Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yuri, Yaoi, God damned Hentai All the Way [ +16 .. +18 ]

#1
Era o data un baiat. Si baiatul ala avea o cutie in care isi baga seara jucariile sa doarma. In seara de 25 august 2010 i-a pus in cutie doar pe soldatelul de plumb si pe Cyzanbuster care, evident, era un robot.

In momentul acela de liniste isi puteau simti respiratiile. Tare ii mai facea cu ochiul Plumburiul . . Si-a facut curaj si s-a apropiat de mult iubita-i bucata de plumb. Ah, cat de oaches era! Si ce costum smexeh purta! Nu a putut rezista tentatiei .. Cu pasi mici isi croia drum printre gramezile de puf, catre Plumburiu. "Ah! De ce te-ai intors cu spatele?" a murmurat dezamagit Cyzan. Se aflau la doi pasi distanta, iar robotelul deja ardea de dorinta. Il vroia pe Plumburiu. Il vroia al naibii de rau!

Plumburiu's P.O.V.

Simteam prezenta cuiva in spatele meu. Se uita straniu la mine, muscandu-si buza de jos. Oh, gay-ii astia! Si le-am zis ca m-am cumintit, ca vreau si eu sa ma asez la casa mea, sa-mi gasesc o soldatica asa, pe gustul meu.
Am simtit doua maini aspre mangaindu-mi spatele. "E Cyzan .. " mi-am zis in gand. Simteam cadura bratelor lui robotice. Bratele alea atat de puternice, ma strangeau in brate. Si .. Holy mother of f**k! Cyzan chiar mi-a atins, in momentul asta, TrollBone-ul?
Am incercat sa il indepartez, dar imi tinea mainile la spate, in timp ce cu un genunchi imi imobilizase picioarele. Daomne, ce ma fac acum? As vrea sa fiu in stare sa ripostez, dar nu pot. Si el o stie prea bine.

Cyzan P.O.V.

Ah, ce senzatie! Simt adrenalina curgandu-mi prin vene, sangele clocoteste in mine, o dorinta nebuna ma face sa il ridic pe Plumburiu pe culmile extazului. Usor, ii apuc Trollbone-ul, mica bucata de plumb inrosindu-se la contactul cu metalul meu sclipocitor. Ii simt respiratia, in timp ce gemetele lui de placere sparg linistea ce se asternuse in cutie.
Caeva perechi de ochi privesc prin deschizatura cutiei. Ah, pinguini nesabuiti, iar trag cu ochiul la partidele-mi amoroase.

Bine, ne intoarcem la bravii pinguini lasati pe din-afara. Se uitau cu ochi bulbucati la scena yaoi din Cutie. Era prima oara cand vedeau asa ceva si ii ingrozea. L-au chemat pe Tarzan sa ii ajute. Au deschis catalogul Otto la pagina 158, paragraful 14 si i-au scos pe Batman si Robin de acolo. Cu forte noi, au sarit in cutie si l-au smuls pe Plumburiu din ghearele perfidului Cyzan.
Manios, acesta si-a inclestat bratele pe umerii lui batman, aruncandu-l in Casa lui Cindy, etajul 15, apartamenul 38. Luam o pauza pana termina Batman si Cindy the god damned hentai scene si ne intoarcem la perversii nostri.
Pinguinii nu mai aveau scapare; de frica s-au aruncat de pe bloc, plonjand in Marea Mediterana. Oh cat feeling, ce jale, ce tristete, cate inimi frante au lasat in urma bietele creaturi!
Cei doi protagonisti ai scenei yaoi au tinut un moment de reculegere, in care au plans sarmanii eroi morti pe campul de batalie. Dar nu a durat mult, caci pedofilul si-a amintit ca inca nu isi terminase treaba cu bunaciunea plumburie.
Dar nu!11oneone A aparur Superman in peisaj, calare pe The god Damned Suzuki Nuda si a stricat scena yaoi.
Ha, cata lipsa de gratie! Dar stai, ce se aude in departare? Strigate, pasi grei, injuraturi; oare sa vina sfarsitul lumii? Dar nu, sunt doar fanele yaoi de pe zup care marsaluiesc cu pasi entesti.


Si uite asa batranul a murit de inima rea, iar Naruto s-a sinucis cu un cui in episodul 25 din Full metal Panic.
*Epic music plays in background*
Credits below:
There are no fuckin' credits! These god damned aliens!!11oneone GRRRR


The end.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#2
Uite sa iti spun in fata nu mia placut in mod special,nu sunt un mare fan al iesirilor acestea si exagerarile astea in imaginatie.
In rest mia placut actiunea este asezata in ordine cronologica , ai stiut sa adaugi o figura de stil pe
unde trebe,ai respectat elemntele de topica.
Mia placut sfarsitul in special unul amuzant chiar amuzant care ma scos din monotonia creata in prima parte .Cu putin de antrenament o sa poti si mai bine.
Succes in continuare.
[Imagine: 2h81h5k.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.830 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.456 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.638 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Reguli. [ yaoi / yuri ] Flash 0 3.997 28-03-2011, 06:33 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.586 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 6.043 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)