Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Stormrage vs SouL_ReapeR

#1
Asa deci.
io versus stormage
Tema e abstract.

Voturile se vor strange pana Duminica, 20 Mai.

May the best win.

Peace \\_//
Zuppy08


Ok so
Stormrage 1 vot.
SouL_ReapeR 2 voturi.

Castiga eu Smile

Da' e prea tare desenu' (lu storm) O_O
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#2
Eeeeeu.
Ma bag eu. Da-mi id-ul in pm si vorbim.

______________________________________________
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#3
Desenele:
http://oi49.tinypic.com/mhgdv4.jpg

http://oi45.tinypic.com/20ix9oy.jpg
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Aleg primul desen.
Imi plac culorile, expresivitatea si ca este mai viu... 39 Imi place si "murdaria", cred ca asta il face mai bun.
Al doilea desen... Hmmm, inspirata (daca o pot numi asa 39) idee sa faci desenul in pix, cred ca ti-a luat ceva, insa nu ma atrage (foarte mult). Ma asteptam ca o sa fie mai intunecat decat celalalt (*don't ask*). Totusi, buna treaba! Imi plac lucrurile din colturi.

Aleg Primul Desen.
Bravo amandoura.
Scuzati-mi postul shitty. Fara idei prea multe.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
1.
Umbrele sunt inexistente, iar culorile, in partea dreapta a desenului, stau alandala. Inteleg ca e desen abstract, dar totusi acel colorat nu cred ca face parte din lucrarea ta. Cred ca te-ai grabit. Bulinele sunt dragut facute, la fel si smiley face-urile, mai ales chestia aia verde. xD Well, se vede unde ai scris cu creionul "undercover" si arata cam inestetic. In rest totul e ok.

2.
Pacat ca foaia este indoita si nu pot observa prea bine unele detalii. Seamana mai mult cu o iluzie optica, dar nu in totalitate. Aici apar umbrele si sunt destul de bine realizate. Cred ca ar fi aratat mult mai bine in combinatie cu un pix negru, dar e ok si asa. Nu inteleg exact ce ai vrut sa faci acolo, dar asta e si ideea. Pana la urma e abstract. By the way, seamana cu o grota. Dragut ^^ Mai imi plac si chestiile de pe margini care arata ca niste cusaturi in foaie. Bine, mergeau si mai frumos realizate, dar arata dragut si asa.

Votez cu al doilea desen.

#6
Stai ca a venit maestra[ pff din parti : ))].

1. Primul desen, desi, tehnica este mai buna, nu ma atrage din cateva motive simple: -E prea vesel.
-Culorile sunt prea vii. Si din astea rezulta ca nu ma reprezinta. Nu am nimic personal, doamne fereste, doar ca pentru mine mergea ceva mai mohorat, misterios, ceva mai spre negru. Mi s-ar fi parut si mai abstract.

2. Desi e indoita foaia, chestie care nu-mi place, stilul si grafica lucrarii imi sunt pe plac. Nu sunt culorii vii, care sa-mi sara in ochi, este ceva fara sens, mohorat si intr-o singura culoare. Nu am idee despre nici o chestie din desenul ala, ce ar putea sa reprezinte, pe cand in primul desen sunt lucruri normale, dar reprezentate haotic.

Acestea fiind zise/tastate/vazute, votul meu se duce spre ceva abstract, misterios si fara viata: Al doilea desen.

Succes!
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#7
Cum perioada de votare a expirat deja, am sa inchis threadul.
Castigatoare este lucrarea cu NR. 2.
Felicitari! - T.C.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  tattva vs Stormrage tattva 0 3.239 05-02-2014, 12:14 PM
Ultimul răspuns: tattva
  Stormrage VS Agrona Agrona 5 4.789 11-09-2013, 12:44 AM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Stormrage vs Agrona Agrona 6 5.497 24-08-2013, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Agrona
  Agrona vs Stormrage Agrona 6 5.562 24-05-2013, 04:22 PM
Ultimul răspuns: Agrona
  Stormrage vs Agrona Agrona 7 5.677 19-04-2013, 09:27 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Miss_M vs SouL_ReapeR SouL_ReapeR 9 6.554 12-09-2012, 06:07 PM
Ultimul răspuns: SouL_ReapeR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)