Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verde.

[Imagine: WCAHY.png]

[Imagine: vI2z1.png]

[Imagine: jzUMM.jpg]

[Imagine: 0otcT.png]

[Imagine: Zd7tX.jpg]

[Imagine: NC8hO.png]

[Imagine: bmkvh.png]

[Imagine: DyyCQ.png]
[Imagine: Jun0xCa.png]

[Imagine: as7nS.jpg]

[Imagine: vQtka.png]

[Imagine: Xwdfp.png]

[Imagine: U3zIV.png]

[Imagine: tkv6v.png]

[Imagine: OgbQU.png]
[Imagine: Jun0xCa.png]

[Imagine: 3g5Y5.png]

[Imagine: 5wAr7.png]

[Imagine: 2q3oj86.png]

[Imagine: d4kGU.png]

[Imagine: LN90L.png]

[Imagine: GSWdm.png]

Cineva 21?
[Imagine: Jun0xCa.png]

[Imagine: a5uWQ.png]

Ok, de data asta chiar poate trece cineva pe aici? Zic si eu asa...
Am destul de multe, sigur se pot gasi trei cuvinte de zis despre ele T.T
[Imagine: Jun0xCa.png]

[Imagine: 1a57n.png]
[Imagine: Jun0xCa.png]

OMG. Sunt atat de superbe. Cu ce program le faci? Sa stii ca nu conteaza daca nu a mai comentat nimeni probabil au ramas uimiti cand au vazut pozele. Pozele sunt super si asteptam sa revii cu altele.
[Imagine: cupcake-2_large.jpg]

Don't expect too much from yourself. What I like to do when I have a day off is make various cupcakes and eat them. Then I always have that on hand if I need it.

Ododoo, multumesc ♥!

[Imagine: UDt85.png]

[Imagine: 9B5w6.png]

[Imagine: 87wYd.png]

[Imagine: 5hcZ8.png]

[Imagine: GjFu6.png]

[Imagine: Jun0xCa.png]

Imi place colajul, vad ca ai facut ceva cu imagini cu acelasi design, care parca seamana si cu cel al semnaturilor 39
* Stai ca am gasit-o pe tipa, e pe ultimul rand in stanga, iar cealalta undeva pe randul trei*
La prima semnatura singura observatie pe care as putea s-o fac e faptul ca textul nu se vede foarte bine, sunt niste zone care se suprapun cu albul de pe fundal si e cam greu sa citesti ce scrie. Per total imi place ca e asa... luminoasa, doar ca bratul drept pare putin taiat.
La a doua iese in evidenta galbenul, aduce o pata de culoare imaginii si arata bine. Imi place ca te joci mult cu efectele, cu smudge tool, brush-uri si ce mai folosesti pe acolo, nu le recunosc prea bine acum 21 Textul se vede ceva mai bine, dar ar fi mers totusi un spatiu intre "another" si "life".
Per total mi se pare ca avansezi vizibil si esti geniala la combinatul efectelor, tine-o tot asa.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

Postezi prea des si prea multe, de asta imi e cam lene sa vin sa spun ceva... Mai ales ca nu am timp sa stau sa ofer critici consistente. Nu le voi lua pe toate pentru motivul pe care l-am mentionat in propozitia anterioara.

Da, intr-adevar ai evoluat enorm si de la mine ai palaria jos in ceea ce priveste asta. Ultimul post in schimb este singurul in care imi plac toate lucrarile si chiar cred ca o sa incep sa-ti cer sfaturi in ceea ce priveste hyper smudge-ul /laughs si o sa te rog sa ma lasi sa port ultima semnatura, care observ ca abia ai adaugat-o.

Tu mai ai mici probleme in ceea ce priveste compozitia si conceptul, in sensul ca nu stii cand sa folosesti efectele cum trebuie incat lucrarea sa aiba o idee, cam ca aici spre exemplu:

[Imagine: d4kGU.png] - nu ai o sursa de lumina bine definita, iar blending-ul smudge-ului e aiurea facut pentru ca tu ar trebui sa ii acorzi un flow si asta nu se intampla. La fel si in semnatura cu Blood Elf-ul de sub ea.

Mai lucreaza la depth si tine minte ca umbrele si culorile inchise adauga adancime, iar zonele de lumina nu merg pur si simplu amestecate fara sens cu ele.

Cat despre logo-ul acela, tranzitia trebuie sa fie mereu in acelasi ton cromatic gen albastru inchis- albastru deschis, nu mov.

Manipularea aceea... daca ai culori extrem de deschise in general nu le fa extrem de vibrante pentru ca o sa ajungi sa arate ca un clown. Si ca sa imbini machiajul mai bine redu din opacitate si foloseste-te de gaussian blur. Imi place parul ei... dar restul e prea strident.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Multumesc, multumesc, va mai invit pe aici ♥.

[Imagine: fY2iy.png]

[Imagine: gX3NV.png]

[Imagine: U18R4.png]
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)