Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Last Chance - inscriere personaje

#4
RE:Last Chance - inscriere personaje

Nume:Atsuko Hayate
Varsta: 24 de ani
Origine:din afara s-a mutat in acest orasel de provincie cu 3 ani in urma.
Imbunatatiri tehnologice:mana dreapta,ochiul drept si ambele picioare de la glezna in jos
Arme:doar se gandeste nimic mai mult si din ochiul drept arunca cu lasere sau se transforma in lanterna.Mana robotizata are o forta uimitoare putand sa ridice in aer chiar si un bloc.Cu ajutorul picioarelor invinge gravitatia si din spatele de fata piciorului arunca cu sageti ce contin somnifer.
Caracter:este o fire sociabila,dar si discreta.Cand e suparata sa inchisa in laborator sau se plimba.Ii place foarte mult sa citeasca si s-a atasat enorm de baiatul ei Rikuto.
Scurt istoric:La 17 ani a avut un accident de masina in care i-a murit toata familia(mama,tata,fratele).Doctorii nu i-au dat multe sanse de supravietuire ,dar avand vointa si fiind priceputa in robotica s-a insanotasit desi a avut multe esucari dar pentru ea speranta nu moare niciodata.La 21 de ani s-a casatorit cu iubitul ei Osamu cu care a si copilarit.La 22 de ani a pierdut o sarcina ,dar la 23 a aflat ca este insarcinata cu Rikuto(Rikuto a fost numele fratelui ei).Isi mai doreste inca un baiat si o fata.Avand in vedere ca acum este fericita nu a uitat niciodata prin ce a trecut si sufera in fiecare zi pentru pierderea celor dragi.
Poza: (nu stiu cum sa pun poza ca cei de mai sus dar daca apare site-ul 5 uitati-va 4 )
http://www.youthink.com/images_quiz/2009...161615.jpg la 14-15 ani .
http://quizilla.teennick.com/user_images..._black.JPG inainte de accidentul care i-a schimbat viata
Animal de companie:71 e cam ciudat ,dar animalul ei de companie este o cioara.La 9 ani cand a fost cu familia la munte cu cortul s-a ratacit si a ajuns intr-o pestera adapostindu-se de ploaie.S-a atasat mult de o cioara care i-a aratat drumul de intoarcere si de atunci pasarea s-a tinut doar dupa ea.Nu se agata in parul ei ,dar o consoleaza in felul ei si o si amuza cand e suparata.Pe cioara o cheama Zeiko.Intre timp si-a mai luat si un pisica Yukira alba cu pete maro.
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Last Chance - inscriere personaje - de Flash - 10-05-2010, 11:25 PM
RE: Last Chance - inscriere personaje - de IloveYuki - 24-05-2010, 12:00 AM
RE: Last Chance - inscriere personaje - de Teru - 11-08-2010, 03:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LipsiÅ£i de libertate - Fisa de inscriere Rain 0 2.218 07-01-2012, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Scoala substitutiilor - Inscriere Shadow.Kiss 16 14.049 06-01-2012, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Intunericul nestiutului~ inscriere Miranda. 7 5.721 22-08-2011, 02:35 PM
Ultimul răspuns: Anna
  Taron(Inscriere si Crearea Personajului) DragonForce 24 18.434 06-07-2011, 12:12 PM
Ultimul răspuns: Kimera
  Madamme. Inscriere personaje. Aveqetura 1 2.453 17-11-2010, 11:38 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)