Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cereri de medalii
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pentru ca vechiul topic ajunsese sa aiba dimensiuni foarte mari (60 de pagini), am deschis unul nou.

Pentru cei ce nu stiu deja, in cadrul acestui topic va puteti cere medaliile cuvenite. Din mai multe motive (de ordin tehnic si nu numai), medaliile nu se acorda automat. Daca doriti una si indepliniti conditiile necesare pentru a o primi, tot ce aveti de facut este sa postati aici si sa ne anuntati ce medalie doriti.

Lista cu medalii se gaseste aici

Btw, daca postati sa va cereti medalia si scrieti foarte putin in post, NU e spam. In caz ca primiti mesaj de eroare (post prea scurt), mai adaugati in post ce doriti voi, dar nu va mai faceti griji ca e spam.

IMPORTANT

1. Medaliile de zodie se acoarda doar in lunile corespunzatoare zodiei. De exemplu, un Sagetator isi poate cere medalia in perioada 22 noiembrie - 20 decembrie. Se mai poate trece cu vederea daca intarziati cateva zile cu postul, dar nu mai mult.

2. Medaliile pentru quiz-uri se acorda doar pentru quiz-urile create de voi, cu Animezup Quiz Generator. Nu se acorda pentru quiz-uri postate pe forum.

3. Medaliile pentru refferers (useri adusi pe forum) se acorda doar daca acei useri sunt useri activi. Nu trebuie neaparat sa aiba un numar de posturi sau un timp petrecut online, dar trebuie sa ne asiguram cumva ca nu sunt conturi facute de voi doar pentru a primi medalia.


[Aly here: Eu va acord medaliile doar in weekend, asa ca nu exasperati daca nu primiti medaliile, adminii sunt in sesiune acuma >.<]

[Aly here 2 - 11 Ianuarie 2012: Ca sa nu fie discutii va anunt de pe acuma.

(11-01-2012, 09:55 PM)Narnia A scris: [ -> ]Urmez sfatul lui Cyber. Va dau medaliile dar daca vad comentarii ca de ce vi le-am dat eu, le iau medaliile.

Sa nu ziceti ca nu v-am zis.
First post, lol : P

Am un topic la FAn art. AS putea sa imi ridic medalia pentru aceasta sectiune?
Multumesc.
...si prima persoana care primeste o medalie pe acest nou topic este Mely 21
Am observat o problema cu una din medaliile mele. Cam tarziu, dar nu mi-am dat seama mai devreme.
Am cerut medalia pentru ficuri postate, care, din cate stiu eu, e asta roz: [Imagine: Medal21.gif] si am primit asta [Imagine: Medal26.gif] care este cea pentru fanart, o sectiune in care nu am postat niciodata. Se poate rezolva?
Bunaaa ma intrebam daca pot sa primesc medalia pentru fan fic? Am un topic deschis la oneshot http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24647 ? Mersi si scz de deranj
@Flaw pai vroiam sa spun ca imi postez mereu lucrarile acolo, il arata la profilu meu ca eram cel mai mult in sectiunea aia dar akm arata amv Zuppy06
Zuppy03
Eu în sfârşit am făcut 100 de posturi ^^

Revin când fac 500 sau câştig un duel ^^

Xoxo, AlerimxD.

Aly

@Unia, done, acuma sper sa fie bine

@dedal, done too

@alerim, done ^^

@silviu/L, nu ma bag, talk with flaw ^^
Buna ^_^ M-am gandit sa apar si eu pe aici caci cu intarziere am aflat care e ,,faza" cu medaliile {scuzati exprimarea}.Buna ^_^ la mine e cam asa.
AM un fic la FanFic-NarutoFics click
Am 200 de posturi.Credeti ca as putea sa primesc acum,desi cu intariere medaliile? 71

Thanks ^_^

Aly

@sweetkiss, granted^^