Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#31
My turn ^_^
1.Hinata --> e foarte timida, dar mi se pare draguta si are un suflet bun.
2.Temari --> nu stiu exact de ce dar imi place personajul ei
3.TenTen --> ca e mai baietoasa and she's a member of Tem Gai 21 my favorite team
4.Tsunade --> desteapta, puternica, un bun Hokage
5.Ino --> cred ca principalul lucru care-mi place la ea e ca seamana cu Deidara 21
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#32
I'm nextSmile

1. Sakura...normal21...e draguta. desteapta, frumoasa, puternica( in shippuuden)
2. Hinata...cu toate ca e timida, e destul de puternica si frumoasa
3. Ino....imi place ca se ia mai mereu dupa Sakura21
4. Temari...e dura, calculata, nu ii este teama sa indrunte pe nimeni...si isi protejeaza fratii si satul
5. Tsunade...e frumoasa...are pieptu' mare( asta ii atrage pe barbati), e hokaghe, e desteapta si il infrunta cu tarie pe Orochimaru4
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#33
1.konan - e singura fata din akatsuki de unde rezulta ca e puternica shi e in relatii bune cu pein
2.karin - e puternica,frumoasa...shi probabil se place reciproc cu sui care e un baiat rau ceea cemi place
3.tenten - e puternica,frumoasa,mai baietoasa shi fff ambitioasa
4.tsunade - imi place caracterul impunator...21
5.probabil ino....ca temari shi sakura sunt cele mai ratate din tot animeul (imi pare rau pt fani...4)

#34
1- pai Sakura este frumoasa,desteapta,puternica(shippuden),si imi plac mult ochii ei
2-Temari imi place cum are paru prins dar nu stiu de ce imi place acest aspect la ea,este puternica si increzuta :d
3-Hinata-timida si draguta
4-Ten-Ten puternica,desteapta,dragutza
5-Tsunade e hogake,frumoasa si puternica
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

#35
booon, my top 5

1.Hinata -> pur si simplu a gasesc chiar foarte draguta and sweety. she's so shy [like me] X; imi place ca are si Byakugan care il ador. mai ales ca il iubeste pe naruto, care e #1 in topul meu al baietilor ;;]

2.Tsunade -> imi place firea ei. este foarte puternica si stie sa se lupte, ca doar de aceea a primit tilul de hokage[mai ales ca e prima femeie hokage].

3.Sakura -> poate ca nu o agreez foarte mult, dar e destul de simpatica. in seria shippuuden m-a impresionat mai mult, caci in cealalta serie nu mi s-a parut cine stie ce. deaseemena are si o putere uimitoare si mai stie si medical jutsu

4.Temari -> pe langa ca imi place parul ei...cum sa nu imi placa de ea ca are legatura cu frumosu' de Gaara :]] deasemenea imi place atitudinea ei

5.Konan -> I love her hair ;X si este si din Akatsuki, asa are mai multe plusuri :]

#36
1.Sakura-e desteapta,frumoasa si puternica
2.Temari- e foarte puternica si nu pare genul sa se dea batuta
3.Tsunade-e un hokage foarte bun
4.Hinata-e draguta,dar cateodata ma enerveaza pentru ca este prea timida
5.Ten-Ten-este puternica si chiar daca este indragostita de Neji nu lasa sa se vada asta.
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#37
1. Tsunade - isterica si ea dar merje... imi place muult cum arata.. chiar daca are vreo 50 de ani 24... si puterea pe care o are este fantastica.. are un caracter dragutz pot zice... a da.. porcul ei este cel mai true 24
2. Sakura - imi place cum este in shippuuden deoarece este mult mai caculata, gandeste inainte sa faca o prostie, si nu mai este asa de isterica
3. Konan - deci ii iubesc parul.. il iubesc ce mai21.. imi place deci cum arata... si nah.. e puternica... genul de fata care miar placea sa fiu...ma rog.. intr-un anime21
4. Hinata - dragutza.. cam timida.. dar merge si asa.. imi place cal iubeste sincer pe naruto.. ador puterea ei.. este prea tare.. ce mai21
5. Ten Ten - imi place cum lupta... nah si cam atat..10
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#38
1-Sakura-imi place de ea in shippuden mai mult...imi place noua ei atitudine numai este asa de isterica cum era inainte,sa mai inaltat,este mai puternica
2-Tsunade-ei este al 5 hogake deci este puternica,frumoase desi nu prea imi place atitudinea...pare cateodata umpic cam isterica
3-Hinata-imi place puterea ei,atitudinea ei desii e cam timida arata ca sa mai maturizat in shippuden
4-Temari-imi plac mult coditele ei,este mai dura,ador evantaiul ei si atitudinea ei....
5-Ten-Ten arata bine,este puternica,imi place mult puterea ei de a manui armele atat de bine,
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

#39
me too, me too!asaaa
1. sakura( sunt de-a dreptul stupida la faza asta adica:urasc rozul si persoanele de genul ei dar nah asta e)
2. hinata - dragutica, nu stiu si pe ea o plac pur si simplu
3. anko -hmmm:-> pe gustul meu adica:"viermilor"...lol
4. temari-e draguta , destul de putenica..
5. tenten-weapons!weapons!weapons!16

#40
Hinata-este pe primul loc,deoarece chiar mi se pare draguta si sweet..dar putin cam timida,insa chiar imi place ^^
Konan-o admir pentru ca face parte din Akatsuki si este singura fata...si arata si bine 3
Anko-E pe stilul meu si e sexy,neah? Imi palce cum se imbraca(adica,nu s'a schimbat de nu stiu cati ani...dar totusi,sexy)
Temari-Imi palce personalitatea ei si de asemenea si parul 4
Ino-nu sunt sigura de acest raspuns,insa e draguta si macar pe locul 5 sa fie
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.699 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.353 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)