Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and me forever [+18]

#8
Mai rau ca la balamuc

Dimineata veni foarte repede, spre nefericirea mea si a iubitului meu, Itachi, la care veneam in fiecare noapte. Vorbeam pana tarziu sau faceam dragoste, dar avand grija sa nu facem prea mult zgomot si sa trezim tot sediul. Pana acum m-am simtit de 4 ori cidar, cand faceam dragoste cu el, dar poate pana m-am obisnuit cu corpul sau tanar si pur. Lumina difuza intra pe fereastra din camera, trezindu-ma. Nu cred ca lumina ma trezise, altceva ma trezise. Aud un poc infundat, urmat de niste mormaieli joase. Imi ridic incet capul de pe patratelele brunetului si il privesc adormita. Acesta dormea pe spate, cu capul intors spre partea dreapta. Avea buzele intredeschise, respirand pe gura. Cateva suvite negre ca abisul, erau pe gatul sau ferm si puternic, dar fragil in acelasi timp. Mana dreapta era la cativa centimetri de fata. Mana lui stanga era pe spatele meu, fiindca am adormit sub atingerile sale calde si blande. Vreau sa-mi pun capul la loc, dar am auzit un zgomot infundat de... glas?
Cine in morti masi s-a trezit cu fata la cearceaf si acum nu ma lasa sa dorm? Ma ridic cu grija din pat, sa nu-l trezesc pe adolescent si incep sa ma imbrac, in cea mai mare linistite. Dupa ce imi aranjez parul, ies din camera lui, dar cu grija sa nu ma vada careva, de unde ies. Ma indrept spre sufragerie de unde se auzeau tipete si injuraturi. Intru in incapere si imi pica fata de un metru. Hidan il alerga cu coasa pe Yabun, ca i-a furat din salam. Darama totul in cale si facea mult zgomot. Langa mine veni Deidara - somnabul - Sasori - nervos, ca l-a deranjat de la papusile sale - si pe Kakuzu - ca l-a trezit din somn si visa ca inota intr-un ocean de bani...
- Fututi motanul mati! Da-mi inapoi salamul! Tipa albiciosul si dadu cu coasa.
Motanasul sari la mine in brate, cautand protectie si daca nu ma lasam jos, prostia aia de coasa, imi lua gatul. Coada se opri in trupul de papusa a lui Sasori. Acesta incepu sa-l injure si scoase coasa, pe care o arunca pe geam - bravo Sasori, "te iubesc" - si incepu sa il alerge, pentru al ucide. Daca ar putea, i-as multumi toata viata mea. Intre timp veni si idiotul de Pein si Itachi-kun. Ii zambesc usor si ii dau pisicul, stapanului sau. Acesta murmura un multumesc din inima si imi facu cu ochiul.
- Uchiha! Da-mi salamul! Tipa Hidan, in timp ce era strans de gat de papusa.
- Ce salam sa-ti dau, idiotule? De fapt de unde dracu sa-l scot? Din cur? Tu esti nebun, strigoiule! Striga la imputila, brunetul si ii intoarse spatele, indreptandu-se spre camera sa.
Strigoiul reusi sa scape - nu stiu cum - si scoase un cutit din pantaloni si se indrepta spre adolescent pentru al ucide. Ii pun piedica zombiului si acesta pica si cutitul ii se infipse in frunte. Arata atat de straniu cu cutitul infipt in cap, incat ma infiora pana in firul de par. Ma mir ca nu moare, dar ce pot sa cer de la un mort-viu. Vreau sa ma indrept spre camera mea, dar Pein - vad ca si-a miscat curul ala imputit afara din birou - ma opreste si ma trage in camera lui. Ma tranteste pe pat si se pune peste mine. Imi spune ca de mult nu am fost a lui si imi ridica fusta. Incep sa ma zbat si cand vreau sa stig, imi dadu un pumn de imi umfla obrazul stang si imi sparse gura si nasul. Imi rupse fara nici un efort chiloti si apoi isi baga barbatia in mine.
Imi musc buza pana dau de sange si imi arcuiesc spatele de durere. Liderul incepu sa faca miscari de du-te-vino, repezi, provocandu-mi dureri mari. Acesta gafaia si gemea usor din cauza placeri pe care o simtea, pe cand eu, plangeam de durere si de scarba pe care o aveam fata de mine si de el. Dupa o ora de tortura, simt ceva ciudat in interiorul meu. Aceeasi senzatie pe care am avut-o, cand am facut-o prima data cu Itachi. Senzatile sunt la fel deci cei doi si-au dat drumul in mine? Nu, nu este adevarat. Incep sa plang de descoperirea facuta. Doamne voi deveni mama, dar cine era tatal? Pein sau Itachi?
Sunt apucata de maini si ridicata din pat. Sunt aruncata pe coridor, lovindu-ma de un perete si pierzandu-mi cunostinta. Sasori care trecu pe acolo, vede scena cum sunt aruncata si pereche si pic apoi pe jos. Dupa ce usa s-a inchis, veni la corpul meu incostient si imi lua corpul in brate, ducandu-l in camera lui. Dormitorului visiniului, semana ca un atelier micut de papusi. Ma puse usor pe patul sau si incepu sa-mi ingrijeasca. Cand imi ridica bluza in sus, observa ceva ciudat si imi pipai pantecul. Acesta era un pic plin si tare, parca ar proteja ceva in interior. Ceva pretion. Buzele barbatului formara un zambet mirat si apoi ies din camera. Incepu sa-l caute pe Itachi prin sediu si il gasi in fata cameri lui Hidan, cum dadea pumni in usa, sa-i deschida si sa-i dea pisicul.
- Mai intai sa-mi secuperez salamul si apoi iti dau ce mai ramane din el! Fie slava lui Jashin-sama! Tipa creierul ala afumat, enervandu-l pe brunet.
- Tu ai vrut-o, cretimosule! Tipa Itachi si dadu un picior zdravan de puse la pamant usa.
Intra in camera lui Hidan, ii facu cadou zombiului un katon de toata frumusetea, de il expedie pe geam. Isi lua pisicul si il verifica ca nu cumva sa fie taiat si nu era. Ofta usurat si spuse, ca aici este mai rau ca la balamuc. Sasori incuviinta din cap si apoi ii sopti in ureche, ca sunt insarcinata. Aceasta incremeni si apoi se enerva rapid. Veni in camera lui Sasori si dadu cu usa in perete, trezindu-ma din visare. Sar ca arsa, privind buimaca in jurul meu, inainte sa-mi focalizez privirea pe el. Imi plec capul si incep sa plang cu lacrimi amare si de ciuda, ca i-am permis lui Pein sa-si bata joc de mine.
- Al cui este copilul? Ma intreba pe un ton rece si distant, lasandu-ma muta.
Despre ce copil vorbeste? Si de ce eram in camera lui Sasori? Visiniul veni rapid si imi spuse ca sunt insarcinata, dar nu stie in cate luni sunt. Raman uimita. Eu? Mama? Sunt prea tanara pentru a fi mama si in plus, nu-mi plac bebelusi.
- Konan al cui este copilul? Marai din nou, Itachi, bagand si mai mult spaima in mine.
- Ori al tau ori al lui Pein, soptesc, privindu-i ochii sai furiosi.
- Sunt prea tanar pentru a avea un copil si nu sunt inca copentent pentru a concepe unul si il plus tu ai petrecut mai mult timp cu Pein, decat cu mine. Nu-i al meu copilul, fiindca copilul meu, nu-l voi concepe cu o curva, tipa adolescentul, lasandu-ma muta de uimire.
- Bine, Uchiha. Oricum nu voi pastra copilul. Il voi naste departe de toti si daca are ceva de la tine, ochi negri sau par negru, il voi parasi in padure si daca este fata, o voi arunca intr-o prapastie. Nu eu voi avea moartea copilului pe constinta, ci tu, am tipat la el, nervoasa si am parasit camera.
Dracu sa va ia pe toti! De ce in p*** mea nu am plecat cu Jirayia in Konoha, cand am avut ocazia si acolo poate imi gaseam dragostea vieti mele? Dar nu, a trebuit sa fac pe grozava si sa raman in cocina asta, in care este mai rau ca la balamuc. Cred ca acolo sunt oameni mai normali decat specimenele astea din aceasta cocina...

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
You and me forever [+18] - de Nywa - 20-03-2010, 12:47 PM
RE: You and me forever [Itachi and Konan+18] - de Nywa - 30-05-2010, 11:21 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 06-12-2010, 04:55 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 31-12-2010, 01:58 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 15-01-2011, 02:49 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 16-01-2011, 03:22 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 23-01-2011, 07:39 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 28-01-2011, 04:53 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 29-01-2011, 01:44 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 29-01-2011, 05:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.809 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.272 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.128 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.291 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.183 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 47.568 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.618 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 5.699 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  KS- Samy si Lily- BSF (Best sisters forever) aoixtenshi 10 8.479 19-11-2008, 10:01 PM
Ultimul răspuns: aoixtenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)