Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Va rog, ajunge!

#1
Am primit urmatorul PM astazi, o sa-l fac anonim ca sa nu zica persoana respectiva imi bat joc si de ea.

Citat:Nu vreau sa incep o cearta cu nimeni,insa nu crezi ca i-ai judecat prea rau? Nu ii cunosti pe Andrei si Rares.E nedrept ca v-ati batut joc de ei si i-ati judecat de parca ar fi facut crime.
Acum sincer ce pozitive +18 si-au trimis? Din contra nu au zis nimic hard.Sunt prea bine educati si ii cunosc de cativa ani.
A-ti dat cu pietre in ei degeaba.
Repet,nu ma cert, insa nu mi se pare ok.
Da,stiu insa nu e un site pt asa ceva,insa ce rau au facut? >.< Nu mi se pare normal comportamentul vostru.
Inainte sa judeci,cunoaste mama persoana respectiva si apoi comentati.
Asa e cel mai corect.
O zi buna.

Iar acesta este raspunsul meu:

Citat:Am discutat cu Rares, nu-mi zi mama si te rog sa ma lasi in pace, bine? Ce vii tu sa te bagi ca musca in ceva? Te priveste situatia? Stii tu ce PM-uri am primit si de ce a primit Fiction ban? Ai vreun drept sa ma judeci pe mine daca eu vreau sa dai -10/-100 la reputatie? Sau numai reputatiile pozitive va cad bine? Vrei sa incerci si tu? Eu NU am jignit pe nimeni, bine? Nu se intampla nimic daca nu posta acele mesaje de la avatar si semnatura si numea zupul un iad neprietenos. Stii cat de urat e sa ti se calce pe munca ta pe nedrept? Te rog intoarce-te si spune-mi de persecutii cand ai facut ceva pentru comunitatea asta.

Doar fiindca sunt admin, draga Y., nu inseamna ca nu am dreptul in calitate de user sa nu-mi placa ceva.

Esti avocatul/avocata lor?

Sau ce fiindca iti place yaoi-ul simti nevoia sa iei apararea tuturor cu orientatia sexuala respectiva? Crezi ca i-am persecutat? As fi facut la fel in cazul oricaui user, indiferent cine era.

Daca simt nevoia sa imi comunice ceva cu care nu sunt de acord, o vor face. Rares a fost foarte multumit de faptul ca i-am ridicat permabanul si si-a cerut scuze desi am facut clara situatia ca nu le vreau.

Situatia e incheiata si dupa cum vezi din moment ce am ridicat permabanul nu sunt malefica vrajitoare care a speriat vestul.

Va rog, nu mai imi trimiteti PM-uri in care luati apararea nu stiu cui sau ma acuzati ca nu stiu ce user a plecat din cauza mea, mai ales daca nu aveti dovezi si vorbiti pe langa. Nu sunt perfecta si nici voi nu sunteti, am dreptul sa nu fiu prietena cu toti userii si asa cum voi va luati la cearta din fiecare rahat, am dreptul daca vreau. Eu nu m-am certat cu nimeni, si daca m-am luat de cineva e ca incalca regulile, rar o fac pentru ca nu-mi displace cineva si niciodata nu aduc injurii.

Vreti sa va aduc useri cu care m-am certat si care acum imi sunt prieteni?

Daria, Kankrosas, Yondaime, Cyber, chiar si DiZ acum multi ani etc. Si cu ceilalti ma inteleg ok, chiar si cu Marian (Arae) care ma calca pe coada din cand in cand si totusi l-am facut moderator.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
Bunny, mie chiar mi-era frica de tine. Acum esti ca o sora mai mare 9.

Si revenind la subiect, nu stiu ce incercati sa dovediti. Ca cei din staff sunt niste vrajitori cu coarne si coada? Ca Lia este o scorpie? Ca voi sunteti niste super-eroi? Nu, chiar nu-s ok aceste acte de 'curaj'.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Ok, ma' maafackaz... i'm back. Care mai are probleme cu nu stiu care user, trimite la mine PM-ul.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
(31-05-2012, 07:00 PM)Lia A scris: Vreti sa va aduc useri cu care m-am certat si care acum imi sunt prieteni?

Daria, Kankrosas, Yondaime, Cyber, chiar si DiZ acum multi ani etc. Si cu ceilalti ma inteleg ok, chiar si cu Marian (Arae) care ma calca pe coada din cand in cand si totusi l-am facut moderator.

Oh, im blushing.
Acum, sincera sa fiu, nici eu nu am inteles de ce Fiction a fost banat si chiar mi-a venit sa sar, dar am zis sa stau la locul meu si sa nu mai fac lucruri infantile pana nu stiu care a fost motivul real. M-am documentat, am vorbit cu Andrei, dar tot nu am sarit.
Nu stiu care e treaba lui/ei de s-a enervat atat. Mesajul tau mi se pare absolut normal si sunt curioasa daca ti-a mai trimis ceva inapoi dupa ce i-ai spus aia. *giggle*


#5
Uiti de mine care mereu eram pe undeva prin afara sferei SOTM-ului si mereu incalcam regulile si tu-ti smulgeai parul cu fiecare post nou. Hehe, old times. 21
Uite cine s-a intors. Alin! hug
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)