Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your top 3/5/7/10 anime crushes

#11
Eeeh ar fi cativa...
1.Kino [Kino no tabi] :X the sexiest boy ...e super cute mai ales cu pistolul lui
2.Tōshirō Hitsugaya [Bleach] Damn he is so sexy 65 mai ales ca are un Bankai super :X
3.Agito/Akito [ Air Gear] Agito e raau si ochii aia sunt superbi dar nici mai prejos nu e Akito :X

Si cam atat ^^' memoria ma cam lasa si mai ales ca lenea e la putere xD ...

#12
1. Lina-slayers- e haioasa, simpatica, mananca mai mult decat e cazu si fazele cu Gourry sunt legendare
2.Zelgadis-slayers-cred ca e cel mai intreg la minte
3.kurama-yu yu hakusho- e asa frumos:001_tt1:
4.Inuyasha- e curajos, dar si haios
5. Gourry-slayers- e amuzant rau cand isi demonstreaza lipsa de neuroni
6. Filia-slayers-in special cand e furioasa
7.-Xellos-slayers-e de groaza cum o scoate din sarite pe filia
8.Kaname-FullMetal Panic- e amuzanta si draguta
9.Kirara-inuyasha-eh..sunt obsedata de animale
10.-tot ce are 4 picioare din wolf's rain
[Imagine: nbmn-1.png]

#13
............................................................................................................

#14
Oooo da.....in lista mea din sertaru` pe care scrie mare si rosu "Nu va atingeti de baietiii mei!" ar fi 100 de tii din anime`uri dupa care sunt innebunita, dar ma rezum la 10.

Let`s go:

Primul este desigur Tomoya-kun from Clannad pe care pur si simpu il ador :love:.M-a vrajit foarte mult privirea lui...:blush: ochii aceia patrunzatori si parul negru-albastrui...Mi-a mai placut la el faptul cum gandeste...si cum isi ajuta prietenii...si sa nu uit de sarcasmul lui pe care chiar nu-l voi uita.Huh....Tomoya e tipul meu de baiat...plictisit, cam chiulangiu....si cel mai important....e asa sweet cand plange. Recunosc ca in ultimul episod imi venea sa`l calc in picioare ca ramas cu Nagisa* vroiam cu sa fie cu Kotomi-chan dar tot dulceata mea de afie ramane.

Al doilea, uimitorul si hyperactiv`ul Naruto Uzumaki huh Naruto-kun era primu` in top pana sa para Tomoya....da` ehh...pe Naruto il ador pentru simplul fapt ca nu cedeaza niciodata. orice ar fi el nu da inapoi. are anumite retineri bineinteles,dar tot cu capul inainte merge...pur si simplu il ador.

Al treilea ticnitul de Sunohara Youhei from Clannad ...OMG blondul asta.....doamne cat am putut rade cu tipul asta 21 mai ales in fazele cand isi lua cate una de la Tomoyo sau Kyou . Bestial baiatu`....imi place mult vocea lui si fata.....oooo da sau rasul lui tampit *huh cand am si eu reo idee ceva mai trasnita am rasul ca al lui*.

Al patrulea ar fi Ayumu from Spiral huh e asa sweet si .....arata si bine....destept e....sarcasti as putea zice...imi place de el ca desi unii ii fac rau ii cam pasa de ei *de exmplu faza cu Rio*

Al cincilea Sasuke Uchiha is so damn cute.

Al saselea Yuri Killian hottie,hottie tipu`....mi-a placut la el faptul ca desi a vrut sa ia Kaleido Stage`u`...a vrut sa devina partenerul Sorei.

Al saptelea cutu-cutu Kiba from Naruto cel mai mult mi-a placut fara gluga .

Al optulea Sagara Sousuke Maniac and Hot....restu se vede de la sine21!

Al noualea este Xellos from Slayers OMG tipu` asta excentric21 imi plac fazele cu el si Filia!

Si ultimul,dar nu cel din urma Trey(Horo-Horo) from Shaman King).....NO COMMENT 21

#15
Sora Naegino (kaleido Star) - imi place felul ei de a fi...asa amuzanta, si ca nu se da batuta.

Leon (kaleido Star) - imi placea cat de dur era si privirea lui atat de rea incat te incheta.

Yuri Killien - kaleido Star - e dragut, atrgator, dulce e asa de simpatic.

Yuki Eiri - Gravitation - cel mai mult ma atras privirea si cum arata e asa de Sweet. :love:

Sagara Sousuke - Full metal panic - un maniac al aremelor. Tot ce stie este arme si spionat restu trebuie sa-l invete kaname si e asa de amuzant cand isi ia bataie de la ea.

Ayumu narumi - Spira - incerca din rasputeri sa nu semene cu fratele lui si incercand asta isi da seama ca devine din ce in ce mai mult ca fratele lui prin faptele pe care le face.

Kaname Chidori - full metal panic - imi place duritatea ei si cat de amuzanta e. Il bate mereu pe sagara. 21
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#16
Sa vedem

1. Amane Misa ( Death Note ) ... e blonda <3 ( mda ... am o slabiciune pentru blonde *sigh* ... but wth ? 4 ) e simpatica si mai presus de toate *raises a finger .... no! not that finger* e gothloli <3 ... I just love gothloli's *drools insanely*

2. Eclaire ( Kiddy Grade ) ... well , she's damn hot , e prietenoasa cu toata lumea si e si puternica pe deasupra ^^ what can you ask more ? xD

3. Lady ( Devil May Cry ) ... I just love the way she looks si personalitatea ei 21 ... both are very awesome 43

4. Nyuu / Lucy ( Elfen Lied ) ... she can be sweet as sugar when she's Nyuu but insane as a b**** when she's Lucy ... the perfect girl 21

5. Ren ( DearS ) ... well ... if she really wants a master ... here I am 21 ... anywayz , e foarte sweet si are un fel de a fi caruia nu ii poti rezista ( asta daca esti un baiat intreg la minte nu ca Takeya >__> )

So , this is my top 5 ^^
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#17
^ hmm lol am crezut ca numai pe engleza ai scris tot postul o.O' Well sa vedem n_n' and btw you have some *xDE in there n.n

1. Mello [Death Note] ~ tipul asta e smexy, genial si cum o mai fi @_@ dar e absolut grozav <3 adora ciocolata, si eu am o slabiciune pentru ciocolata si e mai nebun <3

2. Hanabusa Aidou [Vampire Knight] ~ yeah this little frakin' vampire n_n' e adorabil, foarte amuzant si ce mai pot sa zic >_> e un personaj grozav xDE

3. Eyes [Spiral] ~ hmm o.o' mda e smexy si e calm tot timpul, imi place felul in care gandeste si cum actioneaza. so he's just awesome *.*

hmm cam atat cred, nu am un top mai lung pentru ca nu-mi plac atat de multi tipi din anime-uri o.O' so just a top 3 n_n'

#18
1. Saber (Fate/Stay Night) - Este o fata cu un caracter puternic, desteapta, simpatica, frumoasa, desenata atat de bine 4
2. Orihime Inoue (Bleach) - O fata foarte simpatica, imi plac sentimentalismul si puritatea ei.
3.Nanaka (Myself;Yourself) - O alta fata draguta si frumoasa
4.Mizuho Kazami (Onegai Teacher) - Foarte frumoasa, dar si foarte sentimentalista, din punctul meu de vedere sunt amandoua plusuri mari 4
5.Nyuu / Lucy (Elfen Lied) - inca n-am terminat anime-ul, dar nu trebuie terminat ca sa-mi placa de ea 10

[Imagine: 4ml24jd-2.gif]

#19
Ok,... sa vedem cam ce pot eu sa-mi amintesc...

1. Light[Death Note], animeul meu preferat, opersonajul meu preferat, pai se poate?Smile
2.grea decizie.... Cred ca Byakuya este alegerea. Tipul asta i-a placut inca de la inceputul anme-ului Bleach.
3.Cu siguranta Toshiro Hitsugaya, are un caracter iesit din comun, dar e simpatic.
4.Kakashi -> animeul este Naruto, insa personajul asta e mortal!
5.Grimmjow. Nu pot spune ca ma fascineaza pe mine albastrel, insa imi place muuult cum este desenat!
6.Yuki Eiri-> Gravitation. Cu el se incheie topul meu, insa cred ca mai ciudat ca el nu exista! Eh, tot il ador, ca si pe restul personajelor din Gravitation si din alte anime-uri...

Daca imi mai amintesc revin... desi 106
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#20
Sa vedem......deci:
1.rider (Fate/Stay Night)-o tipa tare frumoasa si mortala in acelasi timp.
2.saber (Fate/Stay Night)- o fata foarte frumoasa cu un caracter deosebit
3.nanaka (myself yourself)- inca o fata draguta si frumoasa
4.nyuu (elfen lied)-frumoasa si cu o fire foarte jucausa si nevinovata.
5.Moka (rosario+vampire) frumoasa si dragalasa




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)