Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje preferate

#11
Top 5 personaje la mine e ceva de genu :
1. Tsunade- prea tare tipa.
2.Shikamaru - inteligent, bun lider.
3.Temari - ambitioasa.
4. Jiraya - super amuzant si un bun ninja
5. Naruto - ambitios si amuznat,

#12
Deci :

1. Neji - byakugan, par lung, serios, ambitios, a devenit jounin in Shippunden, nu se da batut niciodata
2. Itachi - desi este un pesonaj negativ, este foarte puternic (he killed his clan!!!) , face parte din clanu uchiha rez. are sharingan, printre cele mai importante Hijutsu.
3. Naruto - personajul principal, mi-a placut cel mai mult evolutia lui de la copil problema la un ninja priceput (stiu... stiu...), rasengan...
4. Garra - imi place ca a reusit sa se schimbe mult, imi place ca a vrut sa se schimbe, ce sa mai spun.
5. Shikamaru - the clouds are so nice... (ma regasesc in el un pic...), desi pare un papa lapte, are o minte ascutita si e un bun tactician

#13
1.Naruto- foarte amuzant si puternic
2.Sasuke-puternic
3. Sakura-Va ajunge o luptatoare buna
4.hinata-imi place cum arata
5. Rock-lee- foarte puternic....

[Editmod: Eto black-chan /white-chan ce zici sa dai mai multe argumente? ^^]
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#14
PAI IN PRIMUL RAND:


Naruto- Pt ca este hazliu shi ma face imediat sa rad mai ales can s-a luptat cu cainele lu ala am un lapsus nuj cum il cheama.
Sasuke Uchiha- M-a impresionat pt ca el o iubeshte pe Sakura dar nu vrea sa-i arate ca o iubeste.
Sakura-Mie imi place pt k il ajuta pe naruto shi sasuke sa lupte shi ii incurajeaza
Hatake Kakashi-Ohh imi place ca este bine informat shi le spune lu naruto sasuke shi sakura ce sa faca cum sa se apere (asta e normal pt k este profesorul lor)
Shi in special Rock Lee-pt k are abilitatzi numai pe tai jutsu shi ca are viteza mare imi place ca are abilitatile potrivite lui shi mai imi place ca il are ca profesor pe Guy-sensei.

#15
1 Itachi pt k ii foarte puternic si are un stil de lupta sooper
2 Sasuke pt k este un tip misterios si nu se da batut niciodata din stupidul motiv de asi infrange fratele
3 Naruto pt k in ciuda stilului de ninja hiperactiv este si foarte puternic chiar dak in copilaria a fost respin de toti si pt k nu a renuntat niciodata la visul lui
4 Hinata pt k desi pare timida ea este si o fata foarte puternik
5 Gara pt k e cidat tipul dar puternic si putin cam nemilos

#16
1. SASUKE - pt k de knd ma uit la Naruto mi-a plaqt...ji aqma il ador din ce in ce mai mult. imi pl stilul lui de a lupta, imi pl k e fff serios...ce sa sp intr-un qvant il BESK!!!
2.SHIZUNE-imi pl in primul rand knd sp in ep in lb eng "lady Tsunade" ma termina, ador knd sp asta,apoi imi pl coafura ei...ji sa sp k imi pl qm arata fff mult...
3.TSUNADE-pot sp k ea are un qraj enorm sa se lupte in halul ala q Orochimaru...deji ea seamana q o femeie de 20 de ani chiar dak are 50 ji pt asta o admir....imi pl la ea k se cearta mai mereu q copii k ji at knd i-a sp lui konohamaru , baby-chan, nu m-am putut opri 15 minute din ras...
4.KAKASHI-in primul rand k este fff amuzant, imi pl stilul lui de a lupta, este mereu pe faza adik e pregatit pt orice ji pt asta il admie
5.SAKURA-imi pl knd il loveste pe naruto knd acesa vrea sa o pupe sau cv de genul asta, imi pl knd se face in ingerash pe langa sasuke...ji qm atata imi pl de totzi4

#17
Pai la mine topul ar fi cam asa:

1. Kakashi - intelept si puternic
2. Sarutobi(za third) - la fel intelept si puternic dar tot odata plin de omenie
3.Naruto - comic si destul de puternic
4. Jiraya - la fel comic
5. Shikamaru - imi place atitudinea lui
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#18
1.Tsunade-kick kick kick(tough old lady,even if she's blonde)
2.Itachi(teh nevastuica cu "p!nk eye")-prapad,face prapad cu Mangekyou
3.Kakashi-nice in general(cand nu e prin preajma si un exemplar din Icha Icha Paradise)
4.Yondaime-do I need to say more?
5.Shikamaru-"mendokuse" ma regasesc in el intr-o anumita masura


off-topic:maary,tin sa te corectez,Hinata nu are nici un frate,doar o sora,Hanabi.Te refereai la Neji,dar cei doi nu sunt frati,sunt doar veri(tatii lor sunt frati gemeni....sau au fost)
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#19
cele 5 personaje preferate..hmm
1.Naruto-Isi iubeste prietenii mai mult ca pe el insusi,este curajos si niciodata nu-si incalca promisiunile...sau cel putin incearca sa le tina indiferent de consecinte
2.Sakura-"your our only medical ninja with super strengh"21 <==that says everething
3.Gaara-Isi revine si devine un personaj bun...si e f puternic si calm...asta imi place
4.Kakashi-I love Make out paradise...atata curiozitate in cartea lui...pentru ce...pentru nimik dakk vroia prietena trebuia s-o ia pe Rin inainte sa intre in Anbu..oricum e ok pentru mine
5.Jiraiya sempai-pervy sage "i understand now...Naruto you're the destined child...I don't go back of my word and i won't die....otherwise kakashi won't read another book" hehe....are multe jutsuri ,e legendary sanin si e naruto's godfather ^__^
[Imagine: 1qpfcw.png]
Fetele cuminti mie-mi plac...Ca-s innebunite dupa baieti rai,defapt;x

[Imagine: chibi_302.gif]
V°●๋•ß- ß ♫♪ §hลq °●๋JaY , chibi-ul lui Jay

#20
pai...ale mele...sunt asa...
Hyuuga Hinata-este puternica....si cateodata semanam...imi place de ea..pentru ca este ambitioasa .....si ....face tot posibilul de a fi pe placul tatalui ei...

Uzumaki Naruto-va rog....pustiul e sper faios....dar e si puternic..stie cand trebuie sa devina serios ....se gandeste si la prietenii lui..si visul lui...de a deveni Hokage..e tot ce are...

Sai-pai...e dragut....4.....nu stiu multe informatii despre el....

Hyuuga Neji-destept..puternic..protectiv....
si cred ca ultimul personaj ....este...

Gaara-imi place de el.....copilaria este asemanatoare cu cea a lui Naruto......

Here is me,
~Hell Girl~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate JustMeRin 28 20.411 06-08-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: ~Space-Bound


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)