Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare!

#1
Salut la toata lumea!!

Ma numesc Madalin, dar unii prieteni imi spun TripleM (datorita numelui meu) sau mai usor Triple si am revenit pe acest forum (au trecut vreo 3 ani de cand nu am mai fost) si vad ca acest forum este in ce in ce mai bun. Ce sa va spun despre mine nu prea stiu....sunt foarte sociabil, dar in unele momente sunt foarte timid (nici eu nu imi dau seama da ce). Am o multime de anime-uri preferate, unul din ele fiind Bleach. Imi plac mult anime-urile "Fantasy" si "Ecchi".
Un alt hobby destul de mare al meu ar fi statul pe calculator. Cateodata sunt prea lenes, dar daca ma apuc de ceva, in cele mai multe cazuri, il si termin.
Cel mai important lucru pe care trebuie sa il stiti la mine este urmatorul: Imi plac foarte mult anime-urile si serialele.
[Imagine: 12up.gif]



#2
Bine ai venit pe Animezup, TripleM!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya xD
Dude, you like Bleach? Like like it? Same here xD welcome xD
Daca tot ai mentionat faptul ca iti plac serialele, care sunt preferatele tale si care le recomanzi? Si mie imi plac foarte mult si incerc intotdeauna sa imi gasesc timp pentru ele si mai ales pentru anime xD. Iti place One Piece? Ciocolata? Pisicile?
Sper sa te distrezi si sper sa iti faci prieteni xD! See you around! Bye bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
*mumbles*Si eu care credeam ca aveam primul post dupa Zuppy

Hey salut si bine ai venit pe Animezup hug Eu sunt Papillon si ma bucur sa te cunosc. Singura sau singurele mele curiozitati sunt care este trupa si melodia ta preferata si care episod din Bleach ti-a placut cel mai mult. Si si si iti place sa citesti? Daca da ce gen? Si iti place sa desenezi? Dar sa scrii?

Ups iar am exagerat 9 In orice caz scuze cu atatea intrebari si sper sa ne vedem pe chat candva hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
@DeDal N.
-Seriale preferate: Game of Thrones, Supernatural, Teen Wolf si The Vampire Diaries(cred ca te dezamagesc cu astea 2 mai ales 21 ), Arrow si The Walking Dead.
-One Piece e foarte tare numai ca mie mi se pare foarte foarte lung. Am vazut vreo 60 de episoade, dar cum am mai spus si mai sus, este foarte lung Smile
-Imi place ciocolata(chiar nu stiu cator oameni nu le plac ciocolata), imi si pisicile, dar sincer imi plac mai mult cainii( de aceea am si caine 4 )

@Papillon
-Despre muzica nu am ce sa iti zic...ascult cam orice inafara de populara, manele si rock-ul ala "tipator".
-Bleach. Mie mi-au placut episoadele cand isi aratau Capitanii si nu numai Bankai-ul 4. Imi faceau pielea de gaina 4.
-Imi place sa citesc, dar acel lucru pe care sa il citesc sa ma capteze calumea...nu ceva gen juma de carte si dupa baga istorie plictisitoare ( mi s-a intamplat 2 ). Imi place sa citesc SF-uri sau carti cu multa actiune, acest criteriu il am si la filme. Imi placea sa desenez pana am vazut cat de urat desenez si m-am oprit 21. Imi place si sa scriu ( lasand la o parte temele si scrisul la calculator ), dar nu chiar asa mult ( sunt prea lenes cateodata Smile ).
[Imagine: 12up.gif]



#6
Salutare, Madalin, bine ai revenit pe Animezup, cred ca vorbesc in numele tuturor cand spun ca suntem bucurosi ca te-ai decis sa iti faci din nou simtita prezenta pe aici. Sa speram ca de data asta nu ne vei mai parasi o perioada atat de lunga de timp pentru a putea si noi sa te cunoastem mai bine.

*Highfive* for Bleach XD, deoarece acesta este si anime-ul meu preferat. Intr-adevar, imi amintesc si eu ca la fiecare bankai dezvaluit mereu ma apucau fiorii, aproape sa cad de pe scaun in cateva randuri 21. Apropo de Bleach, care este personajul tau preferat din acesta? Iar o alta curiozitate ar fi daca ne poti arata care este AMV-ul tau preferat, asta daca ai unul, daca nu, macar unul care iti place ceva mai mult.

Sa ne citim curand. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.471 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)