Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

South Park

#6
South Park 21
O comedie pe cinste, inca mai ma uit pe internet cateodata, nu stiu daca inca le mai dau pe Mtv. Il dadeau pe la 11 seara parca. In fine...South Park este unul din desenele mele preferate, daca il putem numi desen.Este extrem de amuzant, rad ca o stricata la fiecare episod. Sunt o groaza de perversitati in acel serial, perversitati spuse de niste copii >_< Copii rai xD

"Oh My God! They killed Kenny! Bastards!" - e mortala faza. Copilul ala Kenny in fiecare episod moare, intr-unul era cat pe aci sa traiasca, dar tot a murit in final xD Rad de fiecare data cand se intampla asta. Uneori sunt si momente sadice in desen, dar la fel de amuzant ramane.
Personajul meu preferat...cred ca este Eric, daca nu ma insel asa il chema pe grasanul acela xD Este cel mai amuzant si cel mai nervos. Cand se enerveaza...buff, se dezlantuie O_O

Nu am vazut toate episoadele, dar am in cap sa le urmaresc. Cine nu a urmarit acest desen pana acum eu zic ca merita xD Chiar merita, nota 10 din toate punctele de vedere. Desi grafica cam lasa de dorit...acest lucru nu duce serialul deloc in jos. Chiar e amuzant cand ii vezi pe acei oameni desenati asa O_O
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
South Park - de DiDi - 19-04-2008, 03:25 AM
RE: South Park - de Coyote Stark - 05-04-2009, 08:34 AM
RE: South Park - de Yura-Chan - 02-11-2009, 12:24 AM
RE: South Park - de Ops! - 12-11-2009, 09:26 PM
RE: South Park - de Geo :] - 19-07-2010, 03:40 PM
RE: South Park - de βεκi - 03-08-2010, 03:28 PM
RE: South Park - de Clau~ - 15-09-2012, 01:38 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)