Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yin Yang Yo!

#1
Pai nu mi se pare ca este un desen nush cat de interesant... ma enerveaza cocosu ala sau cum ziceai tu ca se num....in fine....ii prea copilaresc... da soramea moare dupa el.....
zby....
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#2
ehh ehhh mie imi place foarte mult acest desene de cand l-am vazut prima oara mia cazut fata Smile este un super desene animat 4 au facut trb buna ca au creat asa
ceva 4
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008

#3
E haios... sau poate scarbos.... dar e cool so merita urmarit pentru putina distractie care prezinta intr-o forma mai stilizata relatia frate-sora.
Si dat fiind ca acele poze puse de fleeting ray nu prea merg... incercati astea:
http://www.virginmedia.com/images/1kids_...20x120.jpg
http://i4.photobucket.com/albums/y145/Ro...hts/uh.jpg
http://www.toondisneymedianet.com/showco...ducers.jpg

#4
Nu mi se pare nici haios nici amuzant este penibil acest desen animat nu are absolut nici o logica sunt de parere ca acest desen e facut la betie si nici nu trebuia arata niciodata copiilor dar daca Jetix a dorit sa faca bani asta a fost se uitau cei cu varsta cumprinsa intre 5-8 ani si mai ales daca mai aveau o suriora si lu-au si un exp. prost de la desen. Bine ca Jetix la scos din grila de programe,pt. asta ii respect pe jumatate.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#5
Mie mi se pare oribil... amuzamentul in acest desen e foarte sec...
cel putin mie chiar nu mi se pare ca ceva are haz in acest desen...
Prostia domina, ca si in majoritatea desenelor...
acel cocos e foarte stresant, iar mastrul lor, asa numitul panda... nu prea se ocupa de educatia lor...
cearta dintre cei doi frati mi se pare de-a dreptul prosteasca...





#6
21 Etto... ma uitam cand stateam pana dimineata tarziu si imi inchidea mama netul... eu ce sa fac?... deschideam tv-ul si dadeam pe Jetix si la ce sa ma uit... decat la Yin Yang Yo Smile... mi se parea destul de amuzant la orele alea tarzii, iar cand veneam de la scoala tot el ma calma Smile cand aveam nervi facuti de colegi >.<... nu pot sa zic ca este foarte stralucit, dar totusi radeam destul de mult pe seama prostiei lor 21
I'm not insulting you. I'm describing you.

#7
Pai, este un desen animat simpaticut, nu spun nu, insa nici nu este in top 50, cel putin la mine. Nu ca povestea ar fi asa de rea, insa (ca intotdeauna) ma enerveaza dublarile! Daca vocile ar sta la locul lor si nu ar mai suna atat de aiurea, ar ajunge in top 49 (pe locul 49 21)
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#8
Mi-am adus aminte de asta! Nu mi se pare neaparat urat sau altceva. N-am nici o problema cu el. 106 Inainte imi placea, cred. Adica, da, grafica e cam... nasoala, dar asta ii dadea un farmec aparte. 39 Mi se pare destul de dragut, poate nu e la fel de amuzant ca Tom & Jerry sau mai stiu eu ce desene animat bine realizat, dar nu pot spune ca e atat de injositor si altele. 106
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
hmm e un desen ca oricare altul, nu am nimic cu el sau ceva de genul acesta, n pot sa spunca nu-mi place dar nici ca sun obsedata de el, zic doar?: de plictiseala este bun, de exemplu cand nu aveam nimic interesan devazut la TV ma uitam la el 21
Oarecum e si scarbos dar imi place ca este cu animale
hmm ati observat ca inagara se yng si yang restul personajelor au culorie nu stiu cum sa zic, maisterse adica nu la fel de vii ca ale lor 39 21 na ca ma apuca
oricum e un desen in regula dupa parerea mea, nu e cine stie ce dar e destul de ok.

#10
Well, tin minte cateva episoade : )) Ma uitam mai mereu la el. Nu avea ceva special, era un desen ca oricare altul, insa ma atragea intr-un fel, desi nu stiu cum : )) Chiar mi-a placut. Unele faze mi se pareau amuzante. Imi placeau experientele celor doi frati xD Mereu treceau prin diferite chestii amuzante : )) Grafica nu era cine stie ce, mi se parea chiar banala, insa era totusi ok.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)