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica - de SnowFlake. - 14-11-2010, 01:27 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana Ke$ha 52 35.890 14-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)