Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Like a Greek tragedy [+18] [yaoi]

#4
buna
plec capul in pozitia de ghiocel si imi cer scuze, in acel pm ti-am sis ca voi comenta si acest fic deoarece e originala, bn asta dupa ce m-ai lamurit si pe mine, ca-s mai grea de cap. am zis ca il comentez, dar am uitat titlul ficului si PAUZA. gaseste-l de unde nu-i. si acum m-am gandit sa inspectez putin originalul si am gasit ficul Slava Domnului. am citit si am ramas placut impresionata spun sincer. dar mai mult stau si ma gandesc, intru dintr-un fic in altul, in care tu esti autoare, tu sau sora ta. asa fac cand sunt suparata, dejamagita, frustrata etc etc etc. si acum sunt foarte tare (cum am putut sa uit parola? cum ? cum?) mda nu ma baga in seama delirez destul de mult. am citit fiecare capitol in jumatate de ora. asta nu inseamna ca este capitol scurt, ci eu citesc repede:d si in plus mai asteapta si alte capitole necitite de mine, prafuite, si abandonate intr-un colt din magazie.:-<
so descriere ai si e draguta foc, ar trebui sa aduca cineva stingatorul de incendiu .... va rog cineva imi ia foc leptopul...va roooog frumos... glumeam nu ea nimeni foc, decat o lumanare, o lumanare a dragostei in sufletul meu. ca sa nu zici ca vorbesc despre dragostea mea pentru un baiat, este dregoste pentru ficul tau :*. dialogul este bine situat in ambele capitole, la fel si naratiunea. aceasta (naratiunea) se impleteste foarte bine si armonios/melodios cu cele doua (descrierea si dialogul). actiunea a vrut sa mearga pe jos pana acasa, de aceea e lenta. a obosit saraca dea ea :)). stiu stiu delirez foarte mult, dar asta face cola cu ghiata, o incgetata si calfura insuportabila din om, sau mai bine zis din mine. am aer conditionat dar nu functioneaza:))
deci te rog frumos din inimioara aia a mea, pe care cred ca o mai am, acum plina doar cu ura, o mica flacara a dragostei mai palpaie si risca sa se stinga daca tu nu aduci nextul...;;)

un cuvant adresat cititorilor tai :
Hmhmh(imi dreg vocea).... Mai lasati si voi comentarii, ca din cauza voastra lumea asta nu mai are autori romani(mai mult am urlat :D)

si acum pentru tine draga mea manu :x :
adu acel next cat mai repede....
va multumesc ca ati urmarit alaturi de mine emisiunea "Critici a la nebuna Savarina Ali" :))
nu ca ma imbolnavesc destul de tare .... ce e asta am febra? O_O
bye bye si te astept cu nextul, lasa un pm daca delirez prea mult de la subiect:)):*:*
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]



Răspunsuri în acest subiect
Like a Greek tragedy [+18] [yaoi] - de Nywa - 13-05-2010, 07:19 PM
RE: Like a Greek tragedy [yaoi +18] - de Nywa - 07-06-2010, 12:31 PM
RE: Like a Greek tragedy [yaoi +18] - de Hetalia - 08-06-2010, 07:53 PM
RE: Like a Greek tragedy [yaoi +18] - de Savarina Ali - 17-06-2010, 07:33 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)