Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Don juan-ul A-Z

#31
o da ce topic dragut21 si don-juan pare dragut15 21 zicea cineva ceva de mic pe aici,dar nu pare din ce am vazut in poze21 daca i-a fost deschis topic, inseamna ca are ceva merite "asta mic" 21)) mi-ar place sa vorbesc odata cu el sa vad de ce i-a mers faima asa21oricum dragut micul casanova21

#32
Post îndepartat din motive personale. Nu ştiu cum naiba am avut îndrazneala de a posta aici. Asta - da, este foarte penibil.

Ca fapt divers, unicul Don Juan de pe acest site este cicudaf. El a predat ştafeta pe aici, dacă se poate spune astfel.

@ andre_A, fii tu schimbarea pe care o vrei în altii.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#33
nu am nimic cu nimeni,tin sa precizez de acum10,e o simpla parere,referitoare la atitudinea afisata in postul de mai sus,de obicei cand te prezinti intr-o postura de genul "Ah, by the way, sunt convinsă că nu mă poate cuceri. : )) Am pus şi un pariu." deja se cam da de inteles opusul10 si pici intr-o lumina cam penibila si cu replica "În orice caz, nu-mi pot forma o părere de pe-acum." nu prea mai inteleg nimic39 pentru ca deja arata a contrazicere de una singura,daca nu ai o parere formata inca,de unde atata convingere ca nu te poate cucerii21?

#34
M-AM INTORS, FETELOR! START VOTING FOR ME! NUMAI CU AJUTORUL VOSTRU O SA POT SA-MI OCUP TRONUL DIN NOU! :YONDAIME:

#35
OH NU OH NU OH NU.

Deci topicul ăsta era way to go and girls were like yeah huh and there were people like hurray x and y and then everyone would vote for ady and people were like yay yay and then again huh and wtf and then....

A apărut Yondaime.

21

#36
Yondaime's return - Partea a 2-a: Returns Yondaime

#37
`Cause Alin said to vote him for smth i`m voting for him...

Now, happy?^^

#38
Eu cred ca " don juan ", poate fi Yondaime 5, nu neaparat Ady_x [ cica si-a castigat deja postul, daca se poate numi post. ] Este amuzant ^^, si chiar dragut ;; ). Dintre useri baieti este preferatul meu : >. [ Don't kill me, pentru ca am spus asta 21)].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#39
Well, ca user al Zup-ului, eu aleg sa il votez pe Alin .

Pentru ca Alin stie de ce.

m-a rugat.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#40
Yondaime is hotter then the others 10 and very cute <3
el trebuie sa fie don juan
[Imagine: files_3612-horz.png]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[Imagine: kuroshitsuji-2-ciel-sebastian_00104.jpg?w=450]
http://www.youtube.com/watch?v=rb5CXew9Kvs




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)