Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

DO NOT EDIT POSTS

#11
24))))))))))))

@Beki: B.o.B. face tot timpul o treaba grozava

2Pac feat. Hussein Fatal, Papoose & Carl Thomas - Dumpin

cei asta ? 24
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#12
(31-03-2012, 07:27 PM)Darkness A scris: 24))))))))))))

@Beki: B.o.B. face tot timpul o treaba grozava

2Pac feat. Hussein Fatal, Papoose & Carl Thomas - Dumpin

cei asta ? 24

Tu locuind ca strutii cu capul in pamant si nestiind ca zupul a fost hackuit... wait, weren't you crying on the shout after it? Yeah... ei bine, cand a fost dat drumul la un script care sa scape de diacritice, s-a intampalt o eroare si toate mesajele au fost setate asa... Sa nu indraznesti sa le stergi Zer0, unele inca mai merg, doar ca nu am avut timp sa le recuperam...

#13
Pana la urma va mai dura cu diacriticele? Mor de nerabdare sa citesc anumite capitole din ficuri si unele posturi, plus ca vreau sa trimit o lucrare de la un concurs prin PM si nu ma lasa. Sper ca nu e doar la mine problema...
Intrebam. Deci, mai dureaza?

#14
Umh, te referi la repararea lor sau sa scrii cu ele?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#15
La rapararea lor, adica vechile posturi cu diacritice au caracterele alea ciudate.
De scris cu ele am inteles ca merge, dar interzice regula.

#16
Nu mai aveti voie sa scrieti cu diacritice de acum incolo.

#17
Daca vreun moderator are nevoie de ajutor la povestea cu diacriticele, pot da o mana de ajutor oricand. Am reusit sa setez un program sa le scoata. Acelasi lucru valabil si pentru userii care au vreun fic, conditia fiind ca el sa fie DESCHIS. Nu am acces la sectiune, asa incat voi trebuie sa editati posturile.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#18
Ar fi foarte bine daca s-ar edita ficurile cu diacritice, caci sunt multe capitole care au caracterele acelea ciudate si imi e ciuda caci nu mai pot citit unde am ramas in urma. Singura problema, care e destul de nasoala, e ca trebuie editat postul de autor... Si va trebui sa lucram cu totii, iar asta nu cred ca se va intampla, pentru ca multi useri nu mai frecventeaza forumul asa des.
Eu as vrea sa vad despre ce program e vorba ca sa modific vechile capitole. ^^

#19
Editarea se poate realiza de catre Amin/Mozii de la FF/Autori. Tot ce pot eu face este sa scot diacriticele si sa va trimit prin word/pm ficul modificat. Programul se numeste auto-corect, dar sunt niste setari mai complicate, pe care le ai de facut. Cred ca m-am chinuit vreo 40 de minute sa-l fraieresc 21.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#20
Seriously? Ma apuc sa termin proiectul asta si pana imi apare colega repar posturile >.> Prea va chinuiti cu programe si setari si alea alea.

Eu am zis sa le dai posturile lui Daria sau mie intr-un fisier word... Nu sa le dai la useri pm-uri. Nu piot edita posturile, adica, la sectiunea FF, userii simplu nu pot edita posturile.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)