Animezup - forum manga si anime
Upgrade la 1.6 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Anunturi (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anunturi)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--242)
+---- Subiect: Upgrade la 1.6 (/Thread-Upgrade-la-1-6)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Upgrade la 1.6 - Aylin - 21-08-2011

Hmm, pana acum nu am intalnit nicio eroare, thank god.
Adica, observ ca au disparut usertitles de la posturi (dar se vad la profil), dar nu cred ca asta poate fi numita o eroare, mai degraba ceva de la tema. Meh, nu e in campul meu 21
In schimb facusem prostia de a schimba temele, idk why si.. nu mai puteam sa revin la asta noua :/ In fine, cert este ca dupa vreo ora a revenit singura tema (..magic? 21 )

Eu am o singura nelamurire: am inteles ca tema se va mai schimba, dar va ramane tot atat de.. alba? I mean, I really like it, dar o versiune la fel ca asta doar ca dark ar fi perfecta. So I was just wondering daca o vom avea :]

ps. exista vreun buton de "posturi noi" pe forum? Ca trebuie sa ma duc la portal ca sa dau de el.


RE: Upgrade la 1.6 - North - 21-08-2011

Acum e la moda sa ne dam cu parerea?
Overall imi place design-ul, footerul mi se pare mult prea nefolositor de mare si nu-mi place unde ai pus bara de search, consider ca se vede naspa si nu are sens sa fie centrata.
Ai uitat un a href cu o locatie la "Informatii utile"
Also ori nu am vazut ori ai uitat sa pui un buton/link de posturi noi.
Imi place ca ai mai lucrat la usability.

Una peste alta, good job!




RE: Upgrade la 1.6 - Meal. - 21-08-2011

So.. acum revin doar pentru a ataÅŸa print screenul mesajului pe care l-am primit.




RE: Upgrade la 1.6 - +Rin+ - 22-08-2011

Wow..surpriza surpriza..Ce mi vad ochii.
Pai ,pe mine chiar ma incanta noul aspect al site ului (desi e putin cam rigid,rece)...doar o singura problema-Inainte aparea undeva sus vezi ce s a mai postat sau posturi noi iar acum nu ...Si..mai sunt cateva mici chichite...TT_TT Anyway...It's cute


RE: Upgrade la 1.6 - yaoi maniac - 22-08-2011

Ce prostie... noua tema e naspa.

*mda, text prea scurt*
inainte era prea portocaliu, acum e mult prea... naspa >.>
[edit] Inafara de faptul ca imi place cum se vede la signatura, avatarul e doar o parte din el, gura si barbia lui Renji sunt halite. >.>
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27834 Ii iese pe dinafara ce sex e lui Monochrome din cauza nickname-ului lung. Se lasa asa? Adica, habar n-am, cine stie cine o sa-si mai puna nickname-uri lungi si mai si vezi in posturi chestii din astea *explain bad*.


RE: Upgrade la 1.6 - pffboy - 22-08-2011

De fapt eu sunt chiar multumit de noua tema exceptand cateva mici briz-brizuri care nu au fost inca implementate si se vad aiurea,but as Flaw said " THIS IS BEEEETA" . * pe romaneste tema este in testing phase *
pl0x
kinjiru - Kidox..avatarul ti se vedea bine,incearca sa te plangi mai putin pt. ca nu cred ca ai contribuit cu ceva la aceasta tema,la dat din gura ma pricep si eu dar nu-i vad rostul.Tema este practica,utila si emana un iz de "fresh vers. 2011" - ne mai innoim si noi odata cu acest upgrade.
My advice : Switch to Default theme and stay chill.

edit : Aynoia - Bunul samaritean e decedat la domiciliu,nu te mai umfa-n pana ca-ti sade rau.
Citat:Aici toţi ne spunem părerile şi ai face bine să ţi-o expui pe a ta
Am facut-o deja,you blind seer.
Citat:Nici mie nu prea îmi place tema asta, chiar mă deranjează
Vezi sa nu-ti creasca glicemia.



RE: Upgrade la 1.6 - Wolves - 22-08-2011

@pffboy, nu ai niciun drept să-i închizi gura lui kinjiru. Aici toţi ne spunem părerile şi ai face bine să ţi-o expui pe a ta, dar să nu te legi de alţii. Nici mie nu prea îmi place tema asta, chiar mă deranjează. Să sperăm că lucrurile care nu îmi plac se vor schimba.

ps: cat lucrati cu aspectul forumului, faceti ceva si cu tampitii, chiar va rog.


RE: Upgrade la 1.6 - Alicia - 22-08-2011

Daca toata lumea isi spune parerea pe aici, hai sa mi-o pus si eu 21.

Tema nu imi place, albul asta oboseste ochii [dupa o ora de stat pe zup nu mai vad bine22], daca ar fii ceva pe negru ar fi super. De faza cu "vezi ce s-a mai postat" s-a mai zis, si pe mine ma deranjeaza [numai pe acolo stateam21].

Deci, cam astea sunt chestiie enervante, in rest tema e draguta ..4


RE: Upgrade la 1.6 - Miky sweetie :3 - 22-08-2011

@Jusтin Biebзr, nici tu nu ai niciun drept sa jignesti cu subinteles. Eu i-as ruga sa faca ceva cu cei care se cred calmi si folosesc cuvinte la limita bunului simt iar la final pun P.S.-uri ca ale tale, pt. ca daca nu ma insel, asta se impotriveste regulamentului. Si in plus, nu cred ca aici e topicul potrivit pentru tine si kinjiru. Daca nu ati vazut, exista "Ce nu va convine la Animezup?".

Revenind la subiect, mie chiar imi place noua tema 4 Practica, haioasa si usor de folosit. Nu mi se pare cu nimic mai prejos fata de tema anterioara, ba chiar mai mult, imi place mult mai mult ca cea precedenta. Good luck with all, I think you'll need it 3

EDIT: acum ca s-au rezolvat o parte a problemelor, se pot acorda medaliile? 39


RE: Upgrade la 1.6 - fleeting ray - 22-08-2011

nu am vazut o tema care sa arate atat de bine de la AnimeZup V3 o.o. Se imbina culorile, nici nu stiu cum sa explic cat de buna e tema asta. Me gusta <3.

edit: desigur, ar merge si daca nu ar mai aparea logo-ul "The Cure" pentru cei nelogati XD.