Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

naruto in tv mania

#1
un mic reportaj despre naruto
l-am scanat...poate intreseaza pe cineva 10
http://i144.photobucket.com/albums/r172/...rutotm.jpg
sper ca l-am postat unde trebuie
vorbeste in general de fenomen...da este oarecum dragut sa mai vezi articole de genu ista 10

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#2
Yes,asa mai se intereseaza si lumea de anime`uri[nu neaparat naruto] dar ideea e buna,cine a scris acolo a scris lucruri tru[lol]. Poate cine stie,cu naruto in Tv Mania se mai gandesc si unii sa vada alte"desene animate" in stilul lui,pana afla ca sunt anime`uri si asa ne inmultuim xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
o//o vedeti se pare ca anime-urile au inceput sa prinda viata si prin revistele noastre ,chiar daca acestea sunt Tv, sa nu ne miram cand peste 5-10 ani vom avea manga in Romania la chioscuri si lumea le va cumpara de la adulti pana la copii de 6-7 ani care vor invata foarte repede sa citeasca deorece le vor placea aceste carti cu "eroi ninja" si alti din lumea anime-ului se pare ca nici Animax-ul nu a fost scos din socoteala prea mult deorece sa precizat ca este difuzat de 2 posturi Tv .
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#4
As fi fost mai fericita daca ar fi scris mai multe despre anime in sine Zuppy03 Au dat doar niste detalii plictisitoare despre evolutia lui si despre niste ani neimportanti ,sincer -_-
Oricum,asta nu prea ajuta lumea sa se uite la Naruto [cred XD]
Dar e bine ca l-au bagat in seama ^^ .[totusi,ar fi bine daca ar scrie si despre alte animeuri,for God's sake.Sunt altele mai bune ca Naruto :3]
Nu e asa ca ar fi o idee excelenta ca in ziare/reviste sa fie cate o pagina,doua pentru un anime sau manga ?5 De fapt,mi-ar placea sa existe intr-adevar reviste numai despre aceste lucruri!Tin minte cand in vara a venit o prietena de-a mea din Germania[she lives now there ;_;] si mi-a adus sa ma uit peste niste reviste care erau numai cu asa ceva.Erau minunate ..pacat doar ca nu intelegeam nimic 21
Oricum,can't wait to see the future *peace*
LOLNOPE




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)