Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire Knight [ original manga ]

#1
Buna tuturor userilor de pe AniemZup, aceasta pagina este dedicata tuturor fanilor Vampire Knight, eu fiind una dintre ei. So, mi-a venit idea sa fac un fel de manga originala dupa acest anime, cu imagini si replici multe Smile, sper sa va placa. Astept multe comentarii, cu critici etc. Voi imparti aceasta manga pe capitole, acum voi posta primul capitol, celelalte vor aparea pe parcurs. ^w^

Capitolul 1: Un nou inceput


"... Nu voi uita niciodata acea noapte in care ningea,... atunci am privit cerul instelat si senin cu ochii mei umani pentru ultima data...
[Imagine: spirit_day_yuuki_by_yanifh-d319vi1.jpg]
Cand Kaname si-a introdus coltii in gatul meu, firicele de sange se prelingeau in jos pe el....
[Imagine: 0.jpg]
Era dureros, dar stiam ca ceva se va intampla....
[Imagine: 3607864228_6d2f728d15.jpg]
Kaname mi-a dat sa beau sangele lui intr-un sarut cu totul pasional...
[Imagine: vkguiltyep71.jpg]
Din acel moment, trupul meu murise.... eu redevenisem vampirul care am fost odata...
[Imagine: vkg-08-07.jpg]
Acum devenisem din nou o bestie cu forma umana ce ma hraneam cu sangele celui pe care il iubesc, si el cu al meu...
[Imagine: vampire-knight-guilty-08-large-16.jpg]
Nu mai sunt vechea Yuki Cross pe care o stiati.....
[Imagine: Yuuki_cross_Vampire_knight_by_xwhitex93.jpg]
Acum sunt Yuki Kuran, printesa vampir cu sange pur....
[Imagine: Yuki_Kuran___Vampire_Knight_by_namine4e.png]
Trecutul acesta face parte din viitorul meu....
[Imagine: vampire_knight_yuuki_kuran_by_blackroseai-d367luz.jpg]
Un viitor si o viata vesnica alaturi de alesul inimii mele.... Kaname.
[img] http://dynamic.images.indigo.ca/PostAtta...?width=275[/img]

#2
Pentru a putea vedea cele 3 poze care sunt din pacate prea mari, dati clik pe link-ul lor 3 . Sau unde scrie Imaginea este prea mare.Click pentru a o vedea. Acest capitol a fost mai mult ca un fel de amintire, Yuki va povesteste cum a redevenit vampir, din ce isi aminteste ea. Si cum este ea acuma, si cum va fi. Voi incerca sa ma grabesc cu nextul care va fi mai mult dialog 3, nu uitati de comuri! nici unul pana acum 2

#3
This is a manga O.o it should be at Fanart of GFX?

Thread Moved to FANART

#4
What.
Is.
This.

Nu e manga/doujin, nici macar fanart nu se poate numi. Pur si simplu ai luat imagini de pe internet, le-ai pus pe aceeasi pagina si ai scris 2 randuri.

Nu are ce cauta aici >_<

De fapt nu cred ca are ce cauta pe undeva.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)