Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Top 5 personaje antipatice

#1
Care sunt cele 5 personaje care nu le poti suporta si care este motivul?

Suzuki-era penibil
Toguro-pentru ca a omorat-o pe Genkai
Gourmet-era super naspa
Sensui-nu pot sa spun ca nu il suport....pentru ca tot ce a facut a fost sa se razbune pe oamenii din cauza rautatii de care au dat dovada....dar ma enervat atunci cand la omorat pe Yusuke!!!
Toguro senior-pe el nu l-am suportat de cand i-am vazut fata!!!!e si mic si urat!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
1.Toguro Senior - rau pana in maduva oaselor
2. Gourmet - era un mostru nasol, fara personalitate, cum a putut sa-l manance pe Toguro Senior, imi vine greata
3. Suzuki- vb lui love_yuki_eiri era penibil
4. Keiko - nu mi-a placut deloc, nu este potrivita pt Yusuke, dar asa sunt baietii. Tb sa recunosc insa ca se iubesc unul pe ceilalti
5. Kurama- nu mi-a placut niciodata si nici nu o sa-mi placa datorita firii lui, are prea multe calitati.
It's a game...

#3
uh ...top 5

1.Toguro senior -era mult prea crud si urat *bleah*
2.Toguro jr-desi il simpatizez putin, nu imi place pentru ca a uciso pe Genaki
3.Sensui -tipu care vrea sa distruga lumea ...ce minte ,poate ca era bolnav sau ce avea el dar asta nu ii dadea dreptul sa faca ce a facut..sa puna in pericol viata unor oameni nevinovati pentru cea ce se intamplase in trecut
4.Rando *laugh * ce fata avea la inceput era super penibil ...si insuportabil
5.Gourmet- pur si simplu nu imi place 22


#4
Top cinci? Acum tre să scotocesc prin toată seria.
Păăăăi ar fi cam toţi cei care i-am făcut rău lui Kuramuţ al meu.
1.Karasu. [gay până în măduva oaselor! mă calcă pe bătături când îl văd lângă roşcovan --*]
2.Bakken. [Rănit Kurama . . . Distrugere imediată! distrugere . . . distrugere . . .
3.Imajin. [ăla cu ochelari care fuge când îi vine rândul.
4.Ura Urashima [mic, pricăjit, şi şmecher nevoie mare
5.Shishiwakamaru [când face moaca aia de capră nebună

Acum, vă rog frumos, nu vă supăraţi pentru ultima fază. 39 Recunosc, în rest îi kul şi toate cele dar cu moaca aia nu-i stă bine. Parcă l-a călcat cineva pe coadă.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)