Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tovarasi, bine ati venit pe RusiaZup!

#1
[Imagine: russian-flag.jpg]

Stimati tovarasi!
In urma impasului in care am vazut ca se afla siteul vostru am decis ca poporul rus nu poate asista nepasator la o asemenea tragedie. Intrucat pe acest site se afla doi cetateni rusi, am facut un referendum prin care cei doi au hotarat ca doresc sa se uneasca cu Uniunea Sov...pardon, cu Rusia.
De aceea incepand de astazi, 1 aprilie 2014, declar acest site ca facand parte din Federatia Rusa, sub numele de RusiaZup.
Cum nu avem nevoie decat de cei doi membri rusi, restul userilor vor fi impuscati, banati sau expulzati in urmatoarele cateva luni.
Va uram o sedere placuta!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
I like the new theme, Sy.....are foarta multa personalitate si mult rosu 10. Chiar nu ma asteptam la o asemenea schimbare, congrats, chiar este originala si funny. O rugaminte totusi, poate va decideti si voi ca de 1 Decembrie sa faceti o tema pentru @Romania, deoarece si tara noastra merita putina publicitate, chiar daca nu e chiar atat de badass ca noua Uniune Sovietica a tovarasului Putin, plus ca nu mai ati avea nevoie de o noua mascota, ma aveti pe mine 21
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#3
NEIN NEIN NEIN

DER REVOLUTION
EINE BOLSEVIC PIECE OF DER SHITTEN
NEEEEIN
PE MEIN BAIONETTEN, DER DEZERTOREN!
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Tovar??e Sy..I mean, Putin, bine ai venit prin zona noastr?, pardon, bine ai invadat zona noastr? folcloric?! Sedere pl?cut?! :3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#5
Sy... era sa zic ca cineva a spart iar zupul pana mi-am adus aminte de 1 aprilie. Nice job!

#6
Geniala tema ! Macar pentru o zi, o sa ma alatur mamei Rusia, in onoarea acestei teme. :3 Maine o sa fiu din nou nazista. 21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#7
V-am lasat tema disponibila la Quickthemes.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
This is awesome. 24))))))) Good job, Putin-sama. As expected from you, you never let your people down.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)