Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

new new new

#1
Hey guys...eu sunt anca multi imi zic Anna( cred ca e mai simplu) am aproape 20 de ani....pai de la 6-7 ani ma uit la animeuri si de la 10 m-am apucat de manga. Lista animeurilor vazute e lunga asa ca o sa ma rezum doar la aime-ul favorit care este Paradise kiss ^^
Imi place sa desenez sa cant(doar pt mine) sa fiu mereu activa....de la o vreme m-am apucat si de fanfiction....am postat unul si aici ( daca vreti si cand aveti timp aruncati o privirea si poate si niste critici) si nu prea stiu sa ma descriu deci cam atat.
Ja ne!!!

#2
Bine ai venit pe Animezup, yuukisama!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heyaaaa xD
Wow, you lucky duck xD esti fan de mai bine de un deceniu, ai avut sansa sa le descoperi asa devreme. Awesome xD! Bun venit pe site, sper ca iti vei face prieteni si sper sa te distrezi. De postat ai unde posta, daca ai chef asa ca nu iti fa griji. Cateva intrebari pentru tine, iti place ciocolata? Dar pisicile? Si ce gen anime preferi? Ah si daca ai recomanda o serie, in afara de ParaKiss, care ar fi acea serie? Well, sunt destule intrebari. Te las sa te plimbi pe aici. See yah xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
paiiii ador ciocolataaaaa....daca imi plac pisicile eu iti raspund simplu kuroshitsuji....genuri de toate fantasy mecha shoujo sunttt fata deci si yaoi....de fapt tot ce e bun nu conteaza gen.....animeu-ri sa recomand pai jigoku shoujo another pandora hearts shakugan no shana, sora no otoshimono....multe :D si sigur ca o sa bantui pe aici o vreme see ya :D

#5
Hello si bine ai venit printre noi. Eu sunt Papillon si ma bucur sa te vad. O sa trec si pe la fan ficul tau cand voi putea 9
Anyway eu eram curios sa stiu daca iti plac iepurasii si ce parere ai despre ei? Dar pinguninii? Si ce muzica iti place? Daca iti place rock atunci ne poti spune care este melodia ta preferata? Iar daca nu iti place rockul atunci care este melodia ta preferata?

Anyway cam in mare astea au fost intrebarile mele, dar nu plec pana nu iti urez inca o data bine ai venit pe Animezup si sper sa te bucuri alaturi de noi. By the way sper sa te vad si pe chat. Cred ca ne-ar face tuturor placere daca ai sta de vorba cu noi 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#6
heiii fiind o mare iubitoare de animale imi plac iepurasi chiar am avut unul si pinguini sunt draguti....de ascultat la general pai j-rock , alternative rock , rasp house....si cate un pic de pop Dar nu mereu. My fav song it's i don't wanna miss a think . Si o sa trec si pe chat cam intro saptamana momentan i'm mobile si chat-ul nu il pot vedea @.@

#7
Salutare, Anna, bine ai venit pe animezup, sper ca vei gasi ceea ce cauti pe acest forum, fie ca e vorba de amici noi, discutii interesante despre anime, muzica, lectura si viata in general sau pur si simplu doar de a te relaxa, noi avem de toate, pana si ciocolata, insa pentru aceasta din urma trebuie sa vii la Nijikon alaturi sa te servim ^^. Nadajduiesc ca vei alege sa ramai in continuare pe acest site pentru a ne cunoaste reciproc mai bine.

Ai vreun AMV preferat? Si daca da, poti sa ne dai un link la el sa il urmarim si noi? Care este personajul tau preferat din universul manga/anime?

Sedere placuta. Numai bine.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#8
sper si eu sa raman cat mai mult timp pe aici, pai amv preferat cred ca e zaraki kenpachi-spirit never die....link-ul nu pot sa il postez momentan...si personaj preferat inca alternez inca Misaki (another) si Yukari (parakiss).
Si multumesc pentru primire ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)