Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16]

#34
hai ca deja imi vine sa urlu de nervi,ai spus ca citesti ambele ficuri deci care iti atrage atentia mai tare?nu as vrea sa imi dai raspunsul,dar sa fiu sincera pe mine ma atras mai mult comentarile decat ficul,si imi cer scuze pentru lipsa de respect de care am dat dovada dar deja imi venea sa imi tai si eu venele(ca si kiro)de nervi cand am vazut ca dupa ce ficul ei nu este mare branza mai si comenta,dar asta e parerea mea,si Angelique te rog din respect(zise(eu)ciob de oala sparta)pentru cititori incearca sa il faci mai interesant. Si inca o data imi cer scuze daca am jignesc pe cineva,si app chiar si eu am citit ficul deci si eu sunt batuta in cap. Aaaa aproape uitasem id`ul meu kinki_vampire(daca cumva nu imi puteti umple lada frigorifica pe site o puteti umple pe id,nu ma deranjeaza caci stiu ca ma luat gura pe dinainte si merit am lada full pe timp de vara)



Răspunsuri în acest subiect
RE: Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] - de piper - 21-06-2010, 01:37 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) NiceBlueExorcisist 14 9.908 31-07-2012, 03:25 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.185 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)