Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

#11
Flaw, opreste-te din orice faci acuma.

http://extra.animezup.com/forum/index.php

Citat:Reported Attack Page!
This web page at extra.animezup.com has been reported as an attack page and has been blocked based on your security preferences.
Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

Botii au fost pe extra prima data, acuma pe zup si ieri se dusesera pe maz. Vezi sa nu fie altceva.

#12
Eu nu am nimic cu aceasta tema (albastru e culoarea mea favorita), totusi imi displace faptul ca a disparut pet-ul si chibiul. Oricum stiu ca problema va fi rezolvata in curand. A da am patit si eu la fel: nu pot edita comentariile in caz ca vreau sa mai adaug ceva sau sa corectez greselile.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#13
Hmm... Pe mine nu ma deranjeaza tema atata timp cat totul va fi bine mai tarziu. Deja am vazut cateva chestii noi ( cum ar fi aspectul profilului fiecarui user + youtube-ul). Parca chestia asta nu doreati sa o puneti in aplicare, dar ma rog, nu ma deranjeaza, atata timp cat userii isi fac profilul cu bun gust, sa ne primeasca cu placere la ei "acasa" xD
Anyway, sunt cateva erori pe forum acum, cum ar fi faza cu editul, dar sunt sigura ca se va reface totul in timp. Imi e totusi tare frica sa nu se intample ceva mai rau. Ei bine, nu stiu situatia forumului de acum, dar ma sperie ca nu mai poate veni la normal.

Sper ca ma insel 21 Bafta oricum aici cu modelatul si editatul forumului. Pun pariu ca va arata super la final. Sper sa nu ia foarte multe resurse noile updatari. 4

#14
heloo
Ma bucur ca se imbunatateste animezup, desi era bun si inainte, dupa parerea mea. Tema actuala, nu am nimic impotriva ei, imi place. Noile schimbari... nimic de obiectat, imi place tot ce se intampla. Problema... cand am vrut sa postez un comentariu imi dadea eroare. S-a mai spus de ea, dar am vrut sa-mi spun parerea 21)

#15
Măi, nu vă stresaţi, totul va fi ok, sunt sigură.
Puţină răbdare. Şi sper să scăpăm de boţi şi de tot. <3

#16
Forumul e acelasi. Nu s-a schimbat nimica. Nici macar tema desi arata diferit.

Daca tot reportati erorile, macar verificati inainte sa nu mai fi fost reportate. Oricum le am eu inaintea voastra deci sanse mari sa fie reportate inainte sa va apara si voua.

Erori intalnite pana acuma ca sa nu ne mai trezim ca iar postati aceleasi erori:
- nu merge Quick Edit
- nu merge Full Edit
- exista useri carora le disparura complet medaliile desi la altii inca mai sunt - a.k.a. doar eu pana acuma...
- Toate posturile/topicurile au Not Solved in fata numelui O__o
- Fetele de la duel/concursuri saptamanale/mangazup apar ca moderatori globali [ http://animezup.com/forum/showteam.php ]. Eu nu apar deloc acolo 22
- Posturi de azi/Vezi ce sa mai postat dau eroare
Citat:All 24 results on this page are selected. Select all 24 results in this search.
All 24 results in this search are selected. Clear Selection.
- In UserCp reputatiile apar deasupra avatarului.
- etc...
^Alea sunt cele care cred ca apar la toti... momentan sa termine flaw tot tot de facut si pe urma sa vedem ce nu isi revine.

Btw, in caz ca vedeti. Poza de profil si avatarul pot fi diferite acuma.


#17
O eroare care eu o am de dinainte de upgrade... nu mai pot pune atasamente DELOC -.-

Si uite o alta eroare. Subscribe to this thread spune
Citat:Authorization code mismatch. Are you accessing this function correctly? Please go back and try again.


Regulament, Termeni de Utilizare si Privacy Policy nu merg

http://animezup.com/regulament.html
http://animezup.com/tos.html
http://animezup.com/privacy-policy.html

Sincer, daca vreti erori va dau eu o tona de erori care defapt nici nu sunt erori 21)

#18
The same to me too .
Am greşit într-un post şi mi-a apărut o erroare de mybb.
Şi am încercat şi am tot încercat şi degeaba. 21
O să încerc să am mai mare grijă, dar oricum sper să se rezolve treaba.


Şi revin al temă şi eu. 21 Că altceva mai bun nu am ce face. XD
E bună, lăsaţi-o aşa până se rezolvă. Chiar dacă acum toti înebuniţi că nu merge aia, culoarea nu e mişto şi restul. 33

Da am văzut că au apărut chesti noi..
Uite un lucru ce m-a pus pe gândit: album foto.
Înteresantă chestie, deci putem să postăm imagini în propriul nostru album ?

#19
Am mai gasit o eroare : cand vrei sa ataci un user iti apare din nou aia cu mybb.
Nu stiu ce rost are sa le spun, pentru ca oricum vor fi la locul lor dupa ce va fi tot gata, nu?

#20
Erorile care apar de la plugin-uri va rog sa nu le mai postati. Din acest motiv nu s-a facut upgrade-ul mai devreme. Plungin-urile se stricau iar cea cu attack user este de plugin.

Sincer, va rog eu frumos ca pana atunci cand nu da Flaw unda verde sa utilizati anumite lucruri sa nu o faceti. Daca o faceti... s-ar putea sa patitit ca mine si sa aveti tot felul de erori, inclusiv sa primiti pm-urile altora...
Btw,

Citat:Moderator Notice: There are 2 unread reported posts.

e ramas blocata...

I hate not being able to edit my own posts... Let's try merge *brilliant idea*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)