Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

e-mail

#1
nu, nu am incercat sa fiu original/hipster prin username. chiar n-am stiut ce sa scriu.
da, asta e un cont duplicat si da, indraznesc sa fac plangeri de pe el.
cand am vrut sa intru pe contul meu vechi mi s-a spus ca, citez, "You are currently using an email that is not allowed to be used on this forum. Please reset it before continuing."
nu stiu exact de pe ce mail mi-am facut eu contul, dar presupun ca era un @gmail pentru ca altceva nu prea folosesc.
am zis ca bun, nu mor daca stau 20 de secunde sa-mi dau alt mail. da' forumu' e oleaca mai dragut de atat.
am dat mailul meu de baza - nu-i bun. am dat alte doua adrese de gmail si tot nu-s bune. am dedus ca va temeti de google si de noua ordine mondiala deci am incercat cu o adresa de yahoo. a mers dar inca astept sa primesc mail-ul de confirmare ca sa pot sa-mi activez contul (in conditiile in care pt contul asta nou n-a fost nevoie!). am vazut ca nu primesc nimic am incercat o adresa de la gunoi.net, am zis ca-i cu mai mult noroc. tot nimic.
asa ca vin aici si intreb: eu ce fac? nu-mi place contul asta, il vreau pe ala vechi! si vreau adresa de gmail. de ce nu-i voie cu gmail? rasistilor!

#2
Eu am zis ceva si uite ca tre sa se intample asta ca sa ma creada lumea.
O sa scoatem restrictia de la gmail, una la mana.
Doi, de ce pisici iti trebe mail de activare cand eu stiu ca se activeaza automat conturile. Vorbesti cumva de recuperare parola?

Trei, zi-mi numele contului si ce parola vrei la el (pe privat preferabil 21 ) si ti-l rezolv eu.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#3
pai dupa ce mi-am introdus noua adresa de e-mail am dat de asta:
Citat:Your email address has successfully been updated. For your new email address to become active, we require that you complete a validation process.

Please check the new email address you specified for further instructions on how to complete the account activation process.
si acum astept.

o sa vina imediat mail cu username-ul meu si o parola. mersi Smile

dar de ce aveti restrictie pe gmail? daca era pt serviciile alea care ofera mail-uri de unica folosinta intelegeam.

#4
Din cate stiu sa facut curat in lista de membri iar cei care nu si au mai activat contul au fost stersi.
Problema cu gmail este din cauza unor boti, care aveau conturi de gmail.

Oricum acum se ocupa un admin.

#5
(17-11-2012, 07:48 PM)nustiucesascriuaici A scris: pai dupa ce mi-am introdus noua adresa de e-mail am dat de asta:
Citat:Your email address has successfully been updated. For your new email address to become active, we require that you complete a validation process.

Please check the new email address you specified for further instructions on how to complete the account activation process.
si acum astept.

o sa vina imediat mail cu username-ul meu si o parola. mersi Smile

dar de ce aveti restrictie pe gmail? daca era pt serviciile alea care ofera mail-uri de unica folosinta intelegeam.


Serverul nu trimite mailuri. Asta e ideea. Conturile nu se activeaza prin mail.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6
ultima mea activitate a fost in urma cu 3 sau 4 saptamani si deja sunt mort?! poate nu-s cel mai activ membru, dar totusi.
acum trebuie sa inventez o parola noua pentru ca mi-e rusine cu aia veche 2

staistaistai...
deci server-ul nu trimite mail-uri si contul nu se activeaza prin mail dar eu vad mesajul ala pe fiecare pagina de pe forum.

#7
Tu erai nene? 21 sa traiesti.

Rezolvat, cred.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
da, eu eram 21 nu mai zi la nimeni. te las sa-mi stii parola pentru asta 21 rezolvat. multumesc Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.358 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Verification E-mail Sako-chan 4 4.091 20-11-2010, 07:07 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)