Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top

#41
1. Versailles - Zombie / Depeche Mode - Wrong / Hollywood Undead - Dead in diches. Oh c`mon nu am putut să aleg. Sunt toate super şi am câte 3 piese pe fiecare loc. I just love em all, so nu pot să mă decid
în privinţa lor. Aşa că am ales 3 piese.

2. Hollywood Undead - Undead / Hollywood Undead - Everywhere i go / Porcelain and the Trumps - red light district.

3. Hollywood Undead - Knife Called Lust / Disturbed - Violence ( fetish ) / HU - No other place.

4. INXS - Elegantly wasted

5. MM -PJ
-

#42
1. Robbie Williams - Supreme ~ Am auzito intr-o zi la tv ( tv-ul la putere ;> ) si i-am retinut numele cantaretului si numele melodiei. Pot spune ca imi place mult, desi melodia nu este tocmai noua tot este frumoasa si merita sa fie ascultata. Am vazut si videoclip-ul si nu mi se pare chiar atat de rau avand in vedere ca se regasesc masini de curse acolo, oricum, imi place sfarsitul, este putin mai trist. ^^

2. Escape the Fate - It's just me ~ Imi plac mult versurile si mai ales sfarsitul, este preferatul meu ( cred virgula ca la o melodie cel mai mult imi place sfarsitul, dar nu imi place pentru ca stiu ca se termina acea melodie 21 ) , oricum, Escape the Fate este unda dintre trupele mele preferate. ;3

3. Michael Jackson - Earth song ( hai sa-l bag si pe MJ ^^ ) Ete singurul cantec care imi place al lui MJ, restul mi se par cam comerciale 39 oricum, la cat de ecologista sunt si eu cum sa nu-mi placa, oricum, imi place foarte mult videoclipul. :]

4. Avril Lavigne - Sk8er boy ~ este ceva mai vesela ( ca sa zic asa ) iar Avril are o voce destul de buna ( parerea mea ) imi place mult si cum arata, desi e blonda si mie nu prea imi plac blondele. ^^

5. Linkin Park - Breaking the habit ~ desi imi aminteste de un coleg din liceu, unul nesuferit, incerc sa nu ma gandesc la el si sa ma bucur de melodia in sine. :]

^^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#43
Top 5 melodii preferate...complicat...anyway, let`s see:

1. Pai pe locul intai imi este practic imposibil sa aleg, dar sa zicem ca voi face o selctie...Mda' melodia face parte din repertoriul noului meu idol...si desi ar parea cam aiurea chiar ador melodia asta. Am ascultat-o ore intregi incontinuu
Gackt - Lust for blood [/b

2. Asa, acum in sfarsit am ajuns si la locul 2... Am ales o melodie care mie personal imi place foarte mult...este ritmata si totusi linistitoare, foarte buna dupa parerea mea:
[b]On/Off - Futasu no koddou to akai tsumi


3. Pe locul trei am pus o alta melodie care pe mine ma poate linisti in orice moment al zile, respectiv ma poate inveseli:
Ayumi Hamaski- Dearest

4. Locul 4 este o melodie care practic mi`a marcat vara fiindca am ascultata pana mi s`a acrit:
Michael Jackson- You are not alone

5. Si pe ultimul loc in Top 5 este o melodie mai happy...cea mai happy din calculatorul meu de altfel :
Kawabae Chieco - Sakura Kiss
KyuMin.

#44
pai sa vedem ....e greu de ales,am o gramada de melodii triste si o gramada de melodii ritmate:X

Melodii triste:

1.James Blunt-Goodbye my lover
2.Lifehouse-Everything
3.Miley Cyrus-When I look at you
4.Richard Marx-Wherever you go
5.Within Tempation-Forgiven

Melodii ritmate:

1.Cascada-How do you do
2.Jem-Come on closer
3.Santa Maffy-Emo Emo
4.Rihanna-Rude boy
5.Sarah Connor-Under my skin (remix):X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#45
Să vedeeeem 4

1. Nightwish - The islander/ Nemo/ Everdream - Le ador. Le-am ascultat non stop foarte multe ore... Pur şi simplu uitam să schimb melodia şi versurile mă captau.
2. Sonata Arctica - Still loving you/ Aint your fairytale/ Sing in silence/ The last amazing grays etc. - Ce să mai spun înafară de faptul că le ador? 4
3. Metallica - Unforgiven 1,2,3 / Seek and destroy/ Master of puppets - no comm.
4. Avril Lavigne - Sk8er boy/Alice Underground/Girlfriend/Hot
5. Yellowcard - Only one/Ocean Avenue/Light up the sky - puuunk

#46
ok...postez si eu
Let's see...hmmm:
1.Linkin Park-Somewhere i belong/Valentine's day/pushing me away/Runaway/In the End/Faint/In pieces/Carousel/Given up/No more sorrow etc(imi plac toate mel dl ei...my fav band ever4)
De ce imi place LP?Pentru ca versurile melodiilor chiar transmit ceva...stiu sa cante live si...imi place tipatul lui Chester:X
2.Avril Lavigne-Alice/When you're gone/Sk8er Boy/Losing grip/Take me away/Tomorrow/Things i'll never say/Nobody's fool etc
3.Dead by Sunrise(e normal sa-mi placa...doar solistul e Chester)-Let down/Too late/Crawl back in si muulte altele
4.3 doors down-Here without you
5.Evanescence-Bring me to life/My immortal/Going under/Lithium/Sweet sacrifice
6.Tokio Hotel-Hey you!/Don't jump/Automatic/Scream(stiu k e top 5...dar i-am pus si pe TH4)
cont inactiv.

#47
Top nou!4

Melodii triste:

1.The Calling-If Only(ador melodia,nu o stiu demult dar o ascult de ceva timp si imi place tare mult,vi-o recomand si voua)
2.Natasha Bedingfield-Wild Horses(nu prea ma incanta aceasta cantareata mult,doar 2 melodii in plac,de-ale ei,si uan dintre ele este aceasta)
3.Michael Jackson-You are not alone (n-am ce comenta,iubesc melodia)
4.Leona Lewis-I see you (draguta melodia,imi plac foarte mult versurile)
5.Howie day-Collide (imi place la nebunie melodia asta,vocea tipului,versurile si chitare se combin foarte frumos)

Melodii ritmate:

1.Daniel Powter-Bad Day (sincer,draguta melodia,si merita ascultata)
2.Dandy Warhols-We used to be friends (ma face usor,usor sa ma ridic de pe scaun21)
3.Anda adam-My love on you (nu sunt pre multe de spus pt aceasta melodie,as putea spune ca nu prea are versuri,totul se cam repeta,dar imi place partea...intrumentala sa zic asa)
4.BoA-Energetic (ador melodia,o iubesc,te face sa dansez pana la epuizare,am ascultat-o prima data pana o visam si noaptea)
5.Shakira-Did it again (ei,versurile+vocea+parte intrumentala=super melodie)
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#48
O sa ma chinui sa fac un top 5... So:
1. Breaking Benjamin - The diary of Jane
2. Linkin Park - Breaking the habit
3. Nickleback - Fight for all the wrong reasons
4. The Rasmus - Last generation
5. Escape The Fate - Dragging dead bodies in blue bags up really long hills

Mai degraba e un top al primelor 5 trupe preferate de mine si melodia de la ei care imi place cel mai mult.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#49
Topul meu 4 cel putin astea's preferintele azi.
1. Super junior -Bonamona
2. Super junior - Its you
3. Wedding dress- Taeyang
4. Shinee-ring ding dong
5. B2st - Bad girl
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#50
En fin, topul meu:
1. Gackt- Jesus
2. Nightwish- Nemo
3. Geen Day- 21 guns
4. Gackt- Flower
5. Nightwish- wish i had an angel




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)