Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wild Love[+16] [hentai]

o.O am citit tot ce ai pastat :D
ahh ce frumos era la inceput dar a aparut neneoricitul acela de Elon :14:
saraca Sharon :((:((
si Ayaka dc i-a intors spatele? :((:((
ce i-a facut Leon lui Sharon este demn de dispret, este un las :((
gambate la urmatorul cap
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













vreau un cutit...unu mare rau...
nu pot sa il suport pe nesimtitu ala...cum poate fi atat de rau...???
ma rog sper ca totul sa se rezolve cat de repede posibil...
kiss:*:X

ce? cum? ce? :O nu pot sa cred... ~X( ce idiot
nu-mi vine sa cred ce i-a facut...
Vai de mn... il distrug, il omor. X(X(X(
vai ce nervi am X(X(X(
mi-a placut capitolul asta si astept continuarea cat mai repede
P.S. IDIOTULE!!!!!!!! X(X(X(
What goes around comes around.

nebunul de leon a focut-o de rau.
Fac pariu ca jin o sa ii traga o bataie de mama focului:D
desi ma enervat putin leon capitolul mi-a placut si a fost putin cam scurt.
Astept capitolul urmator si sper sa fie mai lung.
o.o" wot

Deci,e interesant...nu am citit inca tot,mai am ceva.Greseli :-?? nus daca am vazut(dar la cat de repede citesc eu....)...dar ce am observat este ca felul personajelor de a fi nu se potriveste cu imaginea(nu numai la acest fic).ori alegi poza si descrii personalitatea pe care o vezi acolo ori alegi poza dupa actiunile personajului...nu prea conteaza dar asa iti faci idei despre actiune si despre gesturile personajelor,iar eu una nu pot zice ca Renji e genul de tip cuceritor si altele...rebel poate dar....mai degraba personalitatea lui seamana cu Dantes ^.^
Atat am avut de spus ^.^ dar imi place ficul.bravo! ^.~

Apropierea


Noaptea se apropia cu pasi repezi iar cerul incepea sa se umple cu nori ce aveau ganduri negre.Vantul sufla puternic,maturand totul in calea lui.Luna si stelele erau acoperite de o perdea intunecata,ce le oprea stralucirea.Tunetele vuiau prin oras in timp ce fu;gerele orbitoare brazdau cerul.In apartamentul lui Sharon domnea o liniste apasatoare,ce devenea infricosatoare.Nu se auzeau decat suspine.Geamul din living se trantea zgomotos,in timp ce perdeaua albastra flutura asemenea unei fantome.Totul parea desprins dintr-un film de groaza unde eroina astepta sa fie salvata de frumosul print pe cal alb.Insa aceasta era cruda realitate,unde basmele nu se implinesc niciodata.Era un cosmar pe care bruneta il traia cu ochii deschisi.Usor,aceasta se ridica de pe podea,indreptandu-se spre dormitor.Se tinea de peretii reci ai apartamentului,evitand sa cada.Isi lua din dulap o pereche de blugi,o bluza neagra cu maneca lunga si o jacheta alba.Parul ei negru era strans intr-o coada,la spate.Vroia doar sa iasa putin afara.Poate avea noroc si cadea in fata unei masini.Astea erau gandurile ei.Fara sa faca prea mult zgomot,a parasit apartamentul,lasand in urma ei o tacere ca de mormant.Inca nu ploua,insa era o atmosfera incarcata.Fulgerele luminau orasul cufundat in intuneric.In timp ce mergea a auzit niste pasi in spatele ei.Brusc,o persoana a luat-o de umar,izbind-o de zid.In fata ei,erau sase baieti necunoscuti,ce pareau sa aiba ganduri necurate.
-Ce noroc pe capul nostru sa dam de regina podiumurilor aici.Pisicuto,stii ca nu e bine sa umbli singura pe aici?Ar putea sa te manance lupu.Spune unul dintre ei razand zgomotos.
-Lasati-ma in pace.Va rog.
Insa adolescentii nu aveau de gand sa faca acest lucru.Viata le dadea o ocazie unica si vroiau sa profite din plin de ea.Doreau sa se bucure de trupul ranit al fetei.Un baiat roscat i-a ridicat piciorul drept,lipindu-l de al sau.In acel moment,o voce serioasa si dura s-a auzit din spatele lor.Brusc,toti sase au incremenit.Cunosteau foarte bine persoana care a tipat la ei.
-Nenorocitilot,daca nu ii dati drumul acum,nu veti mai apuca miezul noptii.
-Renji...adica sefu.Nu am vrut sa facem nimic rau.Doar ne bucuram si noi de pisicuta asta.
Intr-o fractiune de secunda,brunetul i-a dat un pumn celui care a indraznit sa vorbeasca mai mult decat trebuie,trantindu-l la pamant.
-Asculta bine.Pisicuta asta de care vrei tu sa te bucuri e fosta mea iubita.De ce a fost a lu Renji,nu se mai atinge nimeni.Si incercati sa va mai apropiati de ea ca o sa am grija personal de voi.
Tinerii au aprobat din cap dupa care au rupt-o la fuga.Nu aveau de gand sa se puna cu cel mai epriculos baiat din cartier,liderul gastii principale.Asta insemna sinucidere curata.Alaturi de el erau Dantes si Ayaka.Daca rozalia nu o prindea de talie,Sharon se prabusea la pamant.Era complet schimbata.Parul negru ii acoperea chipul.Speriata,fata a pus-o cu capul pe umarul ei.
-Baieti,nu se simte bine deloc.Renji,adu masina si sa o ducem la mine acasa.
-Mai bine mergem la mine.Sunt singur acasa si putem sa aflam ce are.Spune acesta fugind.
Dupa aproximativ zece minute,bruentul s-a reintors la cei trei.Dantes a luat-o pe bruneta in brate,asezand-o pe bancheta din spate.Alaturi de ea era Ayaka,ce ii mangaia usor fruntea.Sharon auzea ce se intampla in jurul ei,insa nu putea sa deschida ochii.Isi simtea trupul din ce in ce mai greu.Ajungand in fata blocului unde locuia Jin,acesta si-a luat fosta iubita in brate,urcand la etajul sapte.Intrand in apartament,a asezat-o pe patul din dormitorul lui.
-Papusa,revino-ti si spune-mi ce ai.Spune Ayaka mangaindu-i obrajii.
-Leon...nu...nu imi face asta!
Cei trei si-au dat seama ca fotomodelul delira.Spunea lucruri ce nu aveau nici-o legatura cu ce se intampla.dupa o jumatate de ora,aceasta a deschis ochii.Speriata,a privit buimaca in jurul ei.
-Shari,stai linistita.Esti bine acum.Spune-mi ce se intampla cu tine.
Bruneta a inceput sa planga,punand capul pe umarul amicei sale.
-Leon...m-a obligat sa ma despart de Renji,amenintandu-ma ca ii arata niste poze cand m-a sarutat cu forta.Si acum cateva ore m-a...violat.Si-a batut joc de mine.Spune aceasta in timp ce siroaie de lacrimi se scurgeau pe obrajii ei.
Auzind acest lucru,cei trei au ramas stupefiati de ce auzeau.Nervos,Jin a dat cu pumnul in peretele din stanga sa.Dadea cu atata forta si ura incat urme sangerii au inceput sa apara pe zugraveala alba.
-Il omor!Va jur ca il bat pana nu mai respira.
Brunetul a vrut sa plece,insa Dantes l-a apucat de umar,strangandu-l cu putere.Acesta dezaproba din cap,insa in ochii lui se citea aceiasi ura.Nu putea sa suporte acets gand.E adevarat ca era iubitul rozaliei,insa intodeauna simtise ceva puternic pentru Sharon.Avea acel "ceva" care il inebunea.Ayaka i-a scos afara din camera pentru a-si ingriji prietena.Ii dadu hainele jos,asezandu-le pe un scaun.Era ingrozita de ce vedea:trupul ei era plin de vanatai si zgarieturi,iar incheieturile continuau sa ii sangereze.In acel moment,regreta amarnic faptul ca a crezut ce este mai rau despre ea.Daca ramanneau impreuna,poate ca Leon nu isi ducea planul la bun sfarsit.Dupa ce i-a curatat toate ranile,a invelit-o cu un cearceaf alb.Parasind dormitorul,ii gasii pe cei doi baieti in living,ce sorbeau agitati din doua pahare de wisky.
-Arata foarte rau.Noi acum ar trebui sa plecam.Renji,daca ii este rau peste noapte,sa ma suni.
Brunetul a aprobat din cap,dupa care si-a condus amicii la usa.Ramas singur,statea in dreptul usii,privind dormitorul.Inima ii cerea sa patrunda in acea incapere,insa mintea il oprea.Nevrand s afaca ceva necugetat,s-a intors la televizor pentru a urmarii un film.Afara incepuse o ploaie ingrozitoare.Picaturile mari cadeau pe geam,facand zgomote ciudate.Fiind trecut de miezul noptii,Jin a decis sa intre in dormitor.Vroia doar sa o vada.Oricum dormea si nu va sti.De cum a pantruns in camera,inima a inceput sa ii bata.Fosta lui iubita era goala,invelita doar cu un cearceaf alb.Abdomenul ei se misca in acelasi ritm cu respiratia.
-Esti frumoasa si cand dormi.De ce oare nu pot sa te uit?
Baiatul s-a asezat langa ea,dandu-i suvitele negre de pe chip.Acesta isi apropie buzele de cele ale fetei,sarutandu-le usor.In acel moment,bruneta a deschis ochii,respirand adanc.
-Te-am speriat?Intreaba acesta ridicandu-se.
-Nu...am avut un cosmar.Unde imi sunt hainele?Ce fac la tine?
-Ayaka a avut grija de ranile tale.Te-am gasit pe strada intr-o stare deplorabila.Iti jur ca Leon o sa plateasca scump pentru ce ti-a facut.
-Tu m-ai ranit mai tare decat el.Ranile fizice se vindeca in timp,insa cele sufletesti...nu.Intodeauna va ramane o cicatrice care imi va amintii de umilinta ta.De cum m-am despartit de tine,m-ai inlocuit cu alta.
-Ce vroiai sa fac?Eram disperat,nebun de gelozie!Mi te imaginam cum acele buze pe care eu le-am sarutat erau ale lui,cum acel corp care l-am avut in brate este dezmierdat de mainile lui.
Sharon a lasat capul in jos,inchizand ochii.Vroia sa nu planga.Insa Jin o apuca de barbie,sarutand-o.Ii era dor de gustul dulceag al buzelor fotomodelului,de tremuratul acesteia.Ii era dor de tot ce a fost inainte.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




m-am intors :))
ce tare este capitolul :D
imi place mai ales ca le-a zis adevarul :D
si inca s-au sarutat :D
stii ce cred :))
mno bn akuma chiar ca ies :))
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













auchii..fato u ma day gata...
sooper tare capitolul..m'ai lasat masca..
ce bn imi pare k sharon a zis adevarul:D
bafta shy astept urmatorul capitol cat mai repede:*
..::In the dark you find the light, and in the light you find the dark/You'll never fall, as long as I stand::..

ce bn k i-a zis adevarul...
lasa k si mie imi vine sa-l omor pe cretinu ala de leon X(X(
e bine k sharon e bine =))
Dar ma gandeam... de cele mai multe ori dupa bine vine rau...
oricum astept continuarea...
What goes around comes around.

Daaa!!! iuuui! sunt asa fericita ca au aflat adevarul!
Macar acum ca stiu ce i s-a intamplat lui Sharon,vor fi cu ea si o vor proteja(cel putin asa sper...)
Super capitol.Bravo! :*
Deabia il astept pe nextu.Gambate! :*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.498 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.916 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Wild Love - [+18] Heaven 14 11.661 25-06-2011, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Sasha.
  Love and rivalry [+16 / +18] [hentai] kristal_icequeen 7 5.022 25-12-2009, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Wild eyes Jollye 13 8.241 03-08-2009, 02:46 PM
Ultimul răspuns: No Name
  Itsumo mugoi, Itsumo yasei[always inhuman, always wild] [sf / shouen-ai / yaoi] bastard_in_love 12 8.354 26-04-2009, 08:14 PM
Ultimul răspuns: love_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)