Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare tuturor !:D

#11
Salutare, salutare, Dobby, eu sunt Sushi so iti doresc o sedere cat mai lunga si cat mai placuta!
*hugs*

Si avand in vedere ca anu acesta vrei fi..uh, cum sa zic, torturat de toata chestia cu clasa a 12a, iti urez si mult succes! XD

Anyway, any future plans?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#12
Salut :)
Dap cu siguranta o sa fiu torturat, deja au inceput profii cu atestatele si competentele (sunt la Mate-Info intensiv engleza) da nici macar nu au inceput sa ne predea...aiurea rau asa xD, mai ales ca materiile de bac sunt printre ultimele ore in orarul meu, pentru ca na, logica...

Planuri de viitor pai imi place ITul deci Programator sau Game Developer, ma gandesc sa dau la universitatea din bucuresti la automatica dupa liceu :)

Deja am un proiect in lucru cu alti doi prieteni de la mine din oras, ma mai ajuta inca unul cu pareri, dar momentan proiectul e on-hold pentru ca cel ce ocupa cu traducerea din pseudocod (pe care il fac eu pentru niste chestii) are crappy PC

Programul in care facem jocul se numeste Game Maker Studio, nu e cine stie ce tinand cont ca nu folosim nici macar functiile prestabilite ale programului pentru ca sunt varza, dar ne convine interfata pentru organizare.

Am incercat sa il fac in java dar sunt mult prea multe fisiere...

Jocul va fi 2D action-adventure-fantasy platformer, va avea crafting, bosi, realmuri, o tona de iteme si seturi, clase diferite cu diferite abilitati si alte chestii :)

E primul nostru joc care il facem si nu vrem sa ne lasam de el nici in ruptul capului, dabia asteptam sa primeasca PCu bun (ar trebui de anu nou).

Daca reusim o sa incercam sa-l lansam pe Kick Starter, chiar daca nu o sa fie fondat macar castigam experienta :).

A si NU as vrea sa raman in Romania dupa ce termin facultatea, pentru ca da....Romania....de aceea m-am si dus la intensiv engleza :d
[Imagine: MEVzYF0.png]

#13
Oh, Dobby, Dobby... *bro hug* Mate-info, intensiv, I feel you bruh

Need anything, don't hesitate to ask the oldies *cough* me *cough* si spor la anime!

may the Llama be with jew

ja ne Pulpfiction
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#14
Hehehe :), imi place profilul, e frumos tinand cont ca nu prea imi place sa tocesc geografie/istorie ca cei de la uman :D.Singura parte urata e tona de formule la matematica.

Legat de anime, daca cineva ar fi dispus sa imi faca si mie niste recomandari de anime ce merita vazute si care considerati ca mi-ar placea tinand cont de cele ce le-am vazut deja va rog mult sa imi spuneti pentru ca am ajuns atat de plictisit incat am inceput sa iau la rand toata lista mea si sa ma uit iar la toate....

Aici este linkul cu lista
[Imagine: MEVzYF0.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare tuturor fanilor Anime! Aiko88 8 4.194 07-03-2015, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aiko88
  Salutare tuturor K3nJy 8 2.633 02-04-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.363 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare tuturor ! ~Eyes~ 9 3.739 15-11-2010, 06:40 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Salutare Tuturor!!! SdL 6 2.979 15-06-2010, 11:19 PM
Ultimul răspuns: SdL
  salutare tuturor ^^ Kujireika 1 1.723 15-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Salutare tuturor! stefi_carmen 6 3.659 08-10-2008, 08:46 PM
Ultimul răspuns: stefi_carmen
  Salutare tuturor!!! nefram 5 2.998 02-09-2008, 02:39 PM
Ultimul răspuns: Hana-chan
  Salutare tuturor dark4ever 0 1.624 19-07-2008, 03:42 PM
Ultimul răspuns: dark4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)