Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

wthisgoinon

#1
Salutare, numele meu este Alex. Am fost introdus pe acest site de catre Nith. Sunt din Bucuresti. Am 17 ani. Am fost batut la cap de Yzyy sa imi fac introducerea. Animeurile mele favorite sunt: Darker than Black, Soul Eater, NHK ni youkoso, Fairy Tail, DBZ... etc.
Genurile mele favorite de muzica sunt rock-ul, metal-ul si in general orice este mai "heavy".
Hobby-urile mele favorite sunt vidya gaems si master baiting.
Am fost informat de Yzyy ca fac parte din "Familia Autistilor". (Eu, Nith si Yzyy.)
Si cam atat pentru mine. Va urez noroc si ne vedem pe chat.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Dirbyh!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut, dude, pare bine de cunostinta. Eu sunt Ulquiorra, probabil ai auzit multe mituri si legende despre mine de la yzyy si Nith...desigur, nu toate sunt adevarate, numai cele care ma pun intr-o lumina buna sunt XD. Anyway, din cate am inteles, vei veni cu el la intalnirea de miercuri, prin urmare o sa ne cunoastem mai bine atunci. Iti doresc sa iti faci prieteni pe aici, sunt oameni faini cu totii, asa ca iti recomand sa te simti in largul tau si sa nu fii timid Smile. Apropo, pare bine sa mai vad un alt fan DBZ pe aici, spre surprinderea mea nu sunt atat de multi pe aici pe cat ma asteptam.

Intrebari: Ai un AMV preferat pe care sa-l impartasesti cu noi? Care este personajul tau preferat din universul Dragonball?

Have fun. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#4
Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Wuelcom si toate cele care mai sunt!! Finally ai facut si pasul acesta!! 24 24
So,din moment ce faci parte din familia autistilor,nu trebuie sa te mai intreb nimic!! Stiu ca-ti place ciocolata,iti plac cainii si in materie de muzica...citez "orice de la heavy la black heavy"! 24
Have fun in continuare si sa ne vedem si pe chat!! pupic
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)