Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sick independence

#51
D'www mercii ca m-ai anuntat.
Chiar aveam chef sa citesc ceva interesant, dar nu gaseam. Bine ca ai venit, cu minunea asta la proza. :))
Deci iti spun de pe acum, nu am sa las un com foarte mare, nici foarte stralucit.. sunt obosita si merit un somn lung, dupa cate am patit in ultimele doua zile.. :-l
Sa incepem:

Nu credeam ca ai sa bagi doua pers, adica faptul ca vei scrie din perspectiva a doua pers.
Nu ma asteptam, dar chiar imi place acest lucru.. uraa.. :))
Tipul are aceiasi pov. ca si Aggi.. interesant, se pare ca se vor intelege, sau poate nu.
Descriere pai ai avut, asta mi-a placut chiar daca acest capitol nu este foarte lung, mie tot imi place cum l-ai scris. ;)
Actiunea, nu a fost grabita, chiar sub nici o forma, insa tot ma deranjeaza ca a fost scurt. Dar vei reveni tu cu un alt capitol si vreu sa fie plin de actiune nebuna. >:)

Ok eu te las, ceau ! :3

#52
Hey Haku ^^ Merci ca m-ai anuntat! Leneso ce esti! @_@ Mi-a placut nextul dar parca se putea si mai bine. Ai cateva greseli de tastare si daca te mai prind ca pui space dupa cratima te bat de vezi stele verzi! Nu se pune space dupa cratima! Arata urat! Descrierea este ok desi si ea se poate si mai bine. Sincer, nu ma interesa ca portofelul lui Robert [parca asa il cheama] este negru ca pana corbului :)). Puteai sa zici doar ca este negru si atat. Prea multe detalii care nu au rost. Actiunea nu mi s-a parut grabita si dialogul nu a fost sec. Cum am mai zis ai avut cateva greseli de tastare. Ce as mai putea spune? Astept nextu si nu uita sa ma anunti cand il pui. Buh bye!


Bisous, Contagieuse.
[Imagine: EnvYQ.png]

#53
Povestea ta...mhh...povestea ta, merge dezbatuta la o cafea. Inspira multa "dimineata".
Mhh, as fi preferat ca actiunea sa fie in Romania, pentru ca te contrazici, crezi ca in LA, exista "cocalari" ? Nu, pentru ei exista doar "nerd", altfel nu-i poti numi.
Te contrazici cu anumite lucruri, ceea ce dranjeaza. Ma deranjeaza mult si felul in care descrii la persoana I, incearca sa le faci descrierea prin alte comparatii si prin ochii altor personaje, de genul "Am observat ca x se holba la parul meu negru, sau poate la una din suvitele roscate? "pentru ca altfel mi se pare ca aduce a copilarie, fara suparare.
povestea e usoara, dar parca simt ca am prins deja firul a celor ce vor urma. Totusi e un mod placut de-ami petrece dimineata, voi mai trece pe aici, cand imi beau cafeaua *cheers*.
Pace
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#54
hmm..mersi ca mi'ai zis de next..imi place...
de comentat..nu comentez...pentru ca nu am ce+nu's in masura sa fac asta...[-(
Astept next'ul:-" de subliniat ca vreau next'ul cat mai repede cu putinta deci:-"..sa te vad:)pardon..sa vad next'ul:D
ToXic Kiss

#55
Hellouu:* ms ca mai anunta;;)
Ok... povestea devine din ce in ce mai buna.Acum imi dau seama cine o sa fie perechea lui Aggie.... si ceva imi spune ca o sa fie un cuplu formidabil:)). Deja parca ii vad cum se iau la bataie... si pumni si palme... si... si... si =)) deja nu mai am rabdare:)).Imi place tipul deja... o sa fie cu siguranta un baiat problema pentru Aggie.
Astept nextu si sper sa ma anunti in continuare:*:bye:

P.S. Scuze de intarziere;;)

#56
Hwla Haku ^^ ! In sfarsit ai adus si next-ul asta blestemat :-w . Eh , ce pot spune ? Mi-a placut acest capitol mai ales pentru ca a fost povestit din perspectiva unui baiat . Povestea lui Robert ( asa`l chema ? :"> ) seamana leit cu cea a lui Aggie :> .Asta lamureste cateva lucruri ce se vor intampla pe viitor ( sper ;)) ) . So a fost dragut capitolul ,dar m-a deranjat faptul ca ai pus space dupa cratima . Arata destul de urat , stii ? : | . In fine descriere ai avut ,dar doh normal ca mai puteai adauga :P . Actiunea a decurs lin si sincer mi-a placut extrem de mult <3 . Dialogul nu a fost sec .Capitolul a fost cam scurt ,dar te revansezi tu cu urmatorul ,nuuu ? :"> .

Haide pupicei si multumesc pentru ca m-ai anuntat :p .Poti sa ma anunti din nou cand postezi ? : )) .[ lol ]
* Hugs >:D< *

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)