Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unknown soul

#1

[img]
[Imagine: tumblr_o011ui1ugL1tts3f4o1_500.jpg]

Nu-s otaku, dar ma uit la anime-uri de patru ani. De ce am venit aici? Nu ma intrebati, nu stiu raspunsul :3
Citesc, scriu, desenez, ascult muzica, nu-s o persoana interesanta. Am o viata banala. Ca toti ceilalti.
Citat:
Silence is a girl's loudest cry.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ale-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit. Nu e neaparat necesar sa ne spui de ce ai venit. E de ajuns ca te uiti la anime... Ce coincidenta. Si eu ma uit la anime (era sa fac saptamana trecuta o seara maraton de anime, dar prea multa bere si deci somn... asa ca am facut un maraton de dimineata ce bine ca era weekend cand m-am trezit!)... bine, acum ma uit mai mult la Drama Totala Cursa Colosala. E un forum anime, deci... daca n-ai si alte intentii prioritare esti, banuiesc, unde trebuie...

In rest, nu stiu ce sa-ti urez ca sa nu te superi pe mine?... Sarbatori fericite alaturi de oamenii speciali din viata ta. Pe aici nu prea mai intra nimeni....
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Bine ai venit! :3
Scrii si desenezi, e ceva destul de interesant, zic eu.
Dintre toate anime-urile pe care le-ai vazut, care ti-a ajuns la inima? Si deasemenea, ce muzica preferi?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)