Animezup - forum manga si anime
[Terminat] Boys' love - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Fan Zone (https://www.animezup.com/forum/Forum-Fan-Zone)
+--- Forum: Original (https://www.animezup.com/forum/Forum-Original)
+---- Forum: Proza (https://www.animezup.com/forum/Forum-Proza)
+----- Forum: Yaoi / Yuri (https://www.animezup.com/forum/Forum-Yaoi-Yuri--262)
+----- Subiect: [Terminat] Boys' love (/Thread-Terminat-Boys-love)

Pagini: 1 2 3 4 5 6


[Terminat] Boys' love - Yaoi Queen - 01-07-2008

[edit Aly]Tip Critica Permisa: Stil / Limbaj / Idei / Forma / Gramatica.

Deci din cauza problemelor care s-au ivit, ficul meu a fost putin cam... sters de pe forum 4, asa ca va trebui sa il postez din nou...

Personajele...
http://img85.imageshack.us/img85/9890/15570651no8.jpg --> Sentaro (Sen)
http://img122.imageshack.us/img122/8413/normalorphen11rvz6.jpg --> Raito
http://img85.imageshack.us/img85/1476/snichy1ie5.jpg --> Midori
http://img225.imageshack.us/img225/2708/hentai1tv4.jpg --> Mika

Cap 1: Lume noua

Soarele stralucea puternic pe cer aruncandu-si sagetile de foc spre pamant lovind chipurile cetateniilor ce umblau diminetile pe strazi. Elevii abia sositi la liceul Yamakuza asteptau soneria ce anunta intrarea lor la ore. Raito este un baiat de optisprezece ani, in clasa a XII-a A, inalt, cu parul saten si scurt, ochii caprui , o culoare intensa la fer ca si personalitatea acestuia, hotarat si ambitios. Corpul sau era bine cladit, pentru ca zilnic mergea la sala si avea mare grija de corpul sau. Ii placea sa se imbrace haine mulate pe corp, iar aceasta zi de Luni, nu facea o exceptie. Avea un tricou maro deschis, blugii lui preferati din piele neagra si o jacheta de aceeasi culoare cu pantalonii, doar ca avea manecile albe. Ca de obicei, la gat purta lantul primit l aniversarea de saptesprezece ani: un fel de dragon de argint ce tinea in gheare si cu coada o sabie. Langa el statea Midori, o prietena foarte buna de a lui: satena cu ochii negrii patrunzatori si are o fire foarte sensibila. Era imbracata un un maieu galben si o fusta roz cu mici floricele pe ea.
Cei doi asteptau sa intre in clasa, iar in spatele lor au aparut alti colegi, doua fete si patru baieti.
-Hei amice, ce faci nebune ? Intreaba unul din cei patru abea veniti.
-Ce sa fac ? Astept sa se sune ca simt ca o sa crap aici. Vreau sa o vad pe profa de engleza...Am inteles ca e o puicuta dinaia de iti cad ochii. Spuze Raito trecandu-si limba peste buze, apoi zambind.
-Nu ai auzit ca a fost data afara ? Purta fuste prea scurte si camasa o lasa descheiata prea tare. Replica Midori, spulberandu-i visele satenului, care a oftat si a ridicat din umeri.
Fetele dintr-o data si-au indreptat privirea spre un grup de elevi de pe clasa a IX-a, sau spre "boboci" cum le spuneau ei, care povesteau .
Baietii curiosi si ei, le intreaba pe fete ce vad acolo.
-Il vezi pe blondul ala? Am inteles ca el a fost dat mai devreme la scoala ... Trebuia sa fie pe clasa a opta, nu pe a noua. Dar e atat de ... Ahhh...Dragut...Daca ar fi fost mai mare, nu cred ca imi scapa. Spuse o bruneta, colega a lui Raito, muscadu-si buza de jos.
Intr-adevar, era dragut: parul ii era galben ca spicul graului iar suvite din breton le lasa sa ii cada rebel pe chipul angelic, in timp ce ochii albastrii ca de cristal te priveau patrunzator.
-Mika, eu cred ca ai fi in stare sa te dai la el! Spuse satenul chicotind.
-Ce? Sa nu-mi spui ca nu e dragut, dar din cate stiu eu e un mic dracusor impielitat. Arata el a fi inocent, dar iti vine sa ii dai pumni numai in gura. Spuse din nou bruneta.
Discutia lor a fost intrerupa de unele tipete ale unei fete. Se pare ca micutul demon a lovit pe un coleg de al sau cu pumnul in fata din cauza ca l-a jignit. Cei ce priveau nu le veneau sa creada. Oricat de mic ar fi, nu se lasa mai prejos de nimeni. Mika a inceput sa rada cu pofta vazandu-l pe micul baiat asa de increzator.
-Sunt suta la suta sigura ca cineva ii va pune capac micutului astuia � Dar pana atunci�
Fata se aproprie de acel mic grup, punandu-i mana blondului pe umar.
-Ce vrei? Intreaba el nepasator.
-Imi spui si mie cum te numesti? Intreba si fata la randul ei cu zambetul pe buze.
-Sentaro � Prietenii imi spun Sen.
-Ai o voce foarte frumoasa, Sen, eu ma numesc Mika! Cand fata intinse mana pentru a face cunostinta, blondul i-a soptit ceva la ureche. Fata s-a ridicat imediat nervoasa, mormaind printre dinti cateva injuraturi, dupa care striga in gura mare"Esti un nesimtit!" De ce? Ei bine...Se pare pustiul avea destul curaj incat sa-i spuna in fata ca este o mare curva, doarece numai curvele dau mana cu baietii, iar asta a facut-o pe fata sa se incrunte si sa isi icruciseze bratele.
Ajunsa langa baieti, acestia o intreaba ca de obicei, curiosi in cor ce s-a intamplat de este asa furioasa. Cand a rostit cuvintele baiatului, toti cei din jurul ei au inceput sa rada in hohote gandindu-se ca acel baiatel tocmai a jigni-o pe saraca bruneta, iar ea nu i-a tras nici macar o palma, verdictul acesteia la jigniri fiind mereu cel mai aspru.
In sfarsit soneria ce anunta inceputul orelor s-a facut auzita. Liceenii au dat buzna in clase asteptand sa vina profesorul sau profesoara ce trebuie sa predea la ora respectiva. Clasa a IX-a B aveau o noua ora plictisitoare de istorie, in care pot face ce doresc. Sentaro ca de obicei se cere la baie in timpul orei numai pentru a bea apa si ca de fiecare data, profesorul ii da voie.
In timp ce se spala pe maini, blondul auzea cum cineva se intrepta incet spre baie, dar nu a bagat persoana in seama. Era chiar Raito, care, din greseala s-a bagat in blondul care s-a rastit imediat la baiatul mai mare cu doua capete decat el.
-Ai grija pe unde mergi, matahala idioata !
-Cum mi-ai spus ? Intreaba satenul ridicand dintr-o spanceana.
-Cum ai auzit ... Sau inaltimea iti afecteaza si auzul ?
Raito il prinsese pe baiat de guler, izbindu-l puternic de zidul rece, facandu-l pe blond sa scoata un scancet. I-a prins mainile intr-o stransoare puternica desupra capului si i-a bagat genunchiul intre picioare.
-Asculta aici, pustiulica ! Nu stiu cine te crezi, dar sa stii ca cu mine nu iti merge. Nu ma iei peste picior, ca asa vor muschii tai, ai inteles? Spuse satenul privind fix in ochii albastrii.
-La...Lasa-ma sa plec. Zise blondul cu voce tremuranda.
-Aha ... Acum imi spui sa te las ? Dar daca nu vreau, ce faci ? Ma spui lu' mamica ?
Satenul se apropia din ce in ce mai mult de buzele rozalii ale baiatului care devenise speriat. I-a prins incheieturile cu mana stanga, iar mana dreapta o plimba prin parul blond.
-Da-mi drumu' idiotule ! Striga micul baiat cu privirea speriata
-Aha ... Iar incepi cu jignirile ... Bine atunci !
Raito isi coborase cu repeziciune mana dreapta pe corpul baiatului strangand apoi cu putere de locul sensibil, facandu-l pe Sentaro sa tipe. A incercat sa scape din ghearele satenului, incepand sa se agite, dar in zadar. La coltul ochiului i-a aparut o lacrima, dar care parca nu a vrut sa curga pe chipul angelic.
-Cere-ti scuze si am sa te las in pace! Spuse Raito zambind.
-In fata ta, niciodata! Mai bine sunt torturat decat sa imi cer scuze! Se rasti micul baiat.
Raito nu spuse nimic. Ridica dintr-o spanceana si strange si mai tare de zona sensibila, facand-ul pe Sen sa tipe si sa-i scape doua lacrimi pe obraji inrositi.
-Ce naiba faci? ... Vrei cumva sa ma lasi impotent? Striga blondul strangandu-si pumnii. Gata, renunt ! Imi ... Imi cer scuze, bine ? Imi cer scuze !
Satenul i-a dat drumul facandu-i semn sa plece. In timp ce fugea, micul baiat a strigat "Ciudatule" . Rai s-a aplecat pentru a bea apa de la tasnitoare, iar cand s-a ridicat a zambit smecher, privind apoi coridorul luminat slab de neoane pe unde a fiugit blondul.


Stiu ca acest capitol are unele greseli, sau e plin de greseli, dar sper ca v-a placut..oarecum10
Unii dintre voi presupul k l-au mai citit10


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Strawberry Ice - 01-07-2008

Si eu am mai citit fic-ul... nu aici si pe alt site pe care il mai ai postat... insa nu am last comentariu pt ca mia fost lene... nu prea imi place sa las comentarii la fic-uri insa incerc sa imi reiau vechea obisnuita...
Revenind la fic, e scris destul de bine insa cum ai spus si tu... mai ai greseli, fie de tastare fie de exprimare. O greseala care mia sarit in ochii inca din prima ar fi verbele... de ce sunt la timpuri diferite?
Raito este un... / Corpul sau era bine cladit...
Este sau nu mai este? Era sau nu? Oo... hotaraste-te daca lasi prezentul sau trecutul...
Ii placea sa se imbrace haine mulate pe corp, iar aceasta zi de Luni, nu facea o exceptie.
Ehh te-ai cam incurcat...sa se imbrace in... apoi, nu am mai inteles. ideia am prins-o insa nu e exprimat bine...
alta greseala de exprimare...
Langa el statea Midori, o prietena foarte buna de a lui: satena cu ochii negrii patrunzatori si are o fire foarte sensibila.
--> si cu o fire... cred ca asta ai vrut sa spui...
In fine, mai ai greseli, majoritatea de tastare dar le las... mi sa parut interesant capitolul... insa ma asteptam la mai mult21 de ce? 18 ani.... eu am doar 15 dar asta e... oricum, imi place si astept si continuarea care ar trebui sa ne lasa in suspans.
Sper ca nu te-ai suparat pe mine pt ca ti-am atras atentia cu acele greseli insa m-am cam obisnuit sa critit... m-am luat dupa Ana21 succes la scris, poate la postat si nu stiu... ja ne^__^si inca o dat: nu te supara pe mine...


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Yaoi Queen - 04-07-2008

Deci... Voi posta capitolele 2 si 3... capitolul 4 nu il am... din cauza defectiunilor care au avut loc pe site, asa ca sa nu va speriati daca veti vedea dupa cap 3, cap 5 21 ... Apropo...capitolul 5 va fi postat in seara asta...

--->Shiori<---

Cap:2 Vizita

Micul baiat a fugit spre clasa lui, deschizand zgomotos usa. Acesta a intrat furios in clasa, vrand sa se aseze la locul lui, dar chiar atunci si-a gasit un baiat sa-i comenteze:
-Hei bebelusule ! Ce ai facut ? Te-ai inecat in WC-u ?
-Te inec eu pe tine si pe toata familia ta, du-te dracu' de ratat ! Spuse blondul continuandu-si drumul spre locul lui.
-Domnule Sentaro Camui, te rog frumos sa iesi din clasa cu tot cu vocabularul tau, daca nu vrei sa-ti anunt parintii ! Spuse profesoara ce statea asezata la catedra.
-Firi-ai al naibii de nesuferita ! Venise replica baiatului inainte sa iasa din nou pe coridor si inainte sa tranteasca usa de lemn cu putere.
Sen a iesit afara din "inchisoare", indreptandu-se spre spatele acesteia, scotand din buzunar in pachet de tigari "Joker", dupa care a scos si o bricheta.
S-a rezemat de zidul rece, aprinzandu-si o tigara, tragand des fumul in piept si apoi eliberandu-l.
-Hei hei, ce avem noi aici ! Se aude o voce cunoscuta boldului. Sa stii ca tutunul dauneaza grav sanatatii, pustiulica, mai ales la varsta ta. Continua aceeasi voce.
-Tu ? Ce naiba cauti aici? Si ce treaba ai daca imi rup eu plamanii din cauza tutunului ? Poti sa pleci ! Replica blondul tragand din nou fumul in piept.
Raito se apropiase de baiat, luandu-i tigarea din mana si aruncand-o pe jos. Suparat ca aceea a fost chiar ultima, Sen s-a rastit la saten.
-Da' tu ce mortii mat... Baiatul a fost intrerupt din cauza lui Rai, care il prinse-se cu mana dreapta de maxilar, strangand cu putere.
-Ai grija cum vorbesti, pustiule ! Eu nu sunt prietenii aia ai tai ca sa ma iei de sus, ai inteles ?
Blondul nu raspunse, ci incerca sa scape. Satenul l-a izbit puternic de zid, facandu-l pe micul baiat sa scoata un scancet. Lovitura la spate i-a taiat pentru cateva secunde respiratia blondului, care strangea de materialul ce acoperea corpul bine facut din fata lui. Ar fi incercat sa spuna ceva, dar inca nu isi putea misca maxilarul din cauza stransorii puternice. A scos din nou bricheta din buzunar, dand drumul focului, si ducand flacara aproape de mana lui Raito. Cand pielea acestuia a fost atinsa, de foc, mana a fost imediat retrasa.
-Al naibii pusti mai esti ! Spuse satenul tinandu-se de locul vatamat.
-Nu te pune cu mine ! Replica blondul privind sfidator.
Rai zambii smecher apropiindu-se din nou de baiat, punand mainiile pe zid, langa capul sau.
-Dar exista si imblanzitori ! Zise satenul apropiindu-si chipul de al micului baiat, privind in acei ochii albastrii ca de cristal.
Blondul statea lipit de zid, incercand sa arate ca nu ii este frica, dar corpul sau a inceput sa tremure.
"Ce naiba? De ce tremur ?" Gandi micul baiat incercand sa-si opreasca in zadar corpul. A intors capul intr-o parte vrand sa evite pivirea seducatoare a satenului ale carui buze se apropia de ale sale. Raito l-a prins de barbie cu degetul mare si aratatorul, intorcandu-i chipul, privind adanc in marea albastra ce traia in ochii blondului, apoi i-a savurat usor buzele moi, iar cand Sen a incercat sa spuna ceva, satenul si-a introdus limba in gura acestuia lasandu-l socat. Blondul si-a pus mainile pe pieptul lui Raito, vrand sa-l impinga, dar aici ii lipsea puterea cu desavarsire. Forta lui era nimic pe langa cea a baiatului, a carui mana se plimba libera pe trupul ce vibra in bratele sale. A insistat mult asupra sarutului, care a devenit lacom, dar in acelasi timp pasional. Satenul a rupt sarutul, coborand spre gatul baiatului, muscandu-l de piele si sugand-o in acelasi timp, lasandu-si "stampila" pe gatul blondului. Rai s-a indepartat de el, disparand dupa coltul scolii. Sentaro a luat-o la fuga. Inainte sa iasa pe poarta scolii un baiat l-a oprit intrebandu-l daca stie cumva unde a disparut Raito, pentru ca a chiulit de la ora de engleza, apoi a inceput sa il descrie, cum ca e inalt, saten, bine facut, dar blondul si-a dat deja seama despre cine e vorba.
-Nu stiu, nu ma intereseaza, si da-l naibii ! Strigase baiatul iesind din curtea institutii in care invata, intreptandu-se spre apartamentul in care locuia cu sora lui. Ajungand in locul cu pricina, nu a mai bagat-o pe fata in seama, care il intreba de ce a venit atat de devreme de la scoala , ci s-a dus direct in camera lui trantindu-se pe pat dand drumul televizorului, schimband haotic canalele. La un moment dat, o fata de nouasprezece ani, cu ochii si parul de un albastru inchis si-a facut aparitia in camera baiatului. Avea un corp bine conturat, acoperit de o rochie neagra, scurta cu maneci si cu un decolteu discret.
-Shiori ... Mai bine iesi afara, te rog nu vreau sa vorbesc! Spuse micul baiat ghemuindu-se in pat.
-Ce a patit ingerasul meu? Intreaba fata apropiindu-se de el si asezandu-se pe pat, luandu-l in brate. Hei, ce s-a intamplat? Continua aceasta cu vocea blanda ca a unei mame protectoare mangaindu-l pe crestetul capului.
-Nu... Nu e nimic surioara, ma simt bine, stai linistita ... Doar ma gandeam ...
-Bine ingerasule ... Atunci eu ma duc sa ma pregatesc, pentru ca plec la Leon ... Sper ca nu te superi, dar o sa intarzi mult timp. Spuse cea cu parul albastru sarutandu-si fratiorul pe frunte, iesind apoi din camera. Atunci s-a auzit sunetul enervant al soneriei. Imediat usa a fost deschisa. Sen nu intelegea nimic din ce vorbea sora lui, cu persoana respectiva, dar pana la urma a fost strigat de vocea blanda a ei.
-Ingerasule, hai aici ca esti cautat ... Eu am plecat, Pa ! Si spunand astea fata s-a facut nevazuta, coborand pe scarile blocului.
-Vin acum ! Striga blondul din camera alaturata.
De indata ce a iesit din camera sa, a dat fata in fata cu Raito. Biatul cel mic si-a dat o palma peste frunte, intorcandu-se inapoi in camera.
-Hei ingeras ! Replica satenul zambiind. Ti-ai uitat ghiozdanul la scoala, spuse el aruncandu-l pe pat.
-Mda... Multumesc !
Blondul se aesaza pe pat privind televizorul, probabil ca nu mai avea rost sa-l intrebe pe saten de unde are adresa lui, deoarece in carnetul sau era scris absolut tot. Si-a ridicat pentru o clipa privirea intalnind-o pe cea a satenului, dar a incercat apoi sa o evite repede.
-Ce e? Mai vrei cumva un sarut? Intreaba Raito ridicand o spranceana si apropiindu-se de blond, care dadea negativ din cap incercand pe cat posibil sa-si ascunda obrajii cate au prins o tenta vaga de roz. Tremurai ca o pisicuta speriata in bratele mele, crezi ca nu mi-am dat seama? Continua acesta apropiindu-se mai mult.
Satenul il prinsese pe baiat de mana, intinzandu-l pe pat, alungindu-si apoi trupul bine facut peste cel firav.
-Ce crezi faci? Intreaba micul baiat speriat.
-Ti-am spus ca exista si imblanzitori ... Eu sunt unul dintre ei...



Cap 3 : Impreuna

-Acum nu mai faci pe durul, nu ? Intreaba Raito sarutand gatul blondului.
-Da-mi ... Drumul ! Spuse baiatul cel mic incercand in zadar sa se zbata, corpul sau fiind imobilizat sub cel al satenului, care incepuse sa traga de camasa alba, ce acoperea trupul firav, rupand nasturii, si aruncand materialul pe jos.
-Termina ! Ti se pare normal ceea ce faci ? Striga Sentaro incercand sa-si opreasaca corpul ce vibra.
-Da ! Mi se pare foarte normal ceea ce fac. Recunoaste ... Iti place cand te ating, priveste cum tremuri, cum rosesti in obraji si cum ma privesti ! Raito i-a desfacut fermuarul blugiilor, strecurandu-si mana printre boxerii negrii masand zona intima in timp ce ii saruta pieptul. Si-a apoi limba peste sfarcurile blondului, care incerca sa scape din capcana leului, dar ii era imposibil. Mainile sale au fost prinse intr-o stransoare puternica deasupra capului, iar picioarele sale erau indepartate, Raito aflandu-se intre ele.
-Relaxeaza-te si bucura-te ! Ii sopti Rai baiatului cel mic, sarutandu-i gatul.
-T...Termina ! Striga Sen incepand sa se agite.
-Vrei cumva sa te leg de pat? Intreba satenul, privind in ochii baiatului speriat, care dadea din cap in semn negativ. Daca nu, atunci stai locului si ai sa vezi ca te vei simti bine.Continua el trecandu-si limba peste buzele moi ale baiatului. Rai si-a indepartat incet, incet hainele, asezandu-si din nou trupul peste al baiatului. Mana dreapta plimbandu-se piciorul lui , ajungand apoi la "zona interzisa", indepartand materialul negru ce o acoperea. Sen scosese un scancet atunci cand Raito incepuse sa se coboare pe corpul lui, masand in acelasi timp, acel loc. A prins cu mainile de picioarele baiatului, indepartandu-le mai tare, dupa care a inceput sa-si treaca limba peste mandria blondului si sarutand-o. Gemetele baiatului s-au facut auzite in intrega incapere, iar atmosfera parea ca incepe sa se incinga cu fiecare geamat.
-Inceteaza ... Te rog ... Sopti Sen strangand in pumni materialul ce acoperea patul, dar satenul nu avea de gand sa se opreasca din cauza rugaciunilor ce ii sunt adresate. S-a urcat incet pe trupul blondului, sarutand diverse locuri. Ajungand la chip, acesta il prinse-se de obraji cu ambele maini, sarutandu-i buzele tremurande. Sen incerca din nou sa se opuna. Si-a pus mainile pe pieptul celui de deasupra sa, dand negativ din cap, incercand apoi sa-l impinga, dar satenul i-a prins din nou incheieturile intr-o stransoare deasupra capului, spunandu-i din nou sa se relaxeze. Isi cobora mana pe trupul firav, mangaind piciorul baiatului. S-a indreptat incet spre gaura rozalie, pe care o penerta incet cu un deget, sarutand in acelasi timp abdomenul, iar scancetele si-au croit drum pintre buzele moi, facandu-se auzite in camera. Satenul impinse degetul mai tare. Privea apoi chipul cu obrajii inrositi.
-Ador expresia fetei tale. Cred ca ar trebui sa te privesti. Spuse Raito avand buzele arcuite intr-un zambet seducator.
-Taci si scoate-ti odata degetul ala ca te ia mama naibii ! Striga Sen incruntandu-se.
-Uite ce excitat esti ... Mai ai un pic si explodezi ... Ce ar fi daca te-as face sa ejaculezi? Dupa zambetul pervers pe care tanarul l-a afisat, satenul a coborat incet pe corpul baiatului, ajungand in zona intima a acestuia, incepand sa sarute si sa linga.
-Nu... La ...Lasa-ma... Te rog ! Spuse blondul printre gemete, prinzand cu ambele maini de parul castaniu al lui Raito.
Desi Sen incerca sa e impotriveasca, acesta isi dadea seama ca incetul cu incetul este absorbit intr-o alta lume, una in care placerea nu are limite. Simtii cum mandria lui este supta si linsa, iar placerea cum devenea din ce in ce mai mare. Nu vroia sa recunoasca, dar se simtea mai mult decat bine si nu ar fi vrut sa se opreasca, insa "principiile" sale parca il obligau sa opreasca toata aceasta nebunie.
-Gata... O...Opreste-te... Cred ca o sa...
Tanarul nu apucase sa termine ceea ce dorea sa spuna, caci inainte sa-si dea seama s-a eliberat de catusele pasiunii, prin apogeul albicios si lipicios, in acelasi timp scotand un tipat lung, arcuindu-si spatele si strangand in pumni materialul fin ce acoperea patul. Un strat subtire de sudoare ii invaluia corpul, care parca incepuse sa ia foc din clipa in care satenul incepuse acel dans alert cu mana, tot urcand si coborand, strangand si apoi eliberand. Satenul incepuse sa sarute usor abdomenul baiatului, indreptandu-se spre piept, trecandu-si limba peste mugurii intariti, trasand cerculete umede in jurul acestora, facandu-l pe blond sa scape mici gemete de placere, dar chiar si asa, baiatul tot incerca sa se opuna, straduindu-se sa se ridice in capul oaselor.
-Gata... Gata, Raito ! ... Ai obtinut ceea ce ai vrut, bine? Acum pleaca!
Satenul se urca incet, spre chipul tanarului, prinzandu-i obrajii de culoarea rozelor in palme, sarutandu-i usor buzele moi si calde.
-Nu-mi spune ca vrei sa incetez... Iti place ceea ce iti fac, si se vede pe fata ta... Chiar si corpul tau imi spune acelasi lucru. Incerci sa iti opresti trupul din vibrat dar nu reusesti, si stii de ce? Pentru ca iti place.
Blondul a amutit pentru un moment, dar si-a revenit imediat, dand negativ din cap, apoi si-a dus mana la frunte, oftand. Raito a zambit, apoi se aseza-se in capul oaselor, langa Sen, tragandu-l in bratele sale, sarutandu-i usor gatul.
-Spune... Care e problema ? A intrebat acesta apropape soptind.
-Problema?! Vrei sa zici problemele ! In primul rand suntem baieti, in al doilea rand, cred ca te cam grabesti, iar in al treilea rand... Abia daca te cunosc... Adica nu stiu decat cum te cheama si cati ani ai, spuse blondul ghemuindu-se in bratele baiatului.
-Si de ce mai e nevoie?
-Stiu si eu ... Alte date... Trecutul tau, familia ta...Si asa mai departe.
Satenul a chicotit, dupa care il stranse pe baiat si mai tare in brate. A incept sa povesteaza cateva lucruri despre el, din cand in cand dandu-i cate un sarut pe umar.
Dupa un scurt timp de istorisiri, Raito zambii, apoi si-a trecut mana prin parul blond al celui din bratele sale. Dupa ce a ascultat, Sen si-a putut dea seama ca satenul se simtea singur, pentru ca parintii sai erau plecati in Europa cu afaceri si ii trimiteau bani lunar, dar ceea ce ii lipsea era caldura unei familii. Blondul parea ingandurat si privea un punct fix. Dar cand s-a dezmeticit, si-a dat seama ca se afla intins pe pat, cu Raito deasupra lui.
-Stai, stai, nu crezi ca totusi te gra...
Nu apucase sa-si termine propozitia, caci fu prins de incheietura mainii, si intors cu spatele la baiatul de deasupra lui. Corpul sau a inceput din nou sa vibreze atunci cand simtii buzele calde ale satenului plimbandu-se pe spatele sau, trasand apoi linii umede cu limba. Ajungand la urechea acestuia, a inceput sa sopteasca vorbe dulci, care pareau ca il duc pe blond in culmea disperarii.
-T... Termina. Nu-mi mai spune asa ceva... Taci ! Spuse acesta ingropandu-si fata in plapuma moale a patului, punandu-si si mainile pe cap.
Satenul a zambit pervers, apoi a prins de abdomenul blondului ridicandu-l, astel incat sa stea sprijinit in toate cele patru membre.
-Nu ! Sta ...Stai ... Ce vrei sa faci ?!
Raito atingea incet cu varful barbatiei sale gaura rozalie, impingand apoi cu putere pentru a putea patrunde in Sen, care incepuse sa tipe din cauza durerii.
-Shhh... Nu va mai durea asa tare dupa ce intra ! Sopti satenul, impingand mai tare.
-Ahhh ... Stai ... Doare ... Doare foarte tare... ! Tipa baiatul strangand in pumni materialul patului si tinand ochii strans inchisi, din care au inceput ca cada cateva lacrimi ce se prelingeau usor pe obraji, apoi pierzandu-se in neant.
-Nu plange... Sopti Raito, incepand sa-si miste soldurile.
- Stai ... Nu te misca ... Doare ! Striga din nou blondul strangand si mai tare in pumni materialul ce acoperea patul, lasand alte lacrimi sa-i cada pe chip. La un moment dat, mainile i-au cedat si a cazut cu chipul pe suprafata moale.
Raito s-a aplecat asupra baiatului, care scapa cate un scancet la fiecare imbold. Satenul se misca din ce in ce mai repede, patrunzand tot mai mult in baiat, care tipa de fiecare data. Chiar si cele mai mici scancete ale lui puteau fi perceptate de urechiile baiatului de deasupra sa, care parca adora sa auda urletele sau gemetele partenerului.


Da... stiu ca inca am multe greseli prin capitolele astea...Greseli de tastare ...sau poate exprimare... Dar sper ca din capitolul 5 in colo sa fie mai bine 3
So Chu mina pupic



RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Yaoi Queen - 05-07-2008

Cap 5: Sentaro Accepta

Razele blande ale soarelui patrundeau usor prin perdeaua alba, dispersandu-se in intreaga incapere si mangaind chipul ingerasului ce refuza sa deschida ochii, pentru a intampina o noua zi. Alarma sacaitoare a ceasului de pe noptiera, incepuse sa sune, enervandu-l si indemnandu-l pe baiat sa isi astupe capul cu o perna. Pe usa camerei isi facuse aparitia Shiori, care incerca sa-si trezeasca fratiorul pentru a merge la liceu. Desi cu greu, blondul se ridicase din pat, mergand greoi spre baie. Isi racoreste chipul cu putina apa rece, apoi paseste in bucatarie, unde sora lui ii pregatea micul dejun. Ziua precedenta nu a fost una stralucita din punctul de vedere al blondului, insa nu avea de gand sa se planga. De paisprezece ani, nu s-a plans niciodata sorei lui mai mari daca a avut vreo problema, ci si le-a rezolvat singur, dar la problema aceasta nu stia cum sa reactiuneze. Pentru un moment s-a gandit daca nu totul a fost doar o prostie si ar trebui sa lase totul balta. Poate Raito a si uitat deja. In fond, amandoi sunt baieti, iar fiind de acelasi sex nici nu ar trebui sa existe o atractie intre ei.
In timp ce manca se gandea daca ar trebui sa fie sau nu furios pe saten. Ce ar face daca l-ar vedea din nou? L-ar lovi pentru ceea ce i-a facut, sau va pleca privirea si va merge mai departe fara macar sa ii adreseze un cuvant ?
Insa gandurile baiatului au fost intrerupte de vocea sorei lui, care il anuntase ca va pleca la lucru si il sfatuieste sa mearga la scoala. Blondul a dat nepasator din cap in semn afirmativ, apoi continua sa manance. De indata ce Shiori a iesit pe usa apartamenului, blondul se ridica de la masa, se aseaza pe canapea si da drumul televizorului, schimband haotic canalele. Astazi nu avea de gand sa puna piciorul in scoala, asa ca isi luase o cutiuta de inghetata din frigider, si o lingurita, apoi se aseaza din nou pe suprafata moale. In timp ce isi savura inghetata, la un moment de neatentie, scapase putina pe el. A tresarit cand pielea i-a fost atinsa de substanta rece, si privea se prelingea usor pe abdomen in jos.
"Cine naiba ma pune sa raman in boxeri dupa ce ma trezesc? Parca-s idiot! " Gandi baiatul luand bucatica de inghetata care nu s-a topit, lingand-o apoi de pe degete.
Dintr-o data se auzi o bataie usoara in usa apartamentului. Blondul se ridica incet de pe suprafata moale, mergand incet spre usa. De indata ce o deschide, in apartament intra o fata de aceeasi varsta si inaltime cu baiatul. Trasarurile fetei erau fine, obrajii mereu rosii, iar buzele mereu apetisante. Ochi caprui de o culoare intensa, parul castaniu si lung pana la solduri, iar formele corpului semanau cu a unui manechin, foarte bine conturate si frumoase. Era imbracata cu un maieu negru, mulat pe corp, cu un decolteu generos ce scotea in evidenta bustul fetei bine dezvoltat si o pereche de blugi trei-sfert. In picioare avea o pereche de sandale negre, legate la glezne.
-Ayumi? Ce cauti aici?
Desi era uimit de prezenta fetei la el acasa, acesta o pofti inauntru, servind-o cu suc.
-Am venit sa vad ce faci... Raspunse fata privind apoi "hainele" baiatului care lipseau. Vad ca iar vei lipsi de la scoala. Continua satena.
-Mdea... Cam asa ceva. Scuza-mi "aparitia" dar de dimineata sunt prea lenes sa ma imbrac.
Blondul s-a trantit pe canapea, facandu-i semn fetei sa faca acelasi lucru. Satena s-a conformat, asezandu-se langa el. Fata era una dintre cele mai populare din liceu . Nu exista baiat in acea institutie, care sa nu o placa, cel putin asa spuneau zvonurile. Se pare ca satena era destul de atrasa de Sen: il privea des si parea interesata. Blondul isi daduse seama de asta inca de la inceput, insa a preferat sa nu spuna nimic. La un moment dat, baiatul s-a apropiat si mai mult de Ayumi, luand-o usor de dupa gat, si intreband-o de ce il priveste mereu insistent, dar ea evita sa raspunda si schimba subiectul, parand agitata, asa ca blodul o prinse usor de obraji, acaparandu-i buzele rosii intr-un sarut. Obrajii fetei au capatat o culoare si mai aprinsa, atunci cand limba baiatului se strecura incet printre buze, explorand in voie gura satenei. Acesta a intins-o pe canapea, alungindu-si corpul peste al ei, incepand sa-i sarute gatul, apoi i-a ridicat incet maieul negru, descoperind un corp perfect, si sanii bine dezvoltati acoperiti de un sutien rosu, baiatul a continuat, sarutandu-i sanii, insa cad sa indeparteze materialul rosu, baiatul a trezarit, atunci cand in fata lui a vazut o persoana.
-Raito ?! Pe chilotii bunicii ! Ce cauti zici?! Spuse blondul uimit, ridicandu-se de pe fata.
-Am zis sa trec si eu pe la tine ... Si vad ca esti cam ocupat. Replica satenul privind-o pe fata care si-a imbracat repede maieul ce era cazut pe jos, dupa care a luat-o la fuga, disparand pe scarile blocului.
Raito se aseza pe canapea, iar blondul s-a indreptat spre bucatarie, revenind in scurt timp cu doua doze de beri. Una i-a aruncat-o satenului in brate, iar cealalta a tinut-o el. S-a asezat si el pe suprafata moale, deschizandu-si doza si sorbind lichidul rece.
-Sen... Tu nu bei ! Spuse Rai lunadu-i cutia de bere din mana.
-Poftim ?! Se rasti baiatul, incruntandu-se.
-Esti minor si nu ai voie alcool ! Punct.
Blondul rosti cateva injuraturi printre dinti, apoi isi lua cutia cu inghetata si lingura, incepand din nou sa manance enervat. Raito se purta mai rau decat un frate mai mare, care isi face griji pentru sanatatea fratiorului sau.
In timp ce isi savura inghetata, il privea pe saten, gandindu-se la momentele in care o saruta pe Ayumi. Sentimentele lui nu s-au schimbat deloc in acele momente, oare simtea altceva atunci cand e sarutat de Raito? Asta vroia sa afle, insa nu stia cum. Privirea lui era inca indreptata spre adolescent, iar gandul ii zbura tot mai departe. Satenul, vazand asta, isi lasa cutia de bere pe masa si se apropie mai mult de chipul blondului. Sen vazand asta stia ca avea sa fie sarutat, dar si-a inchis ochii strans si parea ca ii este frica, dar defapt el astepta acest sarut pentru a vedea daca simte ceva sau nu pentru saten.
Insa Raito, vazandu-l pe baiat mai mult speriat, a preferat sa-i sarute scurt buzele.
-Nu as vrea sa te demoralizez total... Asa ca mai bine o iau incet. Replica satenul intorcandu-se la bere.
-De parca nu m-ai traumatizat ieri pentru toata viata... Spuse blondul aproape soptind.
-Poftim? Ai zis ceva?
Insa baiatul raspunse simplu si scurt pintr-un raspuns negativ, continuand sa-si manance inghetata. Dupa un scurt timp Raito se intorse-se din nou spre Sen, care statea rezemat de bratul canapelei, punandu-si bratele de-o parte si de alta a trupului baiatului.
-Eh? Ce e ? Intreaba blondul incercand sa-si fereasca privirea de a satenului.
Insa Raito il apucase pe baiat de barbie, incepand sa-i sarute usor buzele moi. Sen nu se opunea, dar inca nici nu participa la saruturi. Tinea ochii strans inchisi, si incet, incet, participa si el la saruturile scurte, continuand apoi cu saruturile mai lungi...
-Hmmm... Vad ca progresam, spuse Raito zambind.


Dap...Stiu ca aici l-am cam inmuiat pe Raito, insa o sa vedeti de ce in capitolul urmator ^___^ sau poate v-ati dat seama deja dc...39
Chu pupic


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - dia_love_gackt - 05-07-2008

"-Raito ?! Pe chilotii bunicii ! Ce cauti zici?! " - asta o fost o faza totala 21
"-Sen... Tu nu bei ! Spuse Rai lunadu-i cutia de bere din mana. " - noah, bun; in momentu in care mi-ar fi facut mie asta cineva, l-as fi facut sa regrete 21
"-Hmmm... Vad ca progresam, spuse Raito zambind. " - progresati mai mult ca yo vreau mai mult 21

Asa sis...observ ca l-ai cam inmuiat pe Raito...sper ca in urmatoarele capitole sa-l faci putin mai salbatic 71
So...deabia astept urmatorul capitol.Gambate! pupic pupic
:bye:


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Yaoi Queen - 05-07-2008

Ah da...Am uitat ceva...Poza lui Ayumi...
Sryyy
Ayumi

Era imbracata in alte haine ^__^, cele pe care le-am descris
Chu pupic


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Yaoi Queen - 11-07-2008

Cap:6 Vizita de dimineata

Buzele celor doi continuau sa se dezmierde unele pe altele, iar inima blondului batea din ce in ce mai tare cu fiecare secunda ce trecea, si simtea cum fata a inceput sa-i ia foc. Cu siguranta nu a simtit asta alaturi de Ayumi: asta gandea el, dar simtea ca toate astea ar trebui oprite, asa ca rupse sarutul si incerca sa-l indeparteze pe saten, impingandu-l, insa diferenta de putere incepuse sa isi spuna cuvantul. Raito parca nici macar nu simtea cum este impins, sau poate nu vroia sa simta. Si-a apropiat din nou chipul de cel al blondului, sarutandu-l usor pe obrazul de culoare rozalie, coborand lin spre gat, trasand linii umede cu ajutorul limbii, facand trupul baiatului sa inceapa sa vibreze.
-Gata... Opreste-te ! Spuse blondul, incercand din nou sa il impinga pe adolescent, chiar daca stia ca puterea nu este indeajuns de mare, pentru a putea reusi.
-De ce sa ma opresc... Cand si tie incepe sa iti placa ? A intrebat Raito coborand spre pieptul baiatului, in timp ce masa usor cu mana stanga abdomenul acestuia. Incet, satenul se indrepta din ce in ce mai jos... A prins cu ambele maini de boxerii baiatului tragand-ui putin in jos, doar atat cat sa descopere o mica parte din zona sensibila , peste care a inceput sa isi treaca limba si buzele, facandu-l pe blond sa se inroseasca din ce in ce mai tare la chip, si sa simta o durere intensa in acea parte interzisa a corpului.
-Gata... Gata Raito ! Aud niste pasi... Poate vine cineva... Opreste-te ... ! Replica blondul speriat, in acelasi timp rusinat de faptul ca satenul putea sa-si dea seama ca este excitat.
-Eu nu aud nimic...In plus... Observ ca iti face placere ceea ce fac. Spune adolescentul, atingand cu doua degete zona sensibila a baiatului, facandu-l pe acesta sa scoata un geamat lipsit de vlaga, Dar Sen avea dreptate...Cineva chiar venea... Era Shiori, care isi uitase ceva acasa. Fata deschise usa cu un scartait puternic, iar cand privi in apartament ii zari pe cei doi baieti, uitandu-se linistiti la televizor. Cel putin Raito chiar parea linistit, insa Sen statea picior peste picior, tinandu-si antebratul mainii stangi pe zona sensibila, incercand sa o acopere, in timp ce in palma mainii stangi isi spijinea capul.
-Hei salut Raito ! Ma bucur ca ai venit asa de repede. Spuse fata. Daca nu imi spuneai ieri ca astazi nu vei merge la scoala, probabil ca ingerasul meu ar fi ramas singur. Ma duc sa imi caut raportul. Continua ea, pasind in camera ei, insa blondul nu intelegea aproape nimic, asa ca incepuse sa il chestioneze pe saten:
-De unde o cunosti si ... Stie cumva ceva despre... Stii tu.
Insa baiatul nu a fost lasat sa isi continue propozitia, fiind intrerupt de Raito, care incepuse sa-i povesteasca cun a cunoscut-o pe Shiori, se pare ca a fost o fura coincidenta. Dupa tortura de care Sen a avut parte ziua precedenta, satenul a fost gasit in casa de Shiori, si nu a reusit sa gaseasca alta scuza decat cea ca este cel mai bun prieten al fratelui ei. Fata a fost mai mult decat incantata sa il cunoasca, asa ca a inceput sa povesteasca cu el, si tot povestind, desigur lucruri care il puneau pe saten intr-o lumina buna, ea incepuse sa prinda incredere, asa ca l-a invitat si in aceasta dimineata sa stea cu Sen, asta dupa ce a mintit-o satenul ca nu are ore in ziua respectiva. Si pentru a-l linisti pe blond, Raito i-a confirmat ca sora lui nu stie nimic despre ceea ce s-a intamplat intre ei doi, deci nu ar avea de ce sa isi faca griji in aceasta privinta.
Blondul a aprobat din cap, apoi a rasuflat usurat. In scurt timp, sora lui se intoarse din camera.
-Sen, ai face bine sa te imbraci sa nu racesti... Si ce-i cu pozitia aia la tine? Spuse fata incepand sa chicoteasca vazandu-si fratele stand picior peste picior. Cred ca ar trebui sa faci si o baie, chiar acum ma duc sa ti-o pregatesc. Continua fata intrand in baie.
In camera in care erau cei doi baieti era o liniste mormantala, stateau si priveau televizorul care era pus pe canalele de stiri. Din baie, dupa un timp destul de lung, aparuse Shiori, care isi anuntase fratele ca baia este pregatita.
-Nu am de gand sa fac baie ! Spuse acesta incrucisandu-si bratele, mormaind apoi printre dinti: "Nu atata timp cat ii tipu asta la mine in casa".
Adolescnta dezaproba din cap, apoi ii sopti ceva satenului dupa care s-a indreptat spre iesire.
-Aveti grija ! Spuse aceasta, disparand apoi pe scarile blocului.
"Cum mama naibii sa am grija? Nici daca as avea un magnum revolver in mana sau o mitraliera nu l-as putea face pe asta sa-mi dea pace" Gandi blondul punandu-si mainile in cap, intorcandu-se apoi spre Raito, intrebandu-l ce i-a soptit sora lui, insa satenul a zambit si ii spuse blondului sa se ridice de pe canapea, daca vrea sa ii spuna, iar Sen, curios din fire, s-a conformat.
-Mi-a spus ca daca nu faci baie cu binele, sa o faci cu forta ! Adolescentul a rostit rapid ultimele cuvinte, apoi l-a luat pe blondul confuz in brate, fugind cu el pana in baie,unde l-a asezat in cada plina de spuma cu miros de lavanda.
-La naiba, nu ! Spuse baiatul, trezidu-se la realitate. La naiba cu spuma sora-mii, la naiba cu tine, la naiba cu tot ! Continua acesta ridicand vocea si accentuand ultimul cuvant, facandu-l pe saten sa inceapa sa chicoteasca.
-Pot sa stiu de ce razi? Esti un cretin ! Striga blondul, aruncand cu apa pe Raito, reusind sa il ude din cap pana in picioare.
-De ce esti atat de neastamparat? Sunt fleasca...Dar... Nici o problema. Se rezolva. Spuse satenul calm, dandu-si jos tricoul ud, descoperindu-si trupul perfect si bine cladit pe care picaturile de apa se scurgeau si-l aratau ca de portelan.
-Si ce crezi ca faci ?! Se alarma blondul atunci cand a vazut ca adolescentul a ramas gol golut in fata lui. Pentru un moment, baiatul a privit in partea de jos a corpului satenului dupa care a tresarit, intorcandu-si capul."E... Dubla fata de a mea..." gandi baiatul ingropandu-si in palme chipul ce prindea o nuanta rozalie. Raito pasi in cada plina de spuna, asezandu-se in fata blondului zambind. Sen inghiti in sec, apoi incerca sa se strecoare afara din cada, insa fu tras in bratele satenului, care i-a promis cu mainile la vedere ca nu se va intampla absolut nimic intre ei.

~~~~~~~~~Uhm... To be continued ^___^"""~~~~~~~~~~~~


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - dia_love_gackt - 11-07-2008

Deci capitolul e super! Nu am mai putut de ras la anumite faze 21
""Cum mama naibii sa am grija? Nici daca as avea un magnum revolver in mana sau o mitraliera nu l-as putea face pe asta sa-mi dea pace" 21
"-Mi-a spus ca daca nu faci baie cu binele, sa o faci cu forta ! " -asta e tortura cu adevarat 21
""E... Dubla fata de a mea..."" - faza asta o fost totala 21
"Sen inghiti in sec, apoi incerca sa se strecoare afara din cada, insa fu tras in bratele satenului, care i-a promis cu mainile la vedere ca nu se va intampla absolut nimic intre ei." - nu pot sa cred asa ceva 33 Trebuie sa se intample "ceva" intre ei smile
Deci iubesc ficul asta :love:
So...deabia astept urmatorul capitol.Gambate! pupic pupic
:bye:


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - Yaoi Queen - 17-07-2008

Cap 7: Pura placere.


Cand auzise promisiunea, blondul s-a calmat putin, insa nu destul cat sa stea relaxat in aceeasi cada cu Raito, s-ar fi gandit ca mai bine ar sta cu un ghibon infuriat, decat cu el, dar nu avea ce face... Daca incerca sa iasa, probabil ar fi tras din nou inapoi, sau daca ar reusi pana la urma, cu siguranta ar aluneca... Gresia era uda de la cada pana la usa... Ar fi fost aproape imposibil sa nu cada, insa baiatul era atat de concentarat asupra subiectului "Cum sa scap de aici?" incat a uitat ca se afla in bratele satenului, chipurile lor fiind numai la cativa centimetrii distanta. Insa blondul s-a trezit imediat atunci cand Raito s-a apropiat incet de buzele lui, dandu-i un sarut scurt. Sen tresari, acoperindu-si gura cu palmele. Obrajii lui aveau deja o tenta de rosu aprins, iar ochii albastrii ii priveau fix pe cei caprui.
-Ce este? Nu ma lasi sa te sarut? Intreba satenul zambind seducator.
Insa blondul nu a raspus ci a dat repede din cap in semn negativ, privind apoi intr-o parte, si lasandu-si manile jos.
-Nu... Pentru ca... Sarutatul e stanjenitor... Replica blondul neclintindu-si privirea.
-Atunci... Lasa-ma doar sa-ti ating buzele...Spuse Raito prinzand de barbia baiatului, intorcandu-i chipul, si unindu-si buzele cu ale lui, dupa care isi trecuse usor limba peste ele. Satenul zambi isi trecu degetul mare peste buza de jos.
-Stii, ai o gurita tare dulce.
-Idiotule, nu ma trata ca pe un copil ! Striga Sen incruntandu-se.
-Usor cu vocabularul ca te voi trata ce pe un adult si apoi tot tu vei regreta... Spuse satenul calm acoperindu-i buzele blondului cu doua degete. Sen a ramas stupefiat, parca Raito ii promise-se ca nu ii va facea nimic, insa nu se prea tinea de cuvant, asa ca indignat, blondul incepuse sa vorbeasca:
-Parca spuneai ca nu imi vei face nimic! Ai mintit ! Esti un mincinos !
-Nu am mintit... Doar ca am un mare defect... Niciodata nu mi-am tinut promisiunile. Si... Deocamdata nu ti-am facut nimic...
Sen a vrut sa spuna ceva, insa din nou degetele satenului l-au oprit. Ii simtea buzele moi si calde cum se plimbau in voie pe gatul lui, urcand lent spre obrazul stang, sarutandu-l usor. In scurt timp, buzele blondului au fost acoperite din nou de ale lui Raito, dar parca baiatul nu vroia sa-l lase sa continuie cu un sarut in toata puterea cuvantului.
-Deschide si tu gurita, am pofta de ceva si mai dulce, spuse adolescentul trecandu-si limba peste buzele baiatului. De limbuta ta... Continua el zambind usor, apropiindu-si incet chipul de cel al blondului, care era din nou indignat de felul in care Raito vorbea cu el, asemenea unui copil de zece ani, insa de data aceasta nu a mai comentat, ci a preferat sa taca. Buzele satenului le apasa usor pe ale sale, insa blondul inca nu accepta mai mult.
-Haide... Da-mi limbuta, sopti Raito nedezlipindu-si buzele de ale baiatului, care isi indeparta incet buzele, lasandu-l pe saten sa profite de ocazie si sa-i exploreze cu limba fiecare coltisor al gurii.In acelasi timp, Raito isi plimba mainile pe trupul blondului, facandu-l sa tremure usor. Dupa un sarut lung, dar in acelsi timp tandru, satenul zambii satisfacut. Se parea ca nu era singurul care se simtea bine... Sen de asemenea era destul se excitat atunci cand simtea atingerile fine pe corpul sau. Satenul incepuse sa-i sarute usor pieptul, trasand cerculete umede cu ajutorul limbii in jurul sfarcurilor baiatului, a carui trup nu se putea opri din vibrat. Gemetele incepeau sa se auda unul cate unul, rasunand apoi in incapere ecoul lor... Satenul ii saruta usor gatul, soptindu-i uneori cuvinte dulci la ureche, care il faceau pe blond
sa o ia razna... Se simtea rusinat, atat de rusinat incat nu putea sa-i adreseze un cuvant baiatului in ale carui brate statea, sau de fiecare data cand reusea sa zica ceva, cuvintele ii erau intrerupte de buzele adolescentului care le acoperea pe ale sale. Raito prinse de fesele baiatului, ridicandu-l si aducand-l mai aproape, insa blondul stia ce avea sa urmeze.
-Nu... Sopti Sen putin speriat, si nu s-a linistit nici cand vocea satenului spuse ca totul va fi bine. L-a lasat in jos, patrunzandu-l incet. Blondul a scos un tipat scurt, urmat de unele scancete de durere ale caror ecouri incepea a se auzi. Baiatul a inghitit in sec si a prins de bratele puternice ale satenului, simtea o durere intensa in partea de jos a corpului, iar asta ii determina ochii sa se umezeasca incetul cu incetul, lasand cateva lacrimi sa alunece incet pe obraji, facandu-se nevazute dupa ce cadeau in cada plina cu apa. Nu stia ce sa faca, dar incerca sa se obijnuiasca cu durerea, desi era destul de puternica. Satenul ii spuse baiatului sa isi miste soldurile, insa acesta nu se simtea in stare, si-a lasat privirea in jos si a dat negativ din cap. Trupul blondului era deja acoperit cu un strat subtire de sudoare si simtea cum chipul ii ia foc atunci cand Raito ii saruta tandru gatul. Incerca sa faca ceea ce i-a spus satenul, insa ii era destul de greu sa se miste, iar de fiecare data cand reusea, scancetele se faceau si ele auzite...
Dupa un timp destul de indelungat, cei doi baieti s-au oprit... Sen a ramas in bratele adolescentului, insa parea oarecum adormit... Oboseala incepuse sa isi spuna cuvantul. Satenul il lua pe baiat in brate, iesind afara din cada. L-a lasat jos, pe propiile piciore dupa care a luat un prosop si a inceput sa ii stearga usor trupul blondului, infasurandu-i la urma materialul in jurul taliei. Apoi a facut acelasi lucru, stergandu-si corpul rapid si acoperindu-si la urma zonele intime cu prosopul pe care l-a legat in jurul taliei. Rai il luase pe baiat din nou in brate, ducandu-l in camera si asezandu-l pe pat, dupa care l-a acoperit cu plapuma groasa pentru a nu i se face frig. Blondul in mai putin de doua minute se aflase in taramul viselor.

* *

*
Razele mingii de foc patrundeau prin perdeaua alba din camera baiatului, mangaiindu-i usor chipul adormit. Acesta deschise usor ochii, dupa care a sarit din pat speriat.
-Ce?! Nu ! Asta a fost un vis... Nu.. Era un cosmar ! Striga blondul aproape smulgandu-si parul din cap. Nu a doua oara ! Continua acesta aproape disperat, insa din camera alaturata intrase Shiori, care isi vazu-se fratiorul dezbracat, din cauza ca prosopul i-a cazut in timp ce dormea.
-Doamne, Sen ! Ce-i cu galagia asta? Se cutremura tot bocul din cauza ta. E amiaza copile, e ora cinci...Lumea mai doarme... Si acopera-te cu ceva ! Spuse fata suparata.
Baiatul cand vazu ca este cu frumusetea goala, luase imediat perna de pe pat acoperindu-si acea zona. Fata isi intrebase fratele daca a facut baie insa nu primise raspuns.. pentru ca in mintea lui spunea ca aceea numai baie nu a fost...
In apartamentul satenului, acesta fuma linistit o tigare band si dintr-un pahar de wisky.
-Ce copil prost... Iar a cazut in capcana mea. Isi spuse acesta sorbind lichidul din paharul de sticla.
Se parea ca Raito nu simtea nimic pentru blond, ci facea toate acele lucruri din plictiseala sau pura placere, in nici un caz iubire sau ceva de acest gen. Pentru el, Sentaro era doar o alta distractie, o jucarie, pe care o va arunca atunci cand se va plictisi... "Abia astept sa-i vad fata atunci cand ii voi spune ca numai mi-am batut joc de el" gandi adolescentul ranjind.


________________________
Bun, vreau sa stiu cati dintre voi vreti sa imi dati in cap -_-""" :dead:


RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - dia_love_gackt - 17-07-2008

Eu!! :die:
Glumesc sis 71, dar asa fain ar fi ca Raito chiar sa il iubeasca pe Sen 20

"-Usor cu vocabularul ca te voi trata ce pe un adult si apoi tot tu vei regreta... " - saracu Sen 21

"-Ce copil prost... Iar a cazut in capcana mea. Isi spuse acesta sorbind lichidul din paharul de sticla.
Se parea ca Raito nu simtea nimic pentru blond, ci facea toate acele lucruri din plictiseala sau pura placere, in nici un caz iubire sau ceva de acest gen. Pentru el, Sentaro era doar o alta distractie, o jucarie, pe care o va arunca atunci cand se va plictisi... "Abia astept sa-i vad fata atunci cand ii voi spune ca numai mi-am batut joc de el" gandi adolescentul ranjind."- Cum adica? :die: Raito cum naiba iti permiti? Vezi sa nu vin cumva eu la tine! :grr:
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye: