Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tight Rope

#1
[Imagine: 38305l.jpg]

X

Citat:Tightrope tells the tale of the reluctant heir of a yakuza family and his childhood friend, and follows their love relationship that started budding in their school days and keeps developing slowly but surely.

Well, e un anime dragut cu siguranta, cu doua OVA daca nu ma insel. Relatia dintre Ryunosuke si Naoki pare a fi one-sided insa se dovedeste a fi total opusul acestei idei. Grafica e draguta, povestea e interesanta, chiar m-a surprins tinand cont de faptul ca nu ma asteptam ca Yakuza sa fie de acord ca mostenitorul familiei sa fie intr-o relatie cu cineva mai prejos din punct de vedere social. Dar iarasi, nu am tinut cont de faptul ca e, pana la urma, un anime, adaptat dupa o manga foarte apreciata de fani. Opening-ul e tare adorabil, acum mi-am amintit, Ryu pare a fi cu capul in nori atunci cand nu e indragostit pana peste cap de Naoki. Scenele intime dintre cei doi sunt foarte interesante dar din pacate nu prea intinse si le gasesti mai rar decat mi-ar fi pe plac. Una peste alta, daca aveti o ora la dispozitie, merita vizionat xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)