Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire Knight

#41
Uhm, poate nu e genul meeeeu, poate ar fi alt motiv, cert este ca am incercat sa il urmaresc pana la capat de doua ori pana acum si am esuat cu talent. Cred ca am ajuns la faza in care Zero ajunge sa vrea sa o manance pe Yuki. Nu stiu exact e episod a fost acela si nu stiu cum de am ajuns pana acolo cu seria, ca sa nu mai vorbesc de al doilea sezon. Stiu ca e popular, catre foarte popular dar nu stiu de ce. Daca imi aduce aminte de Twilight o face pentru ca majoritatea vampirilor din serie daca nu toti sunt atractivi pana cand ating perfectiunea astfel li se scoate in evidenta infatisarea si nu ce sunt cu adevarat, tantari. Si unul cate unul, toti sunt transformati in tantari, insecte ce se cearta si bat pentru a domina alti tantari. Yuki e un personaj putin mai tresarit decat alte personaje feminime patetice pe care le-am gasit in unele serii si cu mult sub cele pe care le apreciez cu adevarat. Zero e un personaj ce nu ma atrage cu nimic, Kaname e un psihopat cu o obsesie, gen Hannibal Lecter cu Will Graham si Will e Yuki. Nu stii daca vrea sa o manance sau sa o sarute. In fine, in zece ani o sa reusesc sa vad toate episoadele, probabil.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)