Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

about me:-"

#1
hy^^ aniemzup-ul e asa d cute8 e cu adevarat prietenos^^numele meu e cristina[dar nu suport s ama strigi asa65] am 14 ani sunt in brasov probabil in romania @-@'...21....fac scoala d arte ador sa desenez^^:X:X:X:X sunt un fel d profa la manga-anime curs la centrul musashino^^ iubesc orike manga8:X:X:X:X:X...sunt rockeritza uite hi5-ul meu http://lyoris-vampire.hi5.com am uitat "c"-ul cand a scris link-ul so...^^hug ador sa-mi fac prieteni^^ fac orike pt a ajunge unde vreu^^ as vrea s aajung la nijikon la otaku la toate activitatile46..da nu pot intotdeauna deci^^
ador yaoi :X:X:X:X cred c apreferatele mele printre primele in topu' meu sunt"gravitation' sukisyo" junjou romantica si okane ga nai restu sunt mai in jos^^
ador s afac cosplay 24 deci dak vedeti la otaku sesiunea din 2010 o tipa cu parul luung si roz si o tipa cu paru scurt si albastru s astiti ca sunt eu si cu prietena mea facem cosplay sukisyo 24....dak vrei sa n imprietenim65...id-ul e scris la profilul meu sohug^^ cam atata despre min..
p.s you can call me Ly or...you can't call me 24

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lycoris Vampire!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hy Ly 21)

eos kmy.. incantata de cunostinta4>..

deci... happy posting 4 shi catve aintrb 19

1. care e formatia ta fav?
2. de ce iti plac animele.. si manga?
3. ce parere ai despre emo kids?
4. iti place pastravu?:X
5. iti place sa mesteci guma? [ doamne ce intrb mai pun shi eo24 ]

asha shi cam atat...39...

distractie placuta pe forum pupic
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)