Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Shinee

#51
Oki, eu nu ascult SHINee decat de 3 luni,dar simt ca ii iubesc de o viata <3 pur si simplu creeaza dependenta, nu pot sa rezist o zi fara sa ii ascult, fara sa intru pe diferite forumuri despre ei, fara sa vad ce e nou *-* Pur si simplu ei sunt aerul meu, sunt mandra ca sunt un shawol
bias'ul meu e Taemin (:'>), melodie preferata: Toate *o*

Daca si voi aveti obsesia asta "nesanatoasa" pentru SHINee, inseamna ca suferiti de aceeasi boala ca si mine 21

Dar cred ca nu e nimeni care sa nu aiba problema cu prietenii care nu asculta genul asta de muzica[/i](fuckmylife)...so...i need K-pop friendz 108
Daca asculti k-pop (mai ales SHINee), add me on facebook: Iulia Tuscanu 4

#52
(26-11-2012, 04:25 PM)ShiningKido A scris: Oki, eu nu ascult SHINee decat de 3 luni,dar simt ca ii iubesc de o viata <3 --Pur si simplu ei sunt aerul meu, sunt mandra ca sunt un shawol

Dar cred ca nu e nimeni care sa nu aiba problema cu prietenii care nu asculta genul asta de muzica[/i](fuckmylife)...so...i need K-pop friendz 108
Daca asculti k-pop (mai ales SHINee), add me on facebook: Iulia Tuscanu 4

Nu am nimic cu k-pop-ul dar tin sa fac spam si sa zic un epic FACEPALM
God, am intrat pe youtube sai vad pe baieti. Nu suna chiar asa rau, dar nici nu pot zice ca personal imi place stilul. Poate imi recomandati niste melodii epice sa vad de unde fanatismul asta
*Si nu generalizez.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#53
Yeah, I like them. Au coregrafii destul de sofisticate si sunt talentati, asta fara doar si poate. Melodiile lor sunt placute la auz si difera, isi extind orizonturile. Cred ca preferata mea ar fi In my room, Romantic, Quasimodo, Life si in general baladele si cele de dragoste. Sunt un fan. Cat despre preferatul meu, cred ca Onew. E funny si random si placut la vedere. Imi pare ca ei, ca si trupa sunt putin mai intepati in comparatie, sa zicem cu Super Junior, dar nu conteaza atat de mult. Imi place si concertele lor, chiar daca dupa gustul meu, ele sunt prea scurte. Nu isi fac de cap asa mult ci raman legati de program. Anyway, nice.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Shinee - Lucifer plagiarized nemo-chii 6 5.405 18-04-2011, 10:20 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)