Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Weird guest right here !

#1
Presupun ca trebuie sa spun cateva lucruri despre mine...
Pai , in primul rand imi plac foarte mult anime-urile , in special cele psihologice. Preferatele mele....Death Note , Hell Girl si Elfen Lied .
Ador muzica rock . Trupele preferate : Slipknot , Nickelback , Evanescence , Bullet for my Valentine , Korn , Arctic Monkeys , Get Scared , Seether , Nirvana , Luna amara ...si lista poate continua.
Urasc prostia si tot ce tine de "noul curent" ...de la asa zisa "moda" pana la muzica ( evident ) si comportamentul oamenilor...urasc oamenii , in general .
Mda...probabil v-am plictisit si deja ma considerati o ciudata .
In orice caz , sper sa ne intelegem bine ^^ .

#2
Bine ai venit pe Animezup, Amanem!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Amanem bine ai venit!Si eu ma credeam ciudat cand am venit acum 3 ani pe acest forum (si sincer nu s-a schimbat nimic).Si mie imi place Korn si Evanescence. Iar despre oameni... Crazy-monkey-emoticon-062 afla ca nu esti singura. Oricum bine ai venit pe Zup, nu hrani animalele!
[Imagine: tumblr_mx788wBv4z1t2mzddo1_500.gif]

#4
Heya xD
O sa ne intelegem foarte bine cat timp mai schimbam o vorba sau doua. Ah si Death Note e genial, mama, nu ma satur sa o spun. Hell Girl la fel. AI Enma era eroina mea acum cativa ani si inca are un loc special. Cat despre muzica, how about Disturbed? Sunt sigura ca ai auzit de ei, iti plac? La uratul oamenilor nu ma bag pentru ca si eu am trecut printr-o faza din asta nu nu e un sentiment placut. Sper sa te distrezi pe aici, in compania unor personalitati ca si noi si sper sa reusesti sa iti faci prieteni xD.
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Waaaiiiiii!!!!! Bun Venit pe Taramul Ciudatilor! La asta ne pricepem cel mai bine. Imi pare bine sa te cunosc Amanem, eu sunt Ingeras.
Hmmmmm, ai multe animeuri preferate, oare si de ce? Mda, ai specificat de ce, dar sectiunea de animeuri ar fi mult mai interesata de parerea ta mai in detaliu un pic 3 . Acolo poate vei gasi animeuri pe care nu le-ai vazut si poate o sa te incante la fel de mult ca cele pe care le-ai vizionat pana acum.
Awwww~ Ce ma regasesc in muzica pe care o asculti, ce tare!!!!

Iti place albatrul? Ahh, da, urasti ciupercile, no?
Care-i ultimul anime pe care l-ai vazut?

Poi si cam atat, sper sa ne intelegem

*hugs*
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
ohaio_angel, vorbeste in numele tau 21. Noi nu suntem ciudati, Amanem, ci doar ceva mai diferiti de o anume majoritate acceptata de societate ca tipar. In mare parte aceasta diferenta e data de faptul ca ne uitam la anime-uri si dupa o varsta de +20 de ani, dar in rest facem ce face tot omul: mancam, dormim, bem bere 21. Multi cu cei cu care m-am intalnit fata in fata nu au reusit sa ma faca de rusine pe strada (prea mult XD), prin urmare suntem cu totii pretty normal odata ce ajungi sa ne cunosti mai bine. Majoritatea oamenilor cu pretentii urasc prostia, deci asta cu siguranta nu te face ciudata, rock asculta o planeta intreaga, iar faptul ca ai ales sa iti faci contul pe acest forum si sa ne spui ceva despre tine arata ca nu urasti toti oamenii (we aren't robots, imi para rau daca asta credeai 21), ci doar nu ai intalnit pe cei potriviti, so don't lose hope 4.

Anyway, revenind, anime-urile tale sunt si pe gustul meu, Elfen Lied si Death Note sunt printre favoritele mele, chiar au fost 2 serii care m-au impresionat tare mult, all kinds of feels there. Hell Girl inca nu am reusit sa il urmaresc, dar am auzit numai lucruri bune despre acest anime, prin urmare sper sa imi fac timp sa il urmaresc candva.

Acum cateva intrebari : Ce ai face cu banii daca ai castiga la loterie? Care este planeta ta preferata excluzand Terra? Daca ti-ar spune cineva ca in 24 de ore vei muri, cum ai utiliza timpul ramas?

Iti doresc sa fii deschisa cu noi and good things will happen, eu unul am primit si beri gratis de la unii de pe aici XD.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#7
Nu-mi vine sa cred ca s-a obosit cineva sa-mi citeasca "prezentarea" .
DeDal N. : Da , imi plac foarte mult si cei de la Disturbed .
ohaio_angel : Imi place albastrul , dar negrul ramane preferatul meu ,imi plac ciupercile ( dar doar cele preparate la cuptor ) , iar ultimul anime vizionat a fost Naruto .
Ulquiorra : "Ce ai face cu banii daca ai castiga la loterie? Care este planeta ta preferata excluzand Terra? Daca ti-ar spune cineva ca in 24 de ore vei muri, cum ai utiliza timpul ramas? ''
Chiar nu stiu , cred ca i-as investi intr-o afacere profitabila .
Planeta preferata ... Uranus .
Probabil as face ...ceva interesant...i don't know T_T .
Nu stiu ce sa zic, daca mai aveti intrebari ...intrebati O_o!

#8
Bine ai venit printre noi , Amanem ! hug * O sa te obisnuiesti cu imbratisarile , le folosim cam des (cel putin eu) * . Si nu, nu bem bere...Nu atat de multa ca si Ulq . In legatura cu oamenii , sa stii ca nici eu nu am o relatie prea buna cu ei , dar cu cei de pe acest forum am reusit sa stabilesc o legatura destul de puternica, care, sper eu , sa dureze ani de zile 10 Ii doresc sa reusesti si tu acelasi lucru , ss te simti bine si sa activezi cat mai mult .

Oh , si sper ca iti place whisky ! Crazy-monkey-emoticon-138


[Imagine: bloody62.jpg]

#9
Da, pai mi-a placut foarte mult cum ai spus tu ca urasti oamenii si apoi ai zis ca speri sa ne intelegem bine. 21 Foarte frumos!
Pai, draga Amphetamin, asa cum ti-am promis am trecut si eu pe la prezentarea ta si ce coincidenta si eu ascult aceleasi trupe ca si tine si ma asteptam sa spui mai mult, dar e bine si asa.
Intrebari: esti cea mai buna prietena a mea asa ca stiu destul de mult despre tine, incat nu mai este nevoie de intrebari.
Sa te distrezi!^^

#10
Draga mea ,Anonymous...se numeste integrare in comunitate -_- .
Multumesc Whisky pentru urari ^ ^ si da , imi place whisky 3 .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Weird person on board. Agrona 6 3.295 26-10-2010, 09:07 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)