Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Salut...Sunt Marian. Am 26 de ani si sunt un fost membru al site-ului manga-anime.ro.

Obisnuiam sa scriu dar nu am mai scris de ceva timp insa imi doresc sa incep din nou.

Abia astept sa va cunosc Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, WordsLover!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Ai un nick interesant, trebuie sa mentionez asta. Ma bucur pentru ca ti-ai facut cont aici, pe Zup si sper sa ai o sedere luuuunga si placuta xD. Doua intrebari pentru tine, iti place ciocolata? Dar pisicile? Hope you don't mind xD. Well, sper sa ne mai intalnim pe site si sper sa iti faci prieteni pentru ca material exista.
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hey. Mersi de Welcome 4 Simt din cand in cand nevoia sa mananc ciocolata dar nu foarte des...insa cand mi se face pofta imi place...chiar azi mi s-a facut rau ca am mancat vreo 3 batoane de ciocolata 21 Pisicile...ma joc cu ele cand sunt prin preajma... Smile

Regards, Marian

#5
Salut, Marian, welcome aboard the Animezup train, one way only XD. Ne bucuram sa te avem printre noi si sunt sigur ca si tu vei ajunge sa fii incantat ca ne-ai gasit odata ce iti vei da seama ce comunitate grozava formam noi aici. Fii liber sa postez unde iti pofteste inima, dar daca poti si esti dipus, cu o mica atentie in plus la sectiunea de manga/anime, pana la urma acest forum despre asta e vorba si avem nevoie de activitate pe acolo pentru a mentine acest site relevant. Imi place sa vad tineri de peste 20 ani, cum sunt si eu, facandu-si cont aici, asta demonstreaza ca pasiunea pentru anime nu are varsta si ca prejudecatile nu isi au rostul cand vine vorba de acestea. Am avut si eu cont pe manga-anime, dar din pacate la vremea aceea eu activam mai mult pe A+, so nu prea am avut cine stie ce activitate pe acolo.

Intrebarile mele ar fi: Care este AMV-ul tau preferat? Please share, if you have one. De asemenea, care este anime-ul (sau manga) tau favorit?

Distractie placuta, sper sa te vedem des pe aici. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Salut. Actually m-am inscris aici pe forum mai mult pentru sectiunea de scrieri.

NU am mai urmarit de ceva timp anime-uri pentru ca nu mai prea am timp.

Mi-au placut mult Naruto si Detective Conan cand le urmaream Smile

Abia astept sa va cunosc pe toti.

Marian

#7
Uuuuuuu sectiunea de scrieri. cat de frumos. Eu unul deabia astept sa vad ce vei posta.
By the way eu sunt Papillon. Ma bucur sa te cunosc

Edit:

Era sa uit acum pe final sa te intreb care este visul tau in viata?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)