Animezup - forum manga si anime
Cel mai bun/prost desen animat: Cartoon Network - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Diverse (https://www.animezup.com/forum/Forum-Diverse)
+--- Forum: Motion Pictures (https://www.animezup.com/forum/Forum-Motion-Pictures)
+---- Forum: Cartoons & Comics (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cartoons-Comics)
+---- Subiect: Cel mai bun/prost desen animat: Cartoon Network (/Thread-Cel-mai-bun-prost-desen-animat-Cartoon-Network)

Pagini: 1 2 3 4


Cel mai bun/prost desen animat: Cartoon Network - Magica Bloom - 03-07-2007

Cel mai prost d.a. Cartoon Network. Astept parerile voastre.


RE: Cel mai prost d.a. Cartoon Network - Nana - 17-07-2007

Nu mai stiu exact ce desene animate difuzeaza acum Cartoon Network.. dar in general, cele mai proaste si si fara sens sunt cele cu grafica jalnica, cu personaje deformate si fara un subiect logic.. As putea da exemplu chestia aia cu baiatul care ajunge intr-o scoala de animale.. In mare grafica proasta si ideile proaste pentru episoade scad calitatea desenului animat.. In sine, ideea acestui desen ar fi fost distractiva.. Insa asa >.> .. Apoi un desen animat absolut stupid din punctul meu de vedere e cel cu tabara... sorry inca o data ca nu le stiu numele.. Si mai sunt multe in genul asta.. Imi pare rau ca acest post de desene animate a decazut atat de cand eram mica si ma uitam cu placere la ce desene dadeau..


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - Megiddo - 06-08-2007

Cel mai bun ... *thinking* [Imagine: think-1.gif]
Tom & Jerry ..unul dintre cele mai vechi desene de pe Cartoon dar mie tot imi place,mi'se pare inca cel mai bun, inca ma amuza desi unele episoade la vazut de nenumarate ori ... un desen care inca nu si'a pierdut farmecul ...niciodata nu ma plictisesc daca ma uit la el ^.^


RE: Cel mai prost d.a. Cartoon Network - Megiddo - 09-08-2007

Cel mai prost desen Cartoon Network pai sincer chiar nu stiu ce sa aleg ...la ora actuala sunt atat de multe desene 'proaste' pe CN de exemplu Ed,Edd & Eddy >.> asta 'dateaza' de ceva vreme insa mereu mi s'a parut un desen cam aiurea si nici acum un mi'am schimbat parerea.
Negrele aventuri ale lui Billy si Mandy ..I mean astea's desene pentru copii o.O ? cu scheletul ala si baiatul cu IQ foarte mic >.> duh ...de astea ma speriam si eu daca eram mai mica ..plus ca nu mai vorbesc de episoade cum sunt .


RE: Cel mai prost d.a. Cartoon Network - iuliana_rin - 27-08-2007

cel mai prost desen de pe cartoon network?nu cred ca exista(pentru mine)cel mai prost poate cele mai proaste:
tabara lui lazlo-sincer nu mam uitat decat la un episod dar nu prea vad nici o logica
colegul meu de clasa e o maimuta-ce subiect are?un baiat care ajunge intr-o scoala de animale se arata toate pataniile lui,si incearca sa-i spuna unei fete,care este de la fosta lui scoala,ca o iubeste
pwer puff girls-un desen care ar trebui sa aiba restrictie,acum sincer eu daca vedeam atatia monstrii cand eram mica aveam cosmaruri pana la varsta asta
billy si mandy-la fel ca mai sus
curaj cainele fricos-toate ciudateniile pe care si le poate imagina o persoana sunt puse intr-un desn pentru copii
ar mai fi cateva dar nu mi le mai amintesc
acum sincera sa fiu prefer sa vad episoadele de la scooby doo,tom and jerry sau shaolin show down de o mie de ori decat sa ma uit la desenele pe care le-am enumerat
sper sa nu se supere nimeni eu mi-am spus doar parerea 10


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - white angel - 15-09-2007

mie imi place TABARA LUI LAZLO.....2121 deci ii super tare.....cu tabara rinichi..... si cabana jeleu... in fine...... ador desenu ala.........pana acuma tot timpu cand m-am uitat o fost numa episoade noi........
mai imi place si dexter....(baiatul geniu....21 ) si cu deede.......ea ma enerveaza.... da noh....... de acolo am luat si expresia aia care tot o folosesc............ aia cu: HAHAHA EU SUNT MENDARC

nu is obsedata de desene da noh..... se uita soramea si atunci ma uit si io.....


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - Aly - 28-10-2007

cel mai bun desen cartoon network ar fi doua tom si jerry care l-am vazut de nenumarate ori si la care ma uit in continuare [deh se uita si unchi-miu la el] si scooby doo unde iar le-am vazut cam pe toate si mai din toate "seriile" ^_^ am fost cand eram mica nebuna dupa desene 65


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - dark_anime - 29-10-2007

Paaaaiii...eu imi amintesc de 2 desene faine o sa incep cu cel mai....bun?in fine cu cel care imi placea muuullttt de tot si daca era la T.V pe cand aveam 1o ani sau cam asha nu plecam de langa T.V doar ca sa il revad de o mie de ori fiindca deja stiam episoadele pe de rost 21 ...banuiesc ca va dati seama ca este vorba deee.....
[Imagine: tomandjerry.jpg]
Tom& Jerry...ce mi-a mai placut desenul ala....mi-a dat imaginatie cand ma uitam ma inveseleam daca eram trista radeam....era preferatul meu pur si simplu sonorul,grafica si ideeile mi se pareau super cateodata chiar imi pare rau de saracutul Jerry cum il mai chinuia Tom imi venea sa il injur doar ca nu stiam eu asa multe in afara de la naiba,cacat,fir-ar and stuf de bebe ....pai cam asta ar fi primul...acum al 2-lea
Este un desen de fetite ^ ___ ^ imi placea pe la 7-11 ani...da si aum m-as mai uita 21 mai ales ca a aparut varianta lui ca si anime...e destul de faina varianta anime am vazut 2/3 episoade care m-au si amuzat mi-au si amintit de cele vechi...asa el este un desen american cred cu trei fetite cu puteri supra naturale...cred ca v-ati prins...
[Imagine: ppgz0701.jpg]
Power Puff Girls....aiiiii ce imi placea si asta...parca pe cartoon era?asa-i? in fineh eu asa stiu pe atunci preferata mea era bloosom dar acum imi place de bubbles ... e asa dulce,nevinovata,inocenta si fericita imaginea...perfecta...m-a facut sa o ador prin rasfatul ei si prin dragalasenia...super dulce...oricum dupa cum am spus a aparut si viarianta de anime si e funny si putin actiune...e de astia mai micuti dar eu tot ma uit ca a fost desenul meu preferat de mica ^ ____ ^
[Imagine: 22662Y.jpg]


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - Magica Bloom - 29-10-2007

Da pe Cartoon erau si mai sunt si acum. Tom si Jerry si Power Puff Girls inca mai sunt pe CN. Mie nu imi prea place Power Puff Girls deoarece nu imi plac desenele cu violenta. Totusi de curiozitate voi cauta si 1 ep din varianta anime. Sa vad cum e.


RE: Cel mai bun d.a. Cartoon Network - nibbles - 29-11-2007

wow...Power Puff Girls varianta anime? nu stiu dar daca voi ziceti atunci e...oricum ar fi tot cred ca e mai frumoasa varianta originala ca stiti voi...are ceva, sa zicem deosebi, ce ma atrage...
sunt multe care-mi plac pe Cartoon Network
de ex. Tabara lui Lazlo 21 e tare...lafel si Jhonny Test (sper ca am scris corect)
Prietenii mei extraterestri e amuzant rau
Casa Fostre pentru prieteni imaginari...cu PREFERATII mei Bloo, care intra mereu intr-o incurcatura, si Branza...nuj are ceva acest personaj care ma face sa mi se para amuzant
Ed Edd'n Eddy
si mai e si Baiatul veverita
toate imi par frumoase, dar in special acestea...dupa cate ati putut observa, cele amuzante 21