Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje preferate

#1
Care sunt primele cinci personaje care va plac din seria One Piece si de ce?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2
Cine mai doreste, cine mai pofteste???
1. Roronoa Zoro
Un motiv ar fi parul acela verde si faptul ca intotdeauna are haine ce se potrivesc cu el. Nu stiu daca acesta e motivul principal. Neh, j/k. Apreciez determinarea lui, modul in care doreste sa isi imbunatateasca tehnicile si faptul ca atunci cand se jeneaza, devine incredibil de amuzanta situatia. Such a big ego.

2. Portgas D. Ace
Trebuie sa recunosc, nu ma gandeam ca dragutul de Ace a fost un psihopat in copilarie. In ciuda acestui fapt, nu pot decat sa il compatimesc si imi dau seama ca aceea a fost singura lui cale de scapare, atunci, pe cand credea ca nimeni nu il vrea. Ace e ca si fratele mai mare pe care as fi vrut sa il am. Nu imi place deloc ce s-a intamplat. : | si din cate mi-am dat seama, nu sunt singurul fan ce nu apreciaza...e putin spus.

3. Nami
Nami si faptul ca melodia Madonnei *Material Girl* i se potriveste de minune. Pe langa asta, trecutul ei m-a atins mai mult decat oricare altul din acesta serie. Dintr-o fetita speriata a devenit o femeie ce reuseste sa isi controleze propriul destin si nu se teme de noi provocari *de cele mai multe ori*. Go girl xD!

4. Monkey D. Luffy
Luffyyyyyy, nu putea sa lipseasca. Nu prea gasesc ceva ce nu imi place la el, oricat de really?! ar suna. Nu am cum sa nu ma inveselesc atunci cand il urmaresc in actiune si nu am cum sa nu ma simt inspirata atunci cand ii vad determinarea.

5. Shanks
Probabil Shanks deoarece e eroul lui Luffy si personajul imi da o senzatie de cuddle si snuggle xD. Also, in ciuda pozitiei sale, acesta nu are o personalitate aroganta, ci vede lucrurile intr-o perspectiva unica, la fel ca Luffy.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 3 filme preferate DeDal N. 0 2.366 04-09-2014, 06:33 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)