Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Otaku Festival III (2009)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5
Yataa!In sfarsit s-a stabilit!16-17 mai,huh?E clar...sunt prima acolo21.Tinerimea Romana?Eh...inca nu srtiu pe unde este(defapt habar nu am),dar am noroc cu tata21.So...probabil ca o sa ma intalnesc din nou cu cei care vin(sper sa fiti cat mai multi).Nu mai este mult...ma rog...mai este,dar probabil ca o sa treaca repede^^.
God damn too little time xD Vom face cosplay pt animezup xDDD asa ca sa ne sustineti[am sugrumat`o si pe marina,so watch out 3] Abia astept..sper sa fie mai bine organicat ca anu trecut..
Yepee...16-17 mai..can't wait...sper sa fie mai mijto decat locatia trecuta...app...am priceput ca are ca repere Bulandra si Izvor..dar..----_____----- unde Dumnezeu este ca eu nu-l gasesc pe harta aia..and no idea where it is..
sugerez sa ne intalnim la iesirea din metrou de la izvor... e numai una, deci nimeni n-are cum s-o rateze... ramane de stabilit o ora, si de gasit pe cineva care chiar stie inotro trebuie s-o luam...

I'd luv to cosplay too, but I'm too lazy to sew anything, and I still can't find big enough fox ears anywhere... desi am vazut la Daiso niste neko ears de craciun... ma intreb daca mai au 39 *cough*

hmm... as putea sa-mi iau o camasa in dungi, o banderola in dungi alb-rosii... sa-mi las parul liber si sa-mi iau niste foarfece in mana... si as putea sa fac cosplay pt shinigami-ul din kuroshitsuji 24 39 Dar n-am de gand sa investesc intr-un palton rosu no mater what... red is not my favorite color... 39

I wonder... oh, well... o sa vin 'deghizata' ca mine insami din nou, cel mai probabil... Yay for meeee! 10
Ai fost direct cand ai lasat linkul asta aici
oricum deabia asteptam cea de-a 3-a .. editie a festivalului .. e posibil sa particip
cred ca o sa ma atraga cel mai mult cosplay-ul 71
Uuuuuuuu *glittery eyes*
TREBUIE sa o conving pe mama.Am vorbit cu vara'mea si e de acord sa ma ia ea in primire 21 Plus ca a zis ca stie unde e asa ca daca voi habar nu aveti unde..106 Poate pot vorbi cu ea sa ne intalnim si sa mergem toti,lol.[asta doar daca merg *cough*]
La Nijikon nu am apucat sa vin,la Otaku trecut eram paralela..dar acum NIMIC nu ma va opri.O sa imi folosesc sabia laser daca e ceva .=D
Legat de cosplay..prefer sa ma uit 24
Legat de desenat or smthg like that...prefer sa ma uit 24
Nu fac cosplay ca nu stiu de unde sa iau costume sau sa fac lol,si cu desenatu'...prefer sa fiu cuminte si sa nu provoc atac de cord nimanui *giggle*
Asa cum a zis java,i'll be myself.Asta doar daca nu gasesc o roba jedi intre timp si o sabie laser [care sa nu fie invizibile..aaa,adica sa le poata vedea si cei care nu au Forta in ei.]


Delirez deja,da nah,prea fericita ca mi-am reinstalat calculatorul[yay fo' me]

Siiii,cine mai vine?
pentru cei care si mine nu au nimerit pe harta locatia respectiva
Here you go ca sa recunoasteti tinerimea romana
din exterior / din interior
(22-03-2009, 04:01 PM)Revan.Exile A scris: [ -> ]Legat de desenat or smthg like that...prefer sa ma uit 24
Nu fac cosplay ca nu stiu de unde sa iau costume sau sa fac lol,si cu desenatu'...prefer sa fiu cuminte si sa nu provoc atac de cord nimanui *giggle*

eh, lasa ca mai vedem noi cu desenatul... cand ai sa vezi peretii de desenat s-ar putea sa nu te mai simti asa de periculoasa 3
Citat:eh, lasa ca mai vedem noi cu desenatul... cand ai sa vezi peretii de desenat s-ar putea sa nu te mai simti asa de periculoasa 3

Spui asta acum 24) Adevarul e ca sunt nebuna si desenez pe unde apuc[pe biroul meu am desenat cu markerul de toate.]
Dar nu vreau sa ma fac de ras in public.De abea reusesc sa desenez un cap,lol.
Legat de locatie,mi se pare mai buna ca cea de anu' trecut.Like,dude,cea de anul trecut era la naiba si era pe langa niste chestii in reparatii si erau 3 ,nu o singura locatie*face/palm*[si acum imi amintesc cat m-am chinuit sa dau de Amy 24)]
And it seems pretty spacious =D Desi e cam spooky .*cough*
Apropo,la Otaku asta va mai avea Zup stand?
Pagini: 1 2 3 4 5