Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seikimatsu Darling

#1
Un shounen-ai dragutzel... umm... povestea amuzanta, personaje interesante... grafica bunicica...
Cred ca mi-a placut tot dar personajele par modelul de inspiratzie pentru Gravitation si Reservoir Chronicle Tsubasa... asta acorda inca un plus insa deoarece acest OVA este mai vechi decat cele doua seriale mentionate mai sus.

#2
Si chiar acum am cautat topicul, ca sa nu fac si eu unul. Intr-adevar, e ceva dragut si diferit in comparatie cu alte serii yaoi. Asta e un alt exemplu in care fanii nu ar trebui sa se bazeze prea mult pe grafica. Nu e rea pe langa alte serii, ba chiar deloc si e foarte distractiva, trebuie sa recunosc. In relatia principala despre care este vorba, ambii parteneri sunt seme si pe tot parcursul ei, fiecare doreste sa fie cel care castiga, if you know what I mean =]] asa ca se intrec in toate. Cat de mult se iubesc, la ping-pong, cat de buff sunt si altele. Amuzament e din plin si situatiile comice sunt accentuate cu o grafica plina de umor. Chiar imi doream ceva, o serie sau o OVA in care ai doi seme ce nu se lasa. Il puteti urmari aici asta daca aveti o jumatate de ora si vreti ceva diferit si amuzant. Have fun xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)